Lajme

October 10, 2023

Merr 50% Bonus Rifreskoje deri në 200 € Bonus Rifreskoje në Kazino Dachbet

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Në pronësi dhe operim nga Bellona NV, Dachbet është një kazino e re e krijuar në vitin 2021. Kjo faqe interneti ka një reputacion të lartë për ofrimin e lojërave nga zhvilluesit kryesorë të programeve kompjuterike si NetEnt, Play'n GO, Playtech dhe të tjerë. Dachbet ka gjithashtu një koleksion bonusesh dhe promovimesh emocionuese, duke përfshirë bonusin e rifreskimit prej 200 €. Pra, çfarë është promovimi? 

Merr 50% Bonus Rifreskoje deri në 200 € Bonus Rifreskoje në Kazino Dachbet

Cili është bonusi i rifreskimit prej 200 € në Dachbet?

Me pak fjalë, një bonus i ringarkimit është një shpërblim i kazinosë që u jepet lojtarëve pas bërjes së depozitave të mëvonshme. Me këtë në mendje, ky sajt i kazinosë shpërblen lojtarët me një bonus ringarkimi prej 50% deri në 200 € pasi të keni depozituar të paktën 20 €. Lojtarët duhet të depozitojnë shumën e kërkuar duke përdorur kodin DBETRELOAD për t'u bashkuar me këtë sfidë emocionuese. 

Për shembull, mund të depozitoni 200 € të hënën duke përdorur kodin promovues. Në atë rast, kjo kazino në internet do t'ju shpërblejë 50% të depozitës suaj. Kjo do të thotë që ju do të merrni një bonus ringarkimi me vlerë 100 €. 

Është interesante që kjo kazino nuk e specifikon periudhën e referencës për të kërkuar bonusin. Promovimi është aktiv për të pretenduar deri më 31 dhjetor 2023. 

Kërkesat e bastit dhe kushte të tjera

Të gjitha bonuset dhe promovimet në Dachbet kanë T&C dhe bonusi 50% i ringarkimit nuk është i ndryshëm. Lojtarët që dëshirojnë të arkëtojnë bonusin dhe fitimet e grumbulluara nga loja e bonusit duhet të bastojnë shumën e bonusit + depozitës 40x. Për shembull, nëse depozitoni 200 € për të marrë 100 € bonus depozite, duhet të vendosni bast 40 (200 € + 100 €) = 12,000 € përpara se të arkëtoni ndonjë gjë. 

Ndërkohë, T&C-të e bonusit specifikojnë kontributet e lojës kur plotësohet norma e bastit. Siç pritej, bastet në lojëra elektronike në internet kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesës së rikthimit. Gjithashtu, të gjitha lojërat e Roulette, përveç Live Roulette, kontribuojnë me 10% në këtë normë. Pra, nëse vini bast 20 € në ndonjë titull RNG Roulette, 2 € do të llogariten në kërkesën e bastit. 

Terma dhe kushte të tjera për këtë bonus ringarkimi përfshijnë:

  • Lojtarët duhet të përmbushin normën e rikthimit brenda 21 ditëve. 
  • Fitimi maksimal i bonusit është 10x. 
  • Basti maksimal që mund të bëhet duke përdorur bonusin e depozitës është 12 €. 
  • Lojtarët nuk mund të kërkojnë tërheqje nëse kanë një bonus aktiv.
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme