CookieCasino

Age Limit
CookieCasino
CookieCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Nëse jeni duke kërkuar për një kazino e re në internet që ka marrë shumë vëmendje, duhet patjetër të shikoni Cookie Casino. Është krijuar në vitin 2020, por tashmë ka mbledhur një numër të madh pjesëmarrësish. Autoriteti i Lojërave të Maltës i ka dhënë Cookie Casino licencën dhe rregulloren e plotë (MGA).

Games

Cookie Casino ofron një përzgjedhje e larmishme e lojërave për të zgjedhur. Janë me qindra lojëra elektronike për të zgjedhur, duke filluar nga lojëra elektronike bashkëkohore për video tek makineritë më të thjeshta, më të vjetra të frutave, deri te lojërat spektakolare të çmimit të parë me jackpot prej miliona eurosh. Cookie Casino, natyrisht, përmban një gamë të madhe lojërash tavoline. Cookie Casino i ka të gjitha, pavarësisht nëse dëshironi të provoni blackjack ose poker, vendosni një bast në ruletë tavolinë, hidhni zaret në craps ose kaloni një mbrëmje duke luajtur baccarat.

Withdrawals

Metoda e tërheqjesAto janë të njëjta me metodat e depozitimit për kazinonë Cookie. Kohët e pastrimit për pagesat e fitimit të kazinosë janë një çështje krejtësisht tjetër pasi ka disa ndryshime të konsiderueshme. Kuletat elektronike dhe kreditikartat janë bastet tuaja më të mira përsëri, ku shumica e parave të gatshme zgjasin një ose dy ditë. Do të duhet më shumë kohë për të marrë fitimet tuaja drejtpërdrejt në një llogari bankare (e cila duhet të jetë në emrin tuaj). Kjo mund të marrë deri në pesë ose ndoshta më shumë ditë pune për të përfunduar.

Monedhat

Cookie Casino mbështet vetëm sa vijon monedhave aktualisht: dollarë amerikanë (USD), euro (EUR), korona norvegjeze (NOK), dollarë kanadezë (CAD), dollari i Zelandës së Re (NZD) dhe zloty polake (PLN). Cookie Casino sapo ka hapur dyert e saj për lojtarët e fatit, kështu që ka të ngjarë të shtohen monedha shtesë në të ardhmen. Sidoqoftë, mund të luani në Cookie Casino edhe nëse jeni nga një komb që përdor një monedhë të ndryshme.

Bonuses

Ky është, pa dyshim, aspekti më emocionues i përvojës sonë. Cookie Casino është e njohur për bujarinë e saj bonuse të mirëseardhjes. Të gjithë anëtarët mund të përfitojnë nga ofertat fantastike (të reja dhe ekzistuese). Për sa kohë që keni një llogari, mund të fitoni rrotullime falas, bonuse pa depozite, dhe një sërë ofertash të tjera speciale. Pra, mos shpenzoni më kohë, bëni një depozitim, dhe filloni udhëtimin tuaj.

Languages

Kazino cookie është e aksesueshme në anglisht, polonisht, gjermanisht, finlandez, norvegjeze, frëngjisht, kanadeze dhe Zelanda e Re, midis gjuhëve të tjera.

Software

Lojëra autentike, Evolution Gaming, Betsoft, Lojë pragmatike, Studios ELK, Lojëra me Tigër të Kuq, Thunderkick, NetEnt, Amatic Industries, Lojëra në lulëzim, Pa kufi, Endorfina, iSoftBet, dhe Yggdrasil janë ndër peshat e rënda të industrisë së lojrave tani të disponueshme në Cookie Casino.

Support

Tipari i bisedës së drejtpërdrejtë është rruga kryesore e mbështetjes. Funksioni i bisedës live ofron përgjigje të shpejta si dhe agjentë të dobishëm. Email-i është një tjetër mundësi për të marrë mbështetje. Faqja e internetit nuk jep një numër telefoni.

Deposits

Mastercard, Viza, Elektroni i vizës, Maestro, Paysafecard, ecoPayz, Neteller, Skrill, Me besim (mund të përdoret së bashku me instrumente të tjera bankare kombëtare, si iDeal), Transferimi i Shpejtë, iDebit, Interac Online, InstaDebit, Klarna, Neosurf janë disa nga opsionet e disponueshme të depozitave. Për shkak se kazinoja është shumë e re, ka të ngjarë që në të ardhmen e afërt të shtohen më shumë opsione pagese.

Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Norvegjeze
Polake
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (1)
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Finlanda
Gjermania
Greqia
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (19)
Amatic Industries
Authentic Gaming
Booming Games
Elk Studios
Endorphina
Evolution GamingNetEnt
Nolimit City
Novomatic
Nyx Interactive
Play'n GO
Pragmatic PlayQuickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet