Rishikimi i ri i bonusit të Casino Midas

Casino MidasResponsible Gambling
CASINORANK
7.5/10
BonusBonus 1000$ + 50 rrotullime falas
Promovime të shkëlqyera VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Promovime të shkëlqyera VIP
Casino Midas is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Casino Midas ofron një përzgjedhje të madhe bonusesh dhe promovimesh. Lojtarët e rinj kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje të shkallëzuar në depozitat e tyre të para. Lojtarët mund të fitojnë deri në $3,000 plus 150 rrotullime falas në bonusin Golden Welcome. Bonuset e tjera të disponueshme përfshijnë:

 • Sallë pritjeje Mbretërore
 • Karta mbretërore
 • Loja Master
 • Kthim parash të mërkurën
 • 888 Rifresko të martën
 • Klubi i monedhës së artë
 • Loja e muajit

Për t'u kualifikuar për këto bonuse, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale prej $20 dhe të bastojnë bonusin 40 herë. Ekziston një program VIP me 5 nivele ku lojtarët mund të përmirësojnë nivele të ndryshme duke luajtur. Së fundi, lojtarët mund të marrin deri në 5,000,000 pikë në kompromis me kriptovalutat!

Games

Games

Casino Midas ofron një përzgjedhje unike të lojërave kazino të mundësuar nga RealTime Gaming. Këto lojëra përfshijnë jackpots progresive, video lojëra elektronike, lojëra tavoline, letra gërvishtëse, video poker, lojëra speciale dhe lojëra të reja të shtuara me tregtarë të drejtpërdrejtë. Shumica e lojërave janë në dispozicion për t'i provuar falas përpara se të vendosni bast me para të vërteta. Ne presim që të shtohet më shumë argëtim në të ardhmen.

Video Slots

Video lojërat elektronike përfshijnë përzgjedhjen më të madhe të lojërave të kazinosë në Midas Casino. Slotet e disponueshme përfshijnë lojëra elektronike me 3 rrotulla, 5 rrotulla dhe 6 rrotulla. Ato ofrojnë një përvojë emocionuese lojërash të ngjashme me strofullat e kazinosë në Las Vegas dhe Atlantic City. Disa nga zgjedhjet kryesore përfshijnë:

 • Flluskë flluskë
 • Urimet e Aladdinit
 • Akili
 • Ari i Kleopatrës

Video Poker

Megjithëse Casino Midas mundësohet nga një ofrues i vetëm softuerësh, ai ofron një përzgjedhje të jashtëzakonshme të video pokerit. RTG është i njohur për ofrimin e disa prej lojërave më të mira të tavolinës. Ato përfshijnë pokerin me një dorë, 3 duar, 10 duar dhe 52 duar. Disa nga lojërat më të mira të tavolinës janë:

 • Aces dhe tetë
 • Bonus Deuces Wild
 • Bonus Poker
 • Jacks ose më mirë
 • Joker Poker

Lojëra tavoline

Casino Midas ofron një numër të kufizuar lojërash tavoline. RTG fokusohet më shumë në zhvillimin e lojërave elektronike të videove sesa lojërat e tjera. Megjithatë, entuziastët e lojërave të tavolinës mund të eksplorojnë disa tituj lojërash tavoline të disponueshme në Casino Midas dhe të argëtohen. Disa nga lojërat e tavolinës në dispozicion përfshijnë:

 • Ruletë evropiane
 • Blackjack Evropian
 • Craps
 • Keno
 • Pai Gow

Lojëra të tjera

Casino Midas nuk është i kufizuar në video poker, lojëra tavoline dhe lojëra elektronike. Ai gjithashtu ofron lojëra speciale, karta gërvishtëse, jackpots progresive dhe një kazino live të sapo shtuar. Ato janë vetëm disa shtesa në seksionet e tregtarëve të drejtpërdrejtë dhe kartave gërvishtëse. Presim më shumë tituj në të ardhmen. Lojëra të tjera përfshijnë:

 • Baccarat live
 • Ruletë e drejtpërdrejtë
 • Pema e thesarit
 • Megazaur
 • Shpirti i Incave
RuletëRuletë
+7
+5
Mbyll

Software

Ndryshe nga kazinotë e tjera në internet, Casino Midas nuk ka partneritet me ofrues të shumtë softuerësh. Në vend të kësaj, ajo është bashkuar me RTG për të krijuar një portë për të gjitha lojërat e saj. Ofruesit e lojërave në kohë reale mbi 300 tituj kazino të disponueshëm në Casino Midas. Është i njohur për softuerin e tij të kazinosë të bazuar në shkarkim.

Casino Midas është i disponueshëm për shkarkim dhe lojtarët mund të regjistrohen dhe të shijojnë të gjithë bibliotekën e lojërave RTG. Lojtarët gjithashtu mund t'i luajnë lojërat në Instant Play duke përdorur shfletuesit e tyre. Ne presim që Casino Midas të bashkëpunojë me zhvillues të tjerë softuerësh me reputacion për të diversifikuar bibliotekën e tyre të lojërave.

Payments

Payments

Për sa i përket bankingut, Casino Midas ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese të besueshme për depozitime dhe tërheqje të shpejta dhe të sigurta. Lojtarët mund të bëjnë transaksione përmes opsioneve si [ Prepaid Cards, Neosurf, Klarna, MasterCard, Visa .

Deposits

Kazino Midas ofron një numër të mirë opsionesh pagese. Ai mbështet metodat tradicionale bankare, kuletat elektronike dhe pagesat e bazuara në blockchain. Casino Midas siguron të gjitha transaksionet duke përdorur teknologjinë e kriptimit SSL të certifikuar nga RapidSSL. Depozita minimale është 20 dollarë. Lojtarët kanë tarifa për tërheqje për disa nga opsionet. Mënyrat kryesore të pagesës përfshijnë:

 • Visa/MasterCard
 • Neteller
 • Transferte bankare
 • Bitcoin
 • ecoPayz
VisaVisa
+4
+2
Mbyll

Withdrawals

Tërheqjet në Casino Midas janë gjithashtu të shpejta, pasi ju duhet vetëm të hapni seksionin e arkës dhe të zgjidhni opsionin tuaj të preferuar të pagesës. Pas kësaj, futni shumën për të tërhequr dhe konfirmoni pagesën, duke pasur parasysh se disa mënyra tërheqjeje mund të kërkojnë më shumë kohë për të përpunuar pagesat.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Për të akomoduar lojtarë të bazuar në blloqe të ndryshme tregtare, Casino Midas mbështet monedha të shumta. Njohuritë e teknologjisë nuk kanë mbetur pasi mund të bastojnë me kriptovaluta të njohura. Kazinoja u sugjeron lojtarëve opsionin e monedhës bazuar në vendndodhjet e tyre në shumicën e rasteve. Disa nga këto monedha përfshijnë:

 • euro
 • dollarë amerikanë
 • GBP
 • BTC
 • ETH

Languages

Faqja e internetit e Casino Midas është krijuar me aftësi adaptive për të mbështetur shumë gjuhë. Kazinoja është kryesisht anglisht, por lojtarët mund të kalojnë midis gjuhëve të disponueshme. Këto gjuhë janë të përhapura ku bazohen lojtarët e Casino Midas. Ato përfshijnë:

 • gjermane
 • anglisht
 • Spanjisht
 • italiane
 • frëngjisht
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Casino Midas ka një vlerësim të lartë 7.5 dhe ka funksionuar që nga 2017 . Me fjalë të tjera, siguria e tyre dhe kënaqësia e lojërave është vërtetuar me kalimin e kohës. Është me besim që ne rekomandojmë Casino Midas si një kazino të besueshme në internet. Ju mund të ndiheni të sigurt duke luajtur në Casino Midas për shkak të gamës së gjerë të metodave të depozitimit, përzgjedhjes së larmishme të lojërave dhe reputacionit të fortë.

Security

Siguria dhe siguria janë në krye të listës prioritare të Casino Midas . Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar, duke e lejuar atë të pranojë lojtarë në mbarë botën. Për më tepër, faqja e internetit është e koduar SSL për të siguruar që informacioni juaj personal dhe financiar është gjithmonë i sigurt.

Responsible Gaming

Casino Midas gjithashtu promovon kumarin e përgjegjshëm midis klientëve të tij. Faqja e internetit ofron mjete të sigurta të lojërave të fatit si kufijtë e depozitave dhe pushimet e sesioneve për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë dhe shijojnë përvojën e lojërave. Casino Midas siguron kontakte të shpejta me organizatat problematike të lojërave të fatit nëse një lojtar dëshiron të kërkojë ndihmë profesionale.

About

About

Jeni të interesuar për lojërat e kazinosë me temë mitologjike? Më lejoni t'ju kthej në kohët e lashta gjatë mbretërimit të mbretit Midas. Ai ishte mbreti më i pasur, me rezervat më të mëdha të arit. Edhe pse dashuria e tij për arin e bënte të dukej i çmendur, ai ishte një burrë bujar. Sot, ne mund të ndajmë pasurinë e Mbretit Midas përmes bonuseve dhe veçorive të jashtëzakonshme të disponueshme në Casino Midas.

Casino Midas është një kazino ndërkombëtare e kriptove, e krijuar në vitin 2012. Ajo ofron një koleksion unik lojërash kazino të mundësuar nga RealTime Gaming.

Pse të luani në Casino Midas

Casino Midas vjen me një ndërfaqe të shkëlqyer me një sfond të zi të thellë me prekje ari. Në përgjithësi, kjo kazino në internet është e dizajnuar mirë për t'u ofruar lojtarëve lundrim të lehtë me lidhje kyçe lehtësisht të dukshme. Casino Midas ofron akses në të gjithë titujt e kazinove RTG, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra speciale dhe video-poker.

Casino Midas ofron lojëra të provuara kazino me çifte. Gaming International Laboratories është një laborator i pavarur testimi që auditon rregullisht të gjitha lojërat e disponueshme. Lojtarët gëzojnë gjithashtu një numër të konsiderueshëm bonusesh dhe promovimesh bujare. Së fundmi, lojtarët mund të luajnë lojërat e disponueshme në lojë të menjëhershme ose të shkarkojnë aplikacionin Casino Midas dhe të shijojnë të gjithë titujt RTG.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2017

Account

Regjistrimi i një llogarie është relativisht i thjeshtë në Casino Midas . Vizitoni faqen Casino Midas dhe ndiqni hapat e regjistrimit duke ofruar informacionin e kërkuar. Pasi llogaria të jetë aktive, depozitoni një shumë minimale dhe eksploroni bibliotekën e gjerë të lojërave.

Support

Ekipi mbështetës vepron si shtylla kurrizore e çdo kompanie me bazë në internet. Casino Midas ka krijuar një reputacion të jashtëzakonshëm falë ekipit të tij të besueshëm dhe miqësor të mbështetjes së klientit. Ata janë në dispozicion 24/7 për të ndihmuar lojtarët me çdo pyetje.

Ato janë të disponueshme përmes objektit të bisedës live ose përmes emailit (support@casinomidas.com). Lojtarët mund t'i referohen seksionit FAQ për disa nga pyetjet e shpeshta.

Tips & Tricks

Përpara se të luani lojëra me para të vërteta në Casino Midas , lini gjithmonë para për lojërat e fatit. Kjo duhet të jetë një sasi që mund ta humbni rehat. Dhe më e rëndësishmja, shmangni ndjekjen e humbjeve. Ndërkohë, identifikoni lojërat që ju pëlqen të luani përpara se të hulumtoni ofruesit e lojërave. Gjithmonë zgjidhni lojëra nga një ofrues i besueshëm me vlerësime pozitive midis lojtarëve dhe një reputacion të fortë në industri. Një faqe e re e besueshme e lojërave të fatit duhet të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë titujt tuaj të preferuar dhe publikimet e reja. Shikoni Kazino Holdem, Pai Gow, Craps, Slotat, Video Poker për disa opsione të shkëlqyera.

Promotions & Offers

Casino Midas ka promovime dhe oferta tërheqëse. Falë kësaj, lojtarët e rinj të kazinosë në internet mund të kenë një përvojë emocionuese. Vlen të theksohet se marrëveshjet e Casino Midas janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Pra, përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të rishikoni plotësisht kushtet e bonusit. Kjo është për shkak se ato mund të përfshijnë kërkesa specifike të bastit për t'u përmbushur përpara se të tërhiqeni një shpërblim personal.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Me origjinë nga hapësira dimërore e Shën Petersburgut, Sofia Kuznetsov qëndron si recensuesja kryesore e NewCasinoRank. Vështrimet e saj të mprehta dhe qasja e drejtpërdrejtë e kanë çimentuar reputacionin e saj si një zë i besuar në peizazhin e kazinove në internet.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov