Kazinotë e reja më të mira për të luajtur në 2022

Lajme

2022-11-22

Eddy Cheung

Nëse nuk keni mundur të gjeni një kazino më të mirë në internet për të luajtur, atëherë nuk keni pse të shqetësoheni më për këtë. Në këtë artikull, ne do t'ju tregojmë për 5 kazinotë e reja për të luajtur dhe për t'u shijuar. Gjetja e një kazinoje të mirë që ofron rregullat dhe shpërblimet e duhura mund të jetë e vështirë, por nëse doni të shijoni lojërat e fatit, jeni në vendin e duhur.

Kazinotë e reja më të mira për të luajtur në 2022

Popullariteti i kazinove në internet është i jashtëzakonshëm dhe ka kaq shumë lloje të ndryshme të kazinove në internet saqë zgjedhja e disave do të ishte sfiduese. Këtu janë 5 kazinotë e reja më të mira në internet ku mund të luani në 2022.

Hellspin

Hellspin u krijua në 2022, duke e bërë atë një nga kazinotë më të reja online në treg. Pavarësisht se është e re, kjo kazino ka bërë emër dhe është jashtëzakonisht e njohur. Nëse do ta vlerësonim këtë kazino, do të ishte 8 nga 10. Vlerësimi bazohet në emrin e përgjithshëm të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, mënyrat e pagesës dhe shumë faktorë të tjerë.

Hellspin ofron një shumëllojshmëri masive lojërash, të tilla si video poker, poker, keno, ruletë dhe shumë të tjera. Kjo kazino është vlerësuar gjithashtu për softuerin e saj. Disa nga zhvilluesit më të mirë të iGaming në industrinë e kazinove janë ata që u sjellin lojtarëve këto lojëra të reja të Kazinosë shumë të pëlqyera. Kompanitë e softuerit të lojërave, duke përfshirë Ezugi, Evolution Gaming, Microgaming, Pragmatic Play dhe Edict (Merkur Gaming), mbështesin lojërat e kazinosë.

Hellspin ofron kaq shumë lloje të ndryshme bonusesh dhe ato janë të disponueshme për çdo lojtar. Për më tepër, ka shumë mënyra pagese në dispozicion për lehtësinë e lojtarëve. Hellspin u bë kaq popullor pavarësisht se ishte një kazino e re për shkak të teknologjisë moderne dhe gjërave që u ofron lojtarëve.

Ivibet

Ashtu si Hellspin, Ivibet u krijua gjithashtu në vitin 2022. Kjo kazino ka funksionuar mirë që nga fillimi dhe merr të njëjtin vlerësim prej 8 nga 10 siç i është dhënë Hellspin. Ka shumë lojëra që Ivibet duhet t'u ofrojë lojtarëve të saj, dhe Casino Holdem është disa prej tyre lojërat më të pëlqyera në këtë kazino. Casino Hold'em është një variant i njohur i lojës Texas Hold'em. Në këtë version, lojtarët luajnë kundër kazinosë në vend të të tjerëve.

Ivibet ofron kaq shumë bonuse për lojtarët dhe bonuset e tyre prej 100 € në kazino online janë diçka nga të cilat mund të ndryshojnë. Për më tepër, zgjedhja e softuerit mund të jetë vendimtare për një kumarxhi. Disa prodhues të njohur, si Igrosoft, BGAMING, Quickspin, Cozy Gaming dhe Playson, mbështesin lojërat që ofron Ivibet.

Mënyrat e pagesës janë gjithashtu të përshtatshme për përdoruesit. Siç ka bërë Ivibet, ju mbuluat nëse zgjidhni opsione të njohura pagese apo edhe më të paqarta. Së bashku me 10 mënyra të tjera pagese, Ivibet pranon depozita përmes Ezee Wallet, Coinspaid, Flexepin, Credit Cards dhe Jeton.

Rabona

Rabona është një nga kazinotë më të famshme në internet. Është një kazino e nivelit më të lartë dhe një libër sportiv që ofron një shumëllojshmëri të gjerë lojërash. Kazinoja Rabona e lançuar në vitin 2019 është e autorizuar dhe e qeverisur nga Curacao.

Duke folur për shumëllojshmërinë e lojërave, ka kaq shumë lojëra sa mund të themi se ka lojëra për të gjithë. Ka mbi 2500 lojëra elektronike video me tema të specializuara nga të cilat mund të zgjedhë një lojtar. Për më tepër, automatet e kësaj kazinoje përfshijnë lojëra elektronike video dhe jackpot.

Do të merrni tituj si Asgardians dhe Queen of Ambers në këtë kazino deri më tani. Prandaj, nëse jeni duke kërkuar lojëra elektronike të simboleve të grumbulluara ose slot machines me paqëndrueshmëri të lartë si Mystic Lady, Kazino Rabona është një zgjedhje e shkëlqyer.

Për më tepër, sistemi i tërheqjes është i thjeshtë, gjë që e bën relativisht të lehtë për një lojtar të tërheqë paratë e tij pas fitores. Për sa kohë që lojtari përdor të njëjtën platformë për të depozituar, shumë opsione depozitimi janë gjithashtu të aksesueshme për tërheqje. Në varësi të platformës së pagesës, mund të ketë kufizime minimale dhe maksimale të tërheqjes, si dhe tarifa të tërheqjes. Kazinoja madje i lejon lojtarët të përdorin kriptomonedhën.

Bonuset janë diçka për t'u vënë re në lidhje me këtë kazino pasi ato ofrojnë një bonus mirëseardhjeje kur një lojtar i ri bën depozitimin e tij të parë. Kur bëni depozitën tuaj fillestare prej të paktën 20 €/$/£, do të merrni një bonus ndeshjeje 100% me vlerë 500 €/$/£ dhe një shtesë 200 rrotullime falas.

Kërkesa e bastit për këtë bonus të mirëseardhjes është x30 dhe jo të gjitha lojërat kontribuojnë në mënyrë të barabartë në këtë kërkesë. Përveç bonusit të mirëseardhjes, ju mund të përfitoni nga Bonusi Ditor në Kazino Rabona. Bonusi ditor është i aksesueshëm çdo ditë dhe siguron një bonus ndeshjeje prej 20 për qind deri në 200 dollarë.

Ox.bet

0x.bet është gjithashtu një nga kazinotë e sapondërtuara. Është themeluar në vitin 2022 dhe po fiton popullaritet. Kjo kazino ofron një ton lojërash, të cilat përfshijnë lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, të cilat janë nga 70 ofruesit më të vlerësuar. Kjo do t'ju lejojë të paguani në të gjitha kriptovalutat kryesore.

Kjo kazino drejtohet nga Casbit Group NV dhe ka një licencë Curaçao, kështu që mund të jeni i sigurt se të luash atje është e sigurt dhe e sigurt. Dizajni i kësaj faqe interneti është mjaft estetik, gjë që e bën kazinonë pak më miqësore për përdoruesit.

Mjerisht, kjo kazino nuk mund të luhet nga kudo pasi është e kufizuar në më shumë se 30 vende. Por megjithatë, kazino ka shumë më tepër për të ofruar, pasi promovimet dhe bonuset janë jashtëzakonisht të mira. Ashtu si kur regjistroheni në kazino dhe krijoni një llogari, paketa e madhe e bonusit të mirëseardhjes 0x.bet. Kjo paketë do t'ju ofrojë mundësinë për të fituar deri në 10,000 dollarë bonuse.

Për më tepër, pasi të bëni një depozitë dhe të vini bast fitimet tuaja të paktën një herë, do t'ju jepen 30 rrotullime falas në automatin Tomb of Akhenaten. Për më tepër, biblioteka e lojërave të kësaj kazinoje është e madhe pasi ofron 1800 lojëra kripto-kazino me cilësi të lartë. Mënyrat e pagesës janë të besueshme, gjithashtu, pasi mund të përdorni edhe kriptovalutat, dhe depozitat janë të menjëhershme pa asnjë tarifë.

BetiBet

BetiBet ofron një libër sportiv, bingo, kazino live dhe virtuale. Është një portë ku mund të kënaqeni me dashurinë tuaj për të luajtur lojëra elektronike, për të kryqëzuar numrat, për të vendosur letra dhe për të gërvishtur panelet për të parë rezultatet. Në këtë kazino, mund të thuash se ka gjithçka për të gjithë.

Kazinoja drejtohet nga Pololo Gaming Ltd, një biznes me regjistrim maltez. Ajo mbart një licencë lojrash nga Curacao përveç një licence nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Për më tepër, kjo kazino ofron një mjedis të sigurt dhe të sigurt dhe mbështetje 24-orëshe ndaj klientit ku mund të bisedoni me ta.

Për më tepër, kjo kazino ofron bonuse 100% pa depozita. Mund të merrni një depozitë të parë 100% me vlerë deri në 200 Euro. Për entuziastët e sportit, pengesa është edhe më e lartë: bëni depozitën tuaj fillestare deri në 500 € dhe BetiBet do ta përputhet me të 100%, duke ju dhënë para për t'i përdorur në librin sportiv, pavarësisht nëse zgjidhni futbollin, garat me kuaj, golfin ose ndonjë tjetër. sport. Pason një bonus i dytë sportiv prej 50% me një vlerë maksimale prej 500 €.

Për më tepër, BetiBet do t'ju ofrojë një bast prej 50 € pa rrezik kur të regjistroheni për një llogari. Vendosni para në çdo ngjarje atletike me shanse 1.5 ose më të larta, dhe ata do të rimbursojnë çdo qindarkë nëse basti juaj humbet.

konkluzioni

Hellspin, Ivibet, 0x.bet, BetiBet dhe Rabona janë pesë nga kazinotë më të mira në internet ku mund të luani në vitin 2022. Këto kazino janë të besueshme dhe ka shumë lojëra për të luajtur së bashku me bastet për lloje të ndryshme sportesh, duke përfshirë esports gjithashtu. Ekzistojnë gjithashtu lloje të ndryshme të metodave të besueshme të pagesës, duke përfshirë edhe kriptomonedhën. Pra, nëse doni të kënaqeni dhe të keni një përvojë më të mirë në lojërat e fatit, atëherë këto pesë mund të jenë alternativa më e mirë për ju.

Lajmi i fundit

Kazinotë e reja më të mira për të luajtur në 2022
2022-11-22

Kazinotë e reja më të mira për të luajtur në 2022

Lajme