Lajme

March 22, 2023

Play Pragmatic Presents New Rabbit Garden Slot

Chloe O'Sullivan
WriterChloe O'SullivanWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Lojë pragmatike, një nga furnizuesit kryesorë të lojërave elektronike në internet, ka lëshuar automatin Rabbit Garden për të shënuar fillimin e pranverës. Është një slot emocionues me karrota, monedha dhe grupime në të gjithë bobinat. 

Play Pragmatic Presents New Rabbit Garden Slot

Rabbit Garden është një lojë rrjeti 7×7 me simbole të ilustruara në mënyrë simpatike të lepujve, dhelprave dhe karrocave me rrota. Loja është tërheqëse vizualisht, me një sfond kopshti të animuar bukur për të nxjerrë në pah atmosferën e pranverës. 

Funksioni i rënies aktivizohet kur të paktën pesë simbole grumbullohen në ekran. Në këmbim, kjo u jep lojtarëve një fitore dhe fshin simbolet nga loja. Më pas, një ortek simbolesh të reja mbushet, duke prodhuar potencialisht fitore të mëtejshme. 

Lepuri gjithashtu mund të kërcejë në të djathtë të rrjetës për të marrë një karotë, duke bërë që deri në 12 monedha shumëzuese të shfaqen rastësisht. Nëse një fitore lidhet me monedhat, ata do të shpërblejnë deri në 1000x për monedhë!

Akoma më mirë, lojtarët që zbarkojnë katër ose më shumë scatter aktivizojnë lojën e rrotullimeve falas, duke filluar me pesë rrotullime. Gjatë raundeve të bonusit, simbolet dhe monedhat fituese shtojnë pikë në një metër; një për një simbol dhe tre për një monedhë. Kur lojtarët mbledhin 30 pikë, loja rifillon me një shumëzues 2x. Ka pesë nivele për të përparuar lojtarët, me nivelin përfundimtar që ofron një shumëzues 10x.

Përveç kësaj, mekaniku shumë i dashur i grupeve është rikthyer në ofertën më të fundit të Pragmatic Play, Rabbit Garden, duke u bashkuar me radhët e titujve të tjerë të suksesshëm si Mochimon dhe Sugar Rush me shumë çmime.

Irina Cornides, Shef Operativ i Pragmatic Play, deklaroi se Rabbit Garden është një nga vendet e nënshkrimit të furnizuesit, duke përfshirë një mekanik grupi me shumëzues të mëdhenj. Ajo shtoi se pamjet e gjalla dhe motivi pranveror e bëjnë Rabbit Garden një shtesë të shkëlqyer për koleksionin e grupeve të Pragmatic Play. Cornides tha se Pragmatic Play është i sigurt se lojtarët do të luajnë kazinotë më të mira në internet do të shijoni mekanikën e shpejtë të lojës dhe rrotullimet falas në shumë nivele.

Të rejat e fundit

Wizard Games publikon titullin e ri drithërues Treasures of the Count
2023-10-26

Wizard Games publikon titullin e ri drithërues Treasures of the Count

Lajme