Queen Play

Age Limit
Queen Play
Queen Play is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

About

E themeluar në vitin 2020, Queenplay është ndër kazinotë më të mira të reja dhe është përshkruar si "ku sundojnë zonjat". Për rekord, këtu mund të luajnë edhe meshkujt. Kazinoja drejtohet nga Aspire Global International LTD, një manjat i njohur që drejton mbi 40 kazino online. Queenplay është licencuar në Maltë, MB dhe Irlandë.

Queen Play

Games

Queenplay ka lojërat tipike të kazinosë me softuer RNG, si dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Lista e lojërave të njohura të kazinosë në internet përfshin Starburst, Wolf Riches, Lightning Roulette, Mighty Sphinx, Aztec Gold Megaways dhe Book of Dead. Nga ana tjetër, në kazinon live Queenplay, ka disa lojëra fantastike me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Withdrawals

Kur bëhet fjalë për tërheqjen e fitimeve, opsionet janë gjithashtu fleksibël. Fituesit mund t'i kanalizojnë fondet e tyre në disa kuleta elektronike dhe mënyra pagese në internet si MuchBetter, Rapid, GiroPay, Paysafecard, Skrill, Trustly, AstroPay, MasterCard, Euteller, Neteller, Visa, Klarna, ecoPayz, Maestro dhe transferta bankare. Një gjë që e bën Queenplay unik është tërheqjet e shpejta.

Monedhat

Kur bëhet fjalë për monedhat, të paktën kazinoja mbështet mbi dhjetë monedha ndërkombëtare, kështu që lojtarët kanë mundësinë të përdorin çdo para me të cilën janë njohur. Monedhat e mbështetura janë paundi britanik, euro, dollari australian, dollari amerikan, dollari i Zelandës së Re, krona suedeze , rand i Afrikës së Jugut, peso kilian dhe rupi indiane.

Bonuses

Operatori i Queenplay e kupton se sa vendimtare janë promovimet kur lojtarët kërkojnë kazinonë më të mirë për t'u bashkuar. Kazinoja ka një paketë fitimprurëse mirëseardhjeje që u ofron lojtarëve një bonus depozite plus rrotullime falas. Bujaria shtrihet përtej bonusit të mirëseardhjes në promovime të tjera, për shembull, ringarkoni bonuset, rrotullime falas, kthim parash dhe një program besnikërie VIP.

Languages

Kazino Queenplay padyshim synon t'u shërbejë lojtarëve nga rajone të ndryshme të botës. Fatkeqësisht, opsionet e pakta të gjuhës kufizojnë lojtarët që flasin disa gjuhë të njohura. Opsionet e disponueshme të gjuhës janë anglishtja në MB, anglishtja evropiane, gjermanishtja, norvegjishtja dhe finlandishtja. Lojtarët mund të ndryshojnë në çfarëdo opsioni që ata preferojnë në skedën e cilësimeve të gjuhës.

Mobile

Queenplay mund të jetë një kazino e re, por ofron shërbime të shkëlqyera ashtu si emrat e familjes. Kazinoja është e disponueshme si lojë e menjëhershme, pavarësisht nga pajisja që përdorin lojtarët (desktop ose celular). Ndërsa nuk ka aplikacione të kazinosë celulare Queenplay, kazino është optimizuar për lojëra kazino celulare dhe ka disa lojëra kazino celulare.

Software

Për të kënaqur shijet e ndryshme të lojtarëve dhe për të vazhduar me konkurrencën, Queenplay punon me furnizuesit më të shquar të programeve kompjuterike të kazinosë. Disa emra familjarë përfshijnë Microgaming , Play n' Go, Big Time Gaming, Evolution Gaming, ELK Studios, Red Tiger Gaming, Thunderkick, Playtech, NYX, NetEnt dhe Pragmatic Play Ltd, vetëm për të përmendur disa.

Support

Queenplay Casino synon të ofrojë shërbime të jashtëzakonshme për lojtarët e saj. Faqja e internetit, menyja e lojës dhe navigimi janë të gjitha të drejtpërdrejta. Kazinoja ka një ekip të përkushtuar për mbështetjen e klientit në dispozicion shtatë ditë në javë nga ora 08:00 CET deri në 00:00 CET. Ekipi mbështetës mund të arrihet lehtësisht përmes emailit ose bisedës live.

Deposits

Kazinoja me para të vërteta Queenplay kërkon para të vërteta për të hyrë në lojë. Kazinoja ka disa metoda depozitimi duke filluar nga e-Portofoli deri te kartat e kreditit. Lista e metodave të depozitimit në dispozicion përfshin PayPal, MuchBetter, GiroPay, Rapid, Paysafecard, AstroPay, Skrill, Trustly, MasterCard, Euteller, Visa, Neteller, Klarna, Maestro, ecoPayz dhe transferta bankare, ndër të tjera.

Total score7.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (3)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Baste online
Bileta gërvishtëse
BlackjackRuletë
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (28)
AstroPay
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit CardsDebit Card
EPS
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
GiroPay
Interac
Klarna
MaestroMasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Rapid Transfer
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Trustly
Visa
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (9)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (10)
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Norvegjia
Peruja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (32)
Ainsworth Gaming Technology
Aristocrat
Bally
Barcrest Games
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Elk Studios
Evolution GamingEzugi
Gamomat
Habanero
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nyx Interactive
Old Skool Studios
Play'n GO
Playson
PlaytechPragmatic Play
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
SG Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
WMS (Williams Interactive)
iSoftBet