Rabona

Age Limit
Rabona
Rabona is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Rabona është një kazino moderne dhe libër sportiv në internet me një përzgjedhje masive lojërash me cilësi të lartë. Kazino Rabona, e cila u hap në 2019, është e licencuar dhe e rregulluar në Curacao.

Ekziston një bonus bujar mirëseardhjeje i disponueshëm në kazinonë online, si dhe programe VIP të niveleve për lojtarë të lartë dhe lojtarë besnikë. Faqja është miqësore me celularin, duke e bërë atë ideale për ata që duan të luajnë në lëvizje.

Games

Çdo lloj loje kazino është në dispozicion të lojtarëve në platformën e lojërave të fatit. Për shembull, ka mbi 2500 lojëra elektronike video me tema të specializuara për të zgjedhur. Vlen të përmendet se lista e automatëve përfshin lojëra elektronike si video ashtu edhe jackpot.

Asgardians dhe Queen of Ambers janë dy nga titujt që do të merrni deri më tani. Si rezultat, Kazino Rabona është një vend i mirë për të shkuar nëse jeni duke kërkuar për lojëra elektronike me simbole të grumbulluara ose automate me paqëndrueshmëri të lartë si Mystic Lady.

Withdrawals

Kjo kazino e ka bërë të thjeshtë për fituesit qasjen në fitimet e tyre kur bëhet fjalë për tërheqjet. Shumë nga metodat e depozitimit janë gjithashtu të disponueshme për tërheqje për sa kohë që lojtari përdor të njëjtën platformë për të depozituar. Zbatohen tarifat e tërheqjes dhe ka kufij minimalë dhe maksimalë të tërheqjes, në varësi të platformës së pagesës.

Bonuses

Kazino Rabona vlerëson lojtarët e rinj, prandaj të gjithë lojtarët e rinj marrin një bonus mirëseardhjeje kur bëjnë depozitën e tyre të parë. Ju do të merrni një bonus ndeshjeje 100% prej 500 €/$/£ dhe 200 rrotullime shtesë falas kur të bëni depozitën tuaj të parë, që duhet të jetë së paku 20 €/$/£.

Ky bonus i mirëseardhjes ka një kërkesë bastesh prej x30, dhe jo të gjitha lojërat kanë të njëjtën peshë për këtë kërkesë. Përveç bonusit të mirëseardhjes, ju gjithashtu mund të përfitoni nga Bonusi Ditor i Kazinosë Rabona, i cili është i disponueshëm çdo ditë dhe ofron një bonus ndeshjeje prej 20 për qind deri në 200 €/$/£.

Payments

Ndryshe nga shumica e kazinove, Rabona u lejon kumarxhinjve të përdorin kriptomonedhë përveç monedhës fiat. Dollari amerikan (USD), dollari australian (AUD), euro (EUR), korona norvegjeze (NOK) dhe dollari kanadez (CAD) janë vetëm disa nga opsionet e monedhës fiat. Kumarxhinjtë mund të përdorin monedhën lite, bitcoin ose ethereum në segmentin e kriptove.

Languages

Rabona është një kazino ndërkombëtare në internet që u shërben lojtarëve nga e gjithë bota. Si rezultat, platforma është shumëgjuhëshe dhe mbështet të gjitha gjuhët ndërkombëtare më të folura, si anglisht, çekisht, portugalisht, italisht dhe frëngjisht. Përdorni listën rënëse të gjuhës në fund të faqes për të ndryshuar gjuhën.

Software

Disa nga prodhuesit më të mirë të iGaming në industrinë e kazinove kanë krijuar këto lojëra të reja të njohura të Kazinosë. NetEnt, Microgaming, Yggdrasil Gaming, Betsoft, Play Pragmatic, Quickspin, Push Gaming, Pragmatic Play, Nolimit City, NetEnt, GameArt, Ezugi, Evolution Gaming, Endorphina, Elk Studios, Booongo Gaming, Betsoft, Lightning Box, Hackswin Gaming Grupi është ndër ofruesit e programeve të lojërave të fatit që mbështesin lojërat e kazinosë.

Support

Një nga faktorët më të rëndësishëm që duhet marrë parasysh kur zgjidhni një portal kazinoje është niveli i shërbimit ndaj klientit që ofrohet. Ju nuk dëshironi të prisni ditë për një përgjigje nga ekipi në lidhje me patentën tuaj të ngecur.

Për fat të mirë, kontaktimi me ekipin e shërbimit ndaj klientit të Rabona1 është një fllad. Mund t'i kontaktoni me email në support@rabona.com. Ju gjithashtu mund të bisedoni drejtpërdrejt me ta 24 orë në ditë, 7 ditë në javë. Gjithashtu mund t'i telefononi në +21341242412 për të kontaktuar me ta.

Deposits

Skrill, Visa, Neteller, MasterCard, monedha Lite, Bitcoin, ecoPayz, Debit, Trustly dhe mënyra të tjera pagese pranohen të gjitha në kazino. Siç është e qartë, ju keni mundësinë e depozitimit të fondeve në llogarinë tuaj duke përdorur platformat e pagesave në internet si Skrill ose kartat e debitit dhe kreditit. Bitcoin dhe litecoin, si dhe kriptovaluta të tjera, pranohen. Kërkohet një depozitë minimale prej $/€20.

Total score8.3
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (10)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (37)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Boks
CS:GO
Dota 2
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skijimi
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (45)
Alfa Bank
Alfa Click
Apple Pay
Bancontact/Mister Cash
Beeline
Bitcoin
Boleto
Carte Bleue
Credit Cards
Crypto
Dankort
Debit Card
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euteller
GiroPay
Google Pay
Interac
Klarna
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Moneta.ru
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
PaySec
Payeer
Paysafe CardPrepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Sepa
Siru Mobile
Skrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Rupia indiane
Zloty Polak
ShtetetShtetet (24)
Arabia Saudite
Bahrein
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Gjermania
Hungaria
India
Irlanda
Jemeni
Jordania
Kanadaja
Katari
Kili
Kuvajti
Libani
Norvegjia
Omani
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Siria
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (24)
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Amaya (Chartwell)
Betsoft
Elk Studios
Endorphina
Evolution GamingEzugi
GameArt
Habanero
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GO
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Rival
ThunderkickYggdrasil Gaming
iSoftBet