Tema Hotline 2™

Slotat

2021-01-29

kazino e re slot Hotl ine 2™ u kujton shumë njerëzve Miami Vice. Ishte një shfaqje e dashur nga shumë njerëz në vitet 1980. Hotline 2™ tregon stilin dhe modën e Miamit. Makinat e shpejta, rrugët e Majamit, plazhet dhe palmat janë të gjitha pjesë e publikimit të ri në 2021.

Tema Hotline 2™

Ai gjithashtu ka dy veçori të detektivëve në lojë që u kujtojnë lojtarëve dy detektivët e tyre të preferuar nga Miami Vice të quajtur Crockett and Tubs. Loja ka shumë aksion, dramë, eksitim, si dhe gra të bukura dhe tërheqëse nga Miami. Ekziston edhe një temë bizhuteri që shkon gjatë gjithë lojës.

Si të luani Hotline 2™

Ka tetë simbole në bobinat e Hotline 2™. Zonja me celular është simboli më i paguar në botë slot i ri i kazinosë. Crockett dhe Tubs janë afër pas saj. Zonja është shkasja e shpërndarjes për rrotullime falas dhe makina është e egra. Kjo e bën lojën emocionuese.

Ekziston edhe një bast bonus i linjës telefonike. Në fillim, një nga tre rreshtat është një linjë telefonike. Nëse një i egër zbret në një rresht të linjës telefonike, ai mbulon të gjithë rrotullën. Lojtari mund të përdorë më shumë linja telefonike për të rritur bastet. Lojtarët fillojnë me 15 monedha për rrotullim. Linjat telefonike shtesë e rrisin atë deri në 45 monedha për rrotullim.

Karakteristika te tjera

nëse një i egër ulet në një linjë telefonike, ajo do të mbulojë të gjithë rrotullën. Lojtarëve u jepet gjithashtu një ri-xhirim falas ndërkohë që wild është i kyçur. Nëse një tjetër wild vendoset në një linjë telefonike, ndodh një ri-rotje tjetër. Rrotullimi vazhdon derisa zgjerimi i Wilds të pushojë. Kjo është një veçori emocionuese e slotit të ri.

Wild në zgjerim shfaqet edhe në rrotullime falas. Kjo nxitet nga shpërndarjet në bobinat 1, 3 dhe 5. Shtatë rrotullime falas shpërblehen, me një Wild në zgjerim, Mund të qëndrojë atje derisa të përfundojë funksioni. Rrotullimi Falas nuk mund të ndodhë më shumë se një herë sepse nuk shfaqen shpërndarje gjatë rrotullimeve falas.

Pse të luani Hotline 2™

Hotline 2™ është një vazhdim i lojës së parë e cila ishte jashtëzakonisht e popullarizuar. Hotline 2™ është krijuar gjithashtu nga një prej ofruesve më të mirë të softuerit për lojëra. NetEnt është i njohur për reputacionin e tij të shkëlqyeshëm dhe grafikë të shkëlqyer të lojërave elektronike të tyre të reja. Mos harroni historitë dhe temat e tyre fantastike që shtrihen gjatë gjithë lojërave të tyre.

Hotline 2™ duhet të luhet sepse ka diçka për të gjithë duke përfshirë një bast maksimal prej 450 për lojtarë seriozë, një veçori të egër, lojëra bonus, shpërndarje dhe rrotullime falas. Ai gjithashtu ka një pagesë maksimale prej 60,000 monedhash. Ky vend i ri i kazinosë ka një temë në Miami. Lojtarët mund të shijojnë stilin dhe modën nga 'Miami Vice'.

Të rejat e fundit

Push Gaming hyn në fushën e betejës me lojën 10 shpata të frymëzuara historikisht
2023-06-01

Push Gaming hyn në fushën e betejës me lojën 10 shpata të frymëzuara historikisht

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime
Luaj tani
Betwinner
Betwinner:390 € Me kod bonus CASINORANK
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë