Dachbet New Casino Rishikoni

Age Limit
Dachbet
Dachbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.5
Përfitimet
+ Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
+ Pagesat Sofort dhe kripto
+ Shërbimi VIP

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonusi VIP
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Italiane
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Mbështetje WeChat
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (15)
Baccarat
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
BlackjackCaribbean Stud
Eurovizion
Keno
Mini Baccarat
Poker me tre letra
Politika
Ruletë
Slotat
Sportive
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Credit Cards
Crypto
EcoPayz
Euteller
Fast Bank Transfer
GiroPay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPaysafe CardSkrill
Sofort
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (79)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Maqedonas
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Kanadez
Dollari Namibian
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Estonian Kroon
Euro
Forintë Hungarisht
Franga AQF të Afrikës Perëndimore
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Ruandeze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Latvian lati
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Peso uruguaiane
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali i Omanit
Rieli Kamboxhian
Ringgiti Malajzian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Mauritiane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (14)
Austria
Finlanda
Hungaria
Kanadaja
Kroacia
Luksemburgu
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Shqipëria
Turqia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (48)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
All41 Studios
Amatic Industries
BGAMING
Betsoft
Booming Games
Crazy Tooth Studio
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fazi Interactive
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Ganapati
Genesis Gaming
Golden Rock Studios
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Leap Gaming
Lightning Box
Mascot Gaming
MicrogamingNetEntNovomatic
OneTouch Games
Playson
PlaytechPragmatic PlayQuickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Ruby Play
SmartSoft Gaming
Spinomenal
Stormcraft Studios
Tom Horn Enterprise
Triple Edge Studios
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Rreth Dachbet

Dachbet është një New Casino krijuar në 2021 dhe është renditur me newcasinorank-al.com që nga 23/12/2021 . Ky New Casino ka bërë tashmë një emër të vërtetë në industri, dhe më poshtë do të shqyrtojmë se për çfarë bëhet fjalë.

Dachbet vlerëson 7.5 nga 10 bazuar në përvojën e përgjithshme të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, pagesat e pranuara dhe faktorë të tjerë.

Lojëra të ofruara në Dachbet

newcasinorank-al.com favorizon Dachbet për bonuset e tij 1000 € New Casino . Ky New Casino ofron shumë lloje lojërash të njohura dhe emocionuese si Poker me tre letra, Baccarat, Blackjack, Ruletë, Caribbean Stud , dhe shumë të tjera.

Programet e disponueshme në Dachbet

Këto lojëra të njohura New Casino u janë sjellë lojtarëve nga disa prej prodhuesve më të mirë të iGaming të industrisë së kazinosë. Softuerët e lojërave të fatit që mbështesin lojërat e kazinosë përfshijnë emra të tillë si Ezugi, Playtech, Pragmatic Play, NetEnt, Microgaming , për të përmendur disa.

Metodat e depozitimit pranohen në Dachbet

Lojtarët në Dachbet mund të zgjedhin nga një përzgjedhje mënyrash për të depozituar para përpara se të luajnë.

Meqenëse kazinoja është e popullarizuar në vende si , ndër të tjera, Dachbet pranon metoda kryesore depozitimi si Skrill, Credit Cards, EcoPayz, MasterCard, Paysafe Card , si dhe Visa dhe Mastercard.

Pse të luani në Dachbet ?

Edhe pse Dachbet është mjaft i ri në biznes, ata janë këtu për të qëndruar. Adhuruesit e kazinosë zgjedhin Dachbet për shkak të mënyrave të tyre novatore dhe teknologjisë moderne.

Dachbet është një vend i sigurt New Casino që është hulumtuar tërësisht nga CasinoRank. Në newcasinorank-al.com ne vlerësojmë dhe shqyrtojmë vetëm New Casino të licencuara.

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të duan të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.