Lajme

October 24, 2023

Kthehuni dhe relaksohuni çdo të premte në Locowin me rrotullime pa bast

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Çdo lojtar kazino është gjithmonë në kërkim për të filluar fundjavën në mënyrën më të mirë të mundshme, dhe Locowin e di këtë. Në këtë kazino, ju jeni të ftuar të bëni një depozitë dhe të kërkoni promovimin e rrotullimeve falas të së premtes. Por, përpara se të shkoni në këtë kazino për të kërkuar ofertën e rrotullimeve falas, lexoni këtë rishikim bonus për të ditur se çfarë po hyni.

Kthehuni dhe relaksohuni çdo të premte në Locowin me rrotullime pa bast

Cila është oferta e rrotullimeve falas të së premtes?

Siç sugjeron emri, kjo është një ofertë rrotullimi falas që u jepet lojtarëve çdo të premte. Në këtë promovim, depozitoni një minimum prej $20 për të marrë deri në 100 rrotullime falas në një vend të ri dhe emocionues çdo javë.

Është interesante që lojtarët nuk duhet të bëjnë depozitën minimale të premten. Në vend të kësaj, ky bonus mbulon depozitat e bëra në ndonjë nga ditët e mëparshme gjatë javës. Ju do të merrni bonusin e rrotullimeve falas pasi të keni depozituar fonde nga e hëna 00:00 deri të enjten 23:59 UTC. 

Rrotullimet falas kreditohen në llogarinë tuaj të premten në orën 12:00 UTC dhe mbeten aktive deri të dielën në orën 23:59 UTC. Pra, përdorni këtë bonus depozite sa më shpejt që të mundeni. 

Termat dhe Kushtet për këtë Bonus

T&C për këtë bonus javor janë relativisht të thjeshta për t'u kuptuar. Së pari, kjo faqe e re e kazinosë thotë se shuma maksimale që mund të tërhiqni nga bonusi i rrotullimeve falas të së premtes është 250 €. Kjo mund të jetë gjithashtu ekuivalenti i çdo monedhe tjetër të mbështetur. 

Në mënyrë emocionuese, kjo bonus javor është plotësisht pa baste, që do të thotë se lojtarët mund të tërheqin fitimet nga rrotullimet falas pa plotësuar ndonjë kërkesë për rikthim. Ky është një plus i rëndësishëm, duke marrë parasysh shumicën e kazinove bonuse kanë kërkesa të larta bastesh, duke i penguar lojtarët të kërkojnë tërheqje. 

Së fundi, Locowin thotë lojtarët e kualifikuar për bonus rrotullime falas dhe promovime të tjera pa bast mund të bëjnë vetëm një kërkesë tërheqjeje një herë. E thënë thjesht, bonusi do të bëhet i pavlefshëm pasi të keni bërë një kërkesë për pagesë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme