GratoWin New Casino Rishikoni

Age Limit
GratoWin
GratoWin is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

GratoWin është një kazino e re dhe me reputacion në internet që fokusohet në tregun francez. Kjo përfshin të gjithë entuziastët e lojërave me bazë në Francë dhe vendet frëngjishtfolëse. Është lançuar zyrtarisht në vitin 2019. Ajo vazhdon të pozicionohet si një kazino me rritje të shpejtë me shanse për t'u dalluar si një kazino e madhe në internet për sa i përket të ardhurave. 

GratoWin pozicionohet si destinacioni i fundit i lojrave për çdo lloj lojtari kazino. Ai ka një përzgjedhje të gjerë të lojërave elektronike të videove, jackpots, lojëra gërvishtëse dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Shumica e lojtarëve duhet së pari të eksplorojnë hollin e kazinosë përpara se të regjistrohen. Të gjitha këto dhe veçori të tjera emocionuese do të zbulohen në këtë rishikim të ri të kazinosë GratoWin.

Pse ia vlen të luash në GratoWin Casino?

GratoWin është një kazino e re në internet që po pushton tregun frëngjishtfolës. Ajo u lançua zyrtarisht në vitin 2019 dhe është në pronësi dhe operuar nga Inafet Limited. Ai fokusohet te lojtarët me bazë në Francë dhe vendet frëngjishtfolëse. Faqja e internetit është e dizajnuar mirë me një pamje të thjeshtë dhe lidhje lundrimi miqësore për përdoruesit. 

Lobi i kazinosë është i mbushur me një përzgjedhje unike të lojërave të kazinosë të mundësuara nga Netoplay dhe Anakatech dhe lojëra më të mira me tregtarë të drejtpërdrejtë nga lojërat Evolution. Pavarësisht se kazino fokusohet në një grup të caktuar lojtarësh, faqja e internetit mbështet shumë gjuhë. Përveç kësaj, lojtarët mund të depozitojnë dhe të bëjnë tërheqje përmes opsioneve të shumta të pagesave duke përdorur monedha të ndryshme të disponueshme. Në rast të ndonjë pyetjeje, kontaktoni ekipin e mbështetjes së klientit ASAP.

Games

Kazino GratoWin ofron një përzgjedhje të veçantë të lojërave të kazinosë. Lojtarët mund të eksplorojnë tituj të ndryshëm të lojërave elektronike të videove, kartave gërvishtëse, jackpot-eve dhe kazinove live. Ka kufij fleksibël të basteve për çdo lloj loje. Lojtarët mund të lundrojnë lehtësisht në hollin e lojës duke përdorur lidhjet e etiketuara mirë. Të gjitha lojërat mundësohen nga ofrues softuerësh të njohur dhe të rinj. 

Slots

Video lojërat elektronike janë një seksion familjar midis lojtarëve të kazinosë në internet. Ai ofron një përvojë emocionuese të lojës me lojë të thjeshtë. Ju duhet të vendosni bastet tuaja, t'i vini rrotullat në lëvizje dhe të prisni që sharmi juaj me fat të funksionojë në avantazhin tuaj. Disa nga zgjedhjet e njohura përfshijnë:

 • Eksploruesi i xhunglës
 • Kazan me fat
 • Spin piramidale
 • Kleopatra
 • Planeti Kristal

Lojëra me gërvishtje

Kartat gërvishtëse janë lojëra fati, ashtu si lojëra elektronike. Ju nuk keni nevojë të zhvilloni një strategji për të fituar në lojërat gërvishtëse. Atje funksionojnë në motorin Random Number Generator (RNG) për të siguruar drejtësi në lojë. Disa nga lojërat më të mira gërvishtëse përfshijnë:

 • Ari Aztec
 • Mbreti i gërvishtjeve
 • Mjeshtrat Totem
 • Rezidenca e kungujve
 • Rrota e fatit

Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë

Seksioni i kazinosë live është vendi ku do të ndryshoni nivelet tuaja të adrenalinës. Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë po bëhen shumë të njohura këto ditë. Ato ofrojnë një lojë emocionuese të kontrolluar nga një tregtar i drejtpërdrejtë dhe i gjithë veprimi zhvillohet në kohë reale. Disa nga lojërat më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë përfshijnë:

 • Ruletë zhytëse
 • Blackjack i pafund
 • Super Sic Bo
 • Marrëveshje ose pa marrëveshje
 • Monopoly Live

Withdrawals

Në Gratowin, ka vetëm dy mundësi tërheqjeje. Mënyra e parë është me kartë krediti, dhe vetëm VISA është e autorizuar. Alternativa tjetër është Transferimi me Tela, i cili ka kufizime të shumta, duke përfshirë një kufi të kërkesës së marzhit prej $50 / €50 / £50. Lojtarëve mund t'u kërkohet të japin të dhëna shtesë me raste. Funksionaliteti i faqes është një nga fushat në të cilat Gratowin ka pasur sukses.

Monedhat

Një kazino e mirë në internet duhet gjithashtu të trajtojë shumë monedha në mënyrë që lojtarët të mund të vendosin baste pa përdorur një kalkulator ose pa kërkuar normat e konvertimit. Faqja e internetit bankare e kazinosë pranon euro, paund britanik, dollar amerikan, krona suedeze, franga zvicerane, krona norvegjeze, dollar australian, dhe dollari kanadez.

Bonuses

GratoWin tërheq lojtarë të rinj dhe ruan ata ekzistues përmes paketave emocionuese bonus si një kazino e re. Lojtarët e rinj kanë të drejtë për një paketë të madhe mirëseardhjeje të ndarë në dy pako. Së pari, ka një bonus pa depozite prej 7 € për të gjithë lojtarët pas regjistrimit. Së dyti, lojtarët mund të kenë akses në një ofertë bonusi për përputhjen e depozitave 100% deri në 200 €. Lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale prej 10 € për t'u kualifikuar. Ekziston një kërkesë për bast 50x për këto bonuse. Aktualisht, bonuse të tjera të disponueshme përfshijnë:

 • Bonusi i kthimit të parave të së hënës
 • Bonusi argëtues i së premtes
 • Rreth Promo Wold

Lojtarët gjithashtu mund të regjistrohen në programin VIP dhe të shijojnë shpërblime të personalizuara ndërsa përmirësohen në nivele të ndryshme.

Payments

Kazino GratoWin mbështet opsione të shumta bankare të disponueshme në vendet ku është e licencuar. Siç konfirmohet nga vula në përputhje me PCI, të gjitha transaksionet janë të sigurta dhe të sigurta. Lojtarët mund të bëjnë një depozitë minimale prej 10 € dhe të gëzojnë tërheqje deri në 3,000 € në javë për lojtarët e rregullt dhe 15,000 € për lojtarët VIP. Metodat përfshijnë:

 • Visa/MasterCard
 • Cashlib
 • Neteller
 • Monedha të paguara
 • Neosurf

Languages

Meqenëse kazinoja GratoWin fokusohet në tregun frëngjishtfolës, gjuha kryesore është frëngjishtja. Sidoqoftë, lojtarët mund të kalojnë lehtësisht në gjuhët e tjera të disponueshme pa ndonjë sherr. Të gjitha gjuhët e disponueshme janë të njohura globalisht dhe shumë të zakonshme në rajonet frëngjishtfolëse. Të gjitha gjuhët e mbështetura përfshijnë:

 • anglisht
 • frëngjisht
 • Spanjisht
 • italiane

Countries

Kazino GratoWin pranon transaksione në monedha të shumta për të mbetur konkurrues në tregun e lojërave të fatit. Këto monedha njihen gjerësisht dhe mbizotërojnë në mesin e lojtarëve të tyre. Lojtarët mund të vendosin monedhën e tyre të preferuar kur regjistrohen. Disa nga monedhat e njohura përfshijnë:

 • dollarë amerikanë
 • euro
 • Dollarë kanadezë
 • Pesos meksikane
 • Reals brazilian

Ju mund të përdorni listën e plotë të monedhave nën Taksonomitë.

Promotions & Offers

Pavarësisht se kazinoja GratoWin është një hyrje e re në treg, ajo ofron bonuse të shkëlqyera dhe të mira. Lojtarët e rinj kanë të drejtë për bonuse pa depozita dhe 100% për shpërblimet e përputhjes së depozitave. Lojtarët ekzistues kanë akses në bonuse të tjera dhe programe VIP. Faqja e internetit e kazinosë GratoWin mbështet shumë gjuhë që fliten gjerësisht midis lojtarëve të saj. 

Reputacioni i kazinosë GratoWin është rritur nga ekipi miqësor i individëve pas tryezës së mbështetjes së klientit. Ata punojnë pa u lodhur për të ofruar ndihmë 24/7 për të gjithë lojtarët. Faqja e internetit është gjithashtu në përputhje me pajisje të shumta. Komoditeti i lojtarit është një përparësi kryesore në këtë kazino. Falë teknologjisë së kriptimit SSL dhe pajtueshmërisë me PCI, të dhënat e lojtarëve janë të sigurta.

Software

Lobi i kazinosë GratoWin nuk është aq i madh sa pritej. Duke qenë një kazino e re, ajo ka bashkëpunuar vetëm me ofrues të kufizuar softuerësh për të mbajtur një koleksion të përditësuar lojërash. Megjithëse lojtarët priren të zgjedhin kazino të reja me ofrues të shumtë softuerësh me reputacion, kazino GratoWin është destinacioni përfundimtar i lojërave. Kazino GratoWin krenohet me një koleksion unik me mbi 150 lojëra elektronike dhe karta gërvishtëse të mundësuar nga Netoplay dhe Anakatech. Ata janë ofrues softuerësh të panjohur, por me reputacion, duke e marrë industrinë nga stuhia. 

Përveç kësaj, ka mbi 30 lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë të mundësuar nga Evolution Gaming. Ka vend për zgjerim nëse GratoWin partneritet me më shumë zhvillues.

Support

Reputacioni i një kazinoje zakonisht përcaktohet nga ekipi i mbështetjes së klientit. Një ekip profesional dhe miqësor për mbështetjen e klientit është vendimtar për suksesin e çdo kazinoje në internet. Lojtarët mund të arrijnë lehtësisht ekipin mbështetës të GratoWin në çdo kohë përmes bisedës live. 

Përndryshe, ju mund t'i kontaktoni ata me email (support@GratoWin.com) ose telefononi +35722007385.

Deposits

Ka gjithashtu hapësirë për rritje në sektorin bankar pasi Gratowin pranon vetëm katër mënyra pagese online. Këto janë MasterCard, VISA, Maestro, dhe CashLib, me përfitimin e shtuar të pagesave të menjëhershme. Lojtarët gjithashtu mund të shkëmbejnë pikët e tyre të besnikërisë VIP të fituara për bonuse në para.

Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (5)
Bonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Franceze
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Baccarat
Bileta gërvishtëse
BlackjackPokerRuletë
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Coinspaid
MaestroMasterCard
MisterCash
Neosurf
NetellerSkrill
Sofort
Visa
iDEAL
MonedhatMonedhat (9)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Euro
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso meksikane
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Belgjika
Danimarka
Franca
Italia
Kaledonia e Re
Republika Çeke
Zvicra
SoftwareSoftware (3)
Evolution Gaming
Leander Games
iSoftBet