Rishikimi i ri i bonusit të DLX Casino

DLX CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.86/10
BonusBonus 100$ + 100 rrotullime falas
Bonuse bujare
Depozita dhe tërheqje e shpejtë dhe e sigurt
Një përzgjedhje e gjerë lojërash
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonuse bujare
Depozita dhe tërheqje e shpejtë dhe e sigurt
Një përzgjedhje e gjerë lojërash
DLX Casino is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Me depozitimin e parë prej të paktën 50 €, kazino u ofron lojtarëve një bonus 100% të mirëseardhjes deri në 100 € së bashku me 100 rrotullime falas. Për më tepër, rrotullimet falas janë të vlefshme vetëm në një slot. Lojtarët duhet të verifikojnë llogaritë e tyre të përdoruesve për të përfituar nga ofertat e rrotullimeve falas. Sipas kushteve, ky shpërblim i nënshtrohet kërkesave të bastit 30 ×. Kjo do të thotë që lojtarët duhet të vënë baste me vlerë tridhjetë herë më shumë se vlera e rrotullimeve falas përpara se të arkëtojnë.

Bonusi i rrotullimeve falasBonusi i rrotullimeve falas
Games

Games

Kazinoja ka një faqe lojërash të krijuara mirë që është e optimizuar për një përvojë të qetë lojrash. Lojërat e ofruara nga faqja e internetit përfshijnë lojëra elektronike me video dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Kazinoja u ofron lojtarëve një sërë lojërash video me tituj tërheqës si Book of Shadows, Money Train2, Book of Santa dhe Buffalo Hunter. Në seksionin e kazinosë live, lojtarët kanë opsione që përfshijnë zhanret kryesore të lojërave të fatit si baccarat, variacionet e ruletit dhe pokerin.

+3
+1
Mbyll

Software

Kazinoja është partnere me zhvillues të softuerit më të vlerësuar si NetEnt, Playtech, BigTimeGaming, Blueprint, Endorphina, Evolution Gaming, Push Gaming, Quickspin dhe Yggdrasil për të ofruar një koleksion të gjerë lojërash. Të gjitha lojërat janë testuar për drejtësi dhe përputhshmëri ndër-platformë.

Payments

Payments

Për sa i përket bankingut, DLX Casino ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese të besueshme për depozitime dhe tërheqje të shpejta dhe të sigurta. Lojtarët mund të bëjnë transaksione përmes opsioneve si [ PaysafeCard, Skrill, Maestro, Visa, AstroPay .

Deposits

Kazinoja DLX përdor teknologjinë më të fundit për sa i përket opsioneve bankare. Lojtarët mund të përdorin metoda popullore depozitimi si kuletat elektronike, kartat e kreditit, transfertat bankare dhe kartat e parapaguara në internet. Këtu janë disa nga metodat bankare të pranuara në kazino:

 • Viza
 • MasterCard
 • Maestro
 • Skrill
 • Neteller
 • Sofort

Kur zgjedhin një metodë depozitimi, lojtarët duhet të konsultohen me rregulloret e lojërave të fatit që zbatohen në vendin e tyre të banimit.

Withdrawals

Disa nga metodat e disponueshme të tërheqjes në kazino DLX përfshijnë:

 • Viza
 • MasterCard
 • Maestro
 • Skrill
 • Neteller

Kufijtë minimalë të tërheqjes ndryshojnë nga një metodë në tjetrën. Për shembull, tërheqja minimale kur përdorni Visa, MasterCard, Skrill, Neteller dhe Sofort është 20 $ C. Lojtarët që përdorin Qiwi dhe Yandex duhet të arkëtojnë një minimum prej 50 $ C. Për transfertat bankare, shuma më e vogël e tërheqjes është 300 dollarë kanadezë.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

DLX Casino ka një vlerësim të lartë 7.86 dhe ka funksionuar që nga 2020 . Me fjalë të tjera, siguria e tyre dhe kënaqësia e lojërave është vërtetuar me kalimin e kohës. Është me besim që ne rekomandojmë DLX Casino si një kazino të besueshme në internet. Ju mund të ndiheni të sigurt duke luajtur në DLX Casino për shkak të gamës së gjerë të metodave të depozitimit, përzgjedhjes së larmishme të lojërave dhe reputacionit të fortë.

Security

Siguria dhe siguria janë në krye të listës prioritare të DLX Casino . Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar, duke e lejuar atë të pranojë lojtarë në mbarë botën. Për më tepër, faqja e internetit është e koduar SSL për të siguruar që informacioni juaj personal dhe financiar është gjithmonë i sigurt.

Responsible Gaming

DLX Casino gjithashtu promovon kumarin e përgjegjshëm midis klientëve të tij. Faqja e internetit ofron mjete të sigurta të lojërave të fatit si kufijtë e depozitave dhe pushimet e sesioneve për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë dhe shijojnë përvojën e lojërave. DLX Casino siguron kontakte të shpejta me organizatat problematike të lojërave të fatit nëse një lojtar dëshiron të kërkojë ndihmë profesionale.

About

About

Kazino DLX u lançua në vitin 2020 si një faqe simotër e kazinosë TTR dhe Surf Casino. Ajo funksionon në soft Swiss si pjesë e grupit të filialeve të oqeanit. Ajo është në pronësi të Direx NV. Kazinoja është e licencuar nga Autoriteti i Lojërave Curacao. Ai synon t'u ofrojë lojtarëve një alternativë të besueshme në tregjet shumë të rregulluara në Evropë dhe rajone të tjera. Lojtarët gëzojnë oferta tërheqëse, një mori lojërash dhe shërbim të përkushtuar ndaj klientit në sit.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Regjistrimi i një llogarie është relativisht i thjeshtë në DLX Casino . Vizitoni faqen DLX Casino dhe ndiqni hapat e regjistrimit duke ofruar informacionin e kërkuar. Pasi llogaria të jetë aktive, depozitoni një shumë minimale dhe eksploroni bibliotekën e gjerë të lojërave.

Support

Lojtarët kanë kanale të lehta për t'u përdorur për mbështetjen e klientit në DLX Casino. Ndalesa e parë për zgjidhjet e gatshme duhet të jetë seksioni FAQ në faqen e uljes. Përndryshe, anëtarët mund të fillojnë një bisedë në kohë reale duke përdorur opsionin e bisedës live. Së fundi, mbështetja e klientit merr email nga klientët support@deluxxxe.casino, ku përgjigjet marrin një kohë të shkurtër.

Tips & Tricks

Përpara se të luani lojëra me para të vërteta në DLX Casino , lini gjithmonë para për lojërat e fatit. Kjo duhet të jetë një sasi që mund ta humbni rehat. Dhe më e rëndësishmja, shmangni ndjekjen e humbjeve. Ndërkohë, identifikoni lojërat që ju pëlqen të luani përpara se të hulumtoni ofruesit e lojërave. Gjithmonë zgjidhni lojëra nga një ofrues i besueshëm me vlerësime pozitive midis lojtarëve dhe një reputacion të fortë në industri. Një faqe e re e besueshme e lojërave të fatit duhet të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë titujt tuaj të preferuar dhe publikimet e reja. Shikoni Baccarat, Slotat, Bingo, Poker, Ruletë për disa opsione të shkëlqyera.

Promotions & Offers

DLX Casino ka promovime dhe oferta tërheqëse. Falë kësaj, lojtarët e rinj të kazinosë në internet mund të kenë një përvojë emocionuese. Vlen të theksohet se marrëveshjet e DLX Casino janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Pra, përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të rishikoni plotësisht kushtet e bonusit. Kjo është për shkak se ato mund të përfshijnë kërkesa specifike të bastit për t'u përmbushur përpara se të tërhiqeni një shpërblim personal.

Monedhat

Monedhat

Kazino DLX mbështet shumë monedha, duke përfshirë:

 • dollarë amerikanë
 • euro
 • Dollar Kanadez
 • Dollar Australian
 • Bitcoin
 • Rrënojat ruse.

Përputhshmëria me disa monedha e ndihmon lojtarë që luajnë lojëra në kazino nga vende të ndryshme. Monedhat lokale lejojnë lojtarët të kryejnë transaksione me arkëtarin DLX duke shmangur proceset e lodhshme të konvertimit të monedhës. Pas kësaj, lojtarët duhet të përdorin monedhën që funksionon më mirë për ta.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Me origjinë nga hapësira dimërore e Shën Petersburgut, Sofia Kuznetsov qëndron si recensuesja kryesore e NewCasinoRank. Vështrimet e saj të mprehta dhe qasja e drejtpërdrejtë e kanë çimentuar reputacionin e saj si një zë i besuar në peizazhin e kazinove në internet.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov