Lucky Wilds New Casino Rishikoni

Age Limit
Lucky Wilds
Lucky Wilds is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Rreth Lucky Wilds

Lucky Wilds është një New Casino e krijuar në 2022 dhe është renditur me newcasinorank-al.com që nga 08/11/2022 . Ky New Casino ka bërë tashmë një emër të vërtetë në industri, dhe më poshtë do të shqyrtojmë se për çfarë bëhet fjalë.

Lucky Wilds vlerëson 7 nga 10 bazuar në përvojën e përgjithshme të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, pagesat e pranuara dhe faktorë të tjerë.

Lojëra të ofruara në Lucky Wilds

newcasinorank-al.com favorizon Lucky Wilds për bonuset e tij 1000 € New Casino . Ky New Casino ofron shumë lloje lojërash të njohura dhe emocionuese si Craps , dhe shumë të tjera.

Programet e disponueshme në Lucky Wilds

Këto lojëra të njohura New Casino u janë sjellë lojtarëve nga disa prej prodhuesve më të mirë të iGaming të industrisë së kazinosë. Softuerët e lojërave të fatit që mbështesin lojërat e kazinosë përfshijnë emra të tillë si NetEnt, Betsoft, Microgaming, Yggdrasil Gaming, Evolution Gaming , për të përmendur disa.

Metodat e depozitimit pranohen në Lucky Wilds

Lojtarët në Lucky Wilds mund të zgjedhin nga një përzgjedhje mënyrash për të depozituar para përpara se të luajnë.

Meqenëse kazinoja është e popullarizuar në vende si , ndër të tjera, Lucky Wilds pranon metoda kryesore depozitimi si Visa, MasterCard , si dhe Visa dhe Mastercard.

Pse të luani në Lucky Wilds ?

Edhe pse Lucky Wilds është mjaft i ri në biznes, ata janë këtu për të qëndruar. Tifozët e kazinosë zgjedhin Lucky Wilds për shkak të mënyrave të tyre novatore dhe teknologjisë moderne.

Lucky Wilds është një vend i sigurt New Casino që është hulumtuar tërësisht nga CasinoRank. Në newcasinorank-al.com ne vlerësojmë dhe shqyrtojmë vetëm New Casino të licencuara.

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të dëshirojnë të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.

Total score7.0
Përfitimet
+ Bonus kazino deri në 1000 €
+ Pagesa të shpejta
+ 1000+ lojëra elektronike

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (7)
Bonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (3)
Craps
Live Blackjack VIP
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (7)
Crypto
Jeton
MasterCardVisa
Visa Debit
eezewallet
jeton cash
MonedhatMonedhat (6)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Zloty Polak
ShtetetShtetet (6)
Finlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (15)
1x2Gaming
BetsoftEvolution Gaming
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Play'n GO
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet