Rishikimi i ri i bonusit të Loki

LokiResponsible Gambling
CASINORANK
8.43/10
BonusBonus 18,000 dollarë + 230 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Loki is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

LOKI Casino krenohet me promovime bujare si për lojtarët e rinj ashtu edhe për ata ekzistues. Aty eshte nje bonus mirëseardhjeje që përfshin një bonus depozite dhe rrotullime falas si dhe ringarkoni bonuset , shpërblime për ditëlindjen dhe a bonus i lartë rul . Lojtarëve u jepen gjithashtu pikë komplimentare (CP), të cilat mund të blihen për para të vërteta. Bonusi i depozitës së parë: 100% deri në 100 EUR + 100 FS Min.Depozita: 20 EUR / 20 USD / 30 AUD / 30 CAD / 200 NOK / PLN 80 / 30 NZD / 500 CZK / 300 ZAR / 2,40 JPY / KRW / 2,40 JPY KZT 8,500 / 0,003 BTC Bonusi maksimal: 100 EUR / 100 USD / 150 AUD / 150 CAD / 1,000 NOK / 150 PLN / 150 NZD / 2,500 KZK / ZAR 1,500 / 1,500 ZR2, 1,500 / 200/2001, merrni kodin KK 1,500 / 2001/2001/2001 bonus: LOKI100 Bast: (bonus + fitimet nga rrotullimet falas) × 40 Bonusi i depozitës së dytë: 75% deri në 100 EUR Min.Depozita: 20 EUR (e njëjta ekuivalent i monedhës si në bonusin e depozitës së parë) Bonusi maksimal: 100 EUR (e njëjta ekuivalente i monedhës si në bonusin e depozitës së parë) Kodi i bonusit për të marrë bonusin: LOKI75

Kodet e bonusitKodet e bonusit
Games

Games

Zgjedhja e lojës në LOKI Casino është mjaft mbresëlënëse. Ka mbi 500 lojëra kazino që prehen në të gjitha zhanret, flitet për lojërat e tavolinës, lojërat me letra, lojëra elektronike , jackpots, etj. Lojtarët që kërkojnë për një përvojë autentike të kazinosë do t'i pëlqejnë gjithashtu kazino live seksion që përmban një gamë të gjerë lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë. LOKI Casino është në dispozicion si lojë e menjëhershme , kështu që përdoruesit nuk duhet të shkarkojnë ose instalojnë ndonjë softuer ose shtojcë. Faqja e internetit është shumë e përgjegjshme dhe përshtatet me pajisje të ndryshme, kështu që nëse një lojtar përdor PC ose pajisje celulare, ata janë të siguruar për një përvojë të lëngshme lojrash edhe kur luajnë lojëra të drejtpërdrejta me tregtarët.

+2
+0
Mbyll

Software

Zgjedhja e ofruesve të softuerit mund të krijojë ose prishë një kazino. Për t'u siguruar që lojtarët të marrin lojërat më të mira të kazinosë, LOKI Casino ka bashkëpunuar me shitësit kryesorë të programeve kompjuterike të kazinosë. Disa nga emrat e mëdhenj në listë përfshijnë BetSoft , Amatic Industries , NetEnt , Microgaming , SoftSwiss dhe Pragmatic Play Ltd ., ndër të tjera.

Payments

Payments

Për sa i përket bankingut, Loki ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese të besueshme për depozitime dhe tërheqje të shpejta dhe të sigurta. Lojtarët mund të bëjnë transaksione përmes opsioneve si [ AstroPay, Jeton, Neosurf, Neteller, Skrill .

Deposits

Për të fituar para të vërteta, lojtarët duhet të depozitojnë para të vërteta duke përdorur ndonjë nga mënyrat e pagesës në internet. Opsionet këtu janë Skrill , VIZA , MasterCard , Neteller , Qivi , ecoPayz , WebMoney , Neosurf dhe Zimpler, vetëm për të përmendur disa. Për rekord, kjo kazino pranon edhe kriptovaluta si p.sh bitcoins , të cilat mund të depozitohen përmes CoinsPaid.

NetellerNeteller
+5
+3
Mbyll

Withdrawals

Kur bëhet fjalë për tërheqjen e fitimeve, LOKI Casino ka opsione fleksibël të tërheqjes nëpërmjet Neteller , Qivi , Zimpler , Skrill , VIZA , MasterCard , Paysafecard , Neosurf , ecoPayz , WebMoney dhe Sticpay , ndër të tjera. Lojtarët gjithashtu mund të tërhiqen në portofolin e tyre kripto. Pavarësisht periudhës 24-orëshe në pritje, kthesa e tërheqjes është përgjithësisht e shpejtë në krahasim me kazinotë e tjera.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

BitcoinBitcoin
+3
+1
Mbyll

Languages

Si një kazino ndërkombëtare, faqja e internetit LOKI Casino është shumëgjuhëshe. Ai mbështet disa gjuhë ndërkombëtare, duke përfshirë anglisht , Spanjisht , frëngjisht , hungareze , estoneze , italisht , norvegjeze , polonisht , sllovake , portugeze , japoneze , finlandez , rusisht dhe gjermanisht , ndër të tjera. Lojtarët mund të zgjedhin lehtësisht gjuhën e tyre të preferuar nga lista e gjuhës në pjesën e sipërme djathtas të faqes në internet. LOKI Casino është një kazino me shumë monedha që u lejon lojtarëve të zgjedhin monedhën e tyre të preferuar gjatë regjistrimit. Për paratë fiat, opsionet përfshijnë euro , dollar amerikan , dollar australian , dollar kanadez dhe krona norvegjeze , vetëm për të përmendur disa. Kur bëhet fjalë për kriptomonedhën, lojtarët mund të zgjedhin bitcoins , dogecoins , litecoins , ethereum ose bitcoin cash .

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Loki ka një vlerësim të lartë 8.43 dhe ka funksionuar që nga 2016 . Me fjalë të tjera, siguria e tyre dhe kënaqësia e lojërave është vërtetuar me kalimin e kohës. Është me besim që ne rekomandojmë Loki si një kazino të besueshme në internet. Ju mund të ndiheni të sigurt duke luajtur në Loki për shkak të gamës së gjerë të metodave të depozitimit, përzgjedhjes së larmishme të lojërave dhe reputacionit të fortë.

Security

Siguria dhe siguria janë në krye të listës prioritare të Loki . Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar, duke e lejuar atë të pranojë lojtarë në mbarë botën. Për më tepër, faqja e internetit është e koduar SSL për të siguruar që informacioni juaj personal dhe financiar është gjithmonë i sigurt.

Responsible Gaming

Loki gjithashtu promovon kumarin e përgjegjshëm midis klientëve të tij. Faqja e internetit ofron mjete të sigurta të lojërave të fatit si kufijtë e depozitave dhe pushimet e sesioneve për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë dhe shijojnë përvojën e lojërave. Loki siguron kontakte të shpejta me organizatat problematike të lojërave të fatit nëse një lojtar dëshiron të kërkojë ndihmë profesionale.

About

About

E themeluar në vitin 2016, LOKI Casino është ndër më të mirat bitcoin kazinove përreth. Ai drejtohet nga operatori i njohur i kazinosë Direx NV, i cili është i licencuar dhe i rregulluar nga Curaçao Komisioni i Lojërave. Kazinotë e saj simotra përfshijnë BaoCasino , Kleopatra, Kazino BitStarz, mBit, Slotum, Gunsbet dhe Ylli i Artë , vetëm për të përmendur disa.

Loki

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2016

Account

Regjistrimi i një llogarie është relativisht i thjeshtë në Loki . Vizitoni faqen Loki dhe ndiqni hapat e regjistrimit duke ofruar informacionin e kërkuar. Pasi llogaria të jetë aktive, depozitoni një shumë minimale dhe eksploroni bibliotekën e gjerë të lojërave.

Support

Për të siguruar që lojtarët të kenë një përvojë të qetë të lojërave, LOKI Casino ka një ekip të dedikuar për shërbimin ndaj klientit që është gjithmonë i disponueshëm dhe i gatshëm për të ndihmuar. Përdoruesit mund të arrijnë ekipin nëpërmjet chat live për reagime të menjëhershme. Kompania ka ofruar gjithashtu një email adresën, si dhe numrin e telefonit.

Tips & Tricks

Përpara se të luani lojëra me para të vërteta në Loki , lini gjithmonë para për lojërat e fatit. Kjo duhet të jetë një sasi që mund ta humbni rehat. Dhe më e rëndësishmja, shmangni ndjekjen e humbjeve. Ndërkohë, identifikoni lojërat që ju pëlqen të luani përpara se të hulumtoni ofruesit e lojërave. Gjithmonë zgjidhni lojëra nga një ofrues i besueshëm me vlerësime pozitive midis lojtarëve dhe një reputacion të fortë në industri. Një faqe e re e besueshme e lojërave të fatit duhet të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë titujt tuaj të preferuar dhe publikimet e reja. Shikoni Slotat, Poker, Ruletë, Lotaria, Baccarat për disa opsione të shkëlqyera.

Promotions & Offers

Loki ka promovime dhe oferta tërheqëse. Falë kësaj, lojtarët e rinj të kazinosë në internet mund të kenë një përvojë emocionuese. Vlen të theksohet se marrëveshjet e Loki janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Pra, përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të rishikoni plotësisht kushtet e bonusit. Kjo është për shkak se ato mund të përfshijnë kërkesa specifike të bastit për t'u përmbushur përpara se të tërhiqeni një shpërblim personal.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Me origjinë nga hapësira dimërore e Shën Petersburgut, Sofia Kuznetsov qëndron si recensuesja kryesore e NewCasinoRank. Vështrimet e saj të mprehta dhe qasja e drejtpërdrejtë e kanë çimentuar reputacionin e saj si një zë i besuar në peizazhin e kazinove në internet.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov