Ja se si mund të luani kumar kur jeni të dëshpëruar!

Lajme

2021-12-29

Eddy Cheung

Vetëm për shkak se ju mund të jeni të prishur nuk do të thotë që nuk mund të luani kumar! Ka mënyra për të luani lojëra argëtuese kumar pa vënë asnjë para në linjë.

Ja se si mund të luani kumar kur jeni të dëshpëruar!

Këtu janë disa strategji dhe lojëra që janë ende në dispozicion për ju.

Keno

Shanset në keno janë me të vërtetë ndër më të këqijat që do të gjeni. Është sikur të thonë: "Lypësit nuk mund të jenë zgjedhës"

Kur je i prishur, mundësitë e tua bëhen shumë më të kufizuara. Ndonjëherë, ju do të shkoni në kazino të mbushur me para, por për shkak të menaxhimit të dobët të bankrollit, pusi thahet para se të përfundojë udhëtimi.

Dhoma keno mund të jetë një vend i shkëlqyer për të kaluar orë të tëra duke luajtur kumar për një investim minimal.

Rrotullime falas

Kazinotë në internet janë të famshme për bonuset e tyre. Ndër bonuset më emocionuese janë rrotullimet falas.

Të kesh rrotullime falas në plesht mund të shënojë ndryshimin midis qëndrimit mënjanë dhe luajtjes së lojërave tuaja të preferuara. Më e mira nga të gjitha, rrotullimet falas mund të rezultojnë në fitimin e disa parave të vërteta.

Shpresojmë, paratë që lirohen për të shkuar në bankrollin tuaj të lojërave të fatit.

Lojërat e pokerit në shtëpi

Pokeri është një lojë kaq argëtuese për t'u luajtur - dhe gjëja më e mirë për të është që nuk keni nevojë të keni para për ta bërë atë! Ju mund të luani lojëra poker në shtëpi pa asnjë para në linjë.

Vështirë se nuk mund të ulesh në një tavolinë pokeri kazino për 20 dollarë. Megjithatë, ju mund të pastroni rrobat nga tavolina e ngrënies, të telefononi 5-7 nga miqtë tuaj më të ngushtë dhe ta sillni lojën e pokerit në shtëpi.

Baste miqësore në sporte me miqtë

Këtu është një temë për ju. Shijoni lojën për emocione me shokët tuaj dhe mos u mbështetni në përfitime financiare.

Bastet në sport ishin përpjekja e parë në lojërat e fatit për shumë prej nesh. Ne do të vendosnim një bast në Super Bowl ose World Series me fqinjin tonë dhe shikonim me padurim konkursin të shpaloset në televizion.

Mundësitë janë të pafundme, dhe ju mund të jeni aq të lirë sa të doni të jeni me ta. Një herë kam vënë bast një të huaji në një pijetore me 25 cent në gjysmën e dytë të një loje të fryrë NRL.

Nuk më kujtohet kush fitoi, por nuk do të harroj kurrë të qeshurat që bëmë dhe ofendimet krijuese që u shkëmbyen.

Luaj Turne

Këto janë blerje shumë të ulëta që mund të sjellin pagesa shumë të mëdha. Shanset janë shumë të pakta, por gjithsesi emocionuese!

Turnetë e lojërave elektronike të kazinove zhvillohen disa herë në javë. Për një blerje minimale, lojtari ka orë të tëra argëtimi emocionues me lojëra.

Shpesh, çmimet për ngjarje të tilla janë 50 herë ose më shumë për një tarifë të ulët hyrjeje. Pra, fitimi mund t'ju ngrejë për muaj të tërë.

Turneu është një rrugë e shkëlqyeshme për lojtarët që janë në kufi dhe që duan të mbajnë gishtat e tyre në rërë pak më gjatë.

konkluzioni

Rregulli i madh nga kjo është se nëse ju jeni larguar nga kumari, atëherë ndoshta bixhozi nuk është për ju. Por nëse thjesht po përpiqeni të bëni pjesën e fundit të parave të shkojë në mënyrën më të gjatë që mundet, atëherë kjo listë është e përkryer për ju që të luani kumar ndërkohë që jeni gati për të dalë!

Lajmi i fundit

Cilat veçori ofrojnë kazinotë e realitetit virtual?
2022-07-20

Cilat veçori ofrojnë kazinotë e realitetit virtual?

Lajme