Regent Play New Casino Rishikoni

Age Limit
Regent Play
Regent Play is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

About

Regent Play është një kazino mjaft e re në internet e themeluar në vitin 2018 në juridiksionin e Maltës nga Aspire Global International LTD. Ajo është e licencuar në Maltë dhe operon sipas një licence të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA/CRP/148/2007). Kazinotë simotra të Regent Play përfshijnë Wixstars Casino, Atlantic Spins Casino dhe ExtraSpel Casino.

Regent Play

Games

Ndërsa Regent Play është një kazino e re, ai krenohet me një gamë të gjerë opsionesh kumari. Të apasionuarit tipikë të lojërave të kazinosë kanë shumë lojëra të kazinove në internet që prekin zhanre të ndryshme, duke përfshirë pokerin, ruletin, baccarat, lojëra elektronike dhe letra gërvishtëse. Sa për kumarxhinjtë me përvojë që kërkojnë përvojën autentike të kazinosë, ekziston kazino live Regent Play.

Withdrawals

Kur bëhet fjalë për tërheqjen e fitimeve, opsionet janë gjithashtu të mëdha. Fituesit mund t'i kanalizojnë pasuritë e tyre në VISA, Paysafecard, MasterCard, Euteller, Klarna, Trustly, Skrill, Neteller, MuchBetter, PayPal, GiroPay, AstroPay dhe Interac, ndër të tjera. Tërheqjet në këtë kazino janë të shpejta në krahasim me konkurrencën, për sa kohë që llogaria e lojtarit verifikohet.

Monedhat

Deri këtu mirë, Regent Play Casino i lejon lojtarët të luajnë kumar duke përdorur vetëm paratë e fiatit. Kazinoja ka një platformë multivalutash që mbështet disa monedha ndërkombëtare, duke përfshirë euron, dollarin australian, dollarin e Zelandës së Re, paund britanik, krona suedeze, rand i Afrikës së Jugut, peso kilian dhe Rupia indiane, vetëm për të përmendur disa.

Bonuses

Ashtu si kazinotë e tij simotra, Regent Play ka shumë promovime në dyqan. Lojtarët e rinj trajtohen me një bonus mirëseardhjeje që përbëhet nga një bonus depozite plus rrotullime falas. Ekzistojnë gjithashtu bonuse të rregullta të ringarkimit, bonuse të larta rul, dhe një program besnikërie VIP ku lojtarët fitojnë pikë të rimbursueshme ndërsa vazhdojnë të luajnë kumar.

Languages

Regent Play është një kazino ndërkombëtare në internet që u shërben lojtarëve nga të gjitha sferat e jetës. Për ta bërë përvojën e lojërave të fatit të qetë dhe të drejtpërdrejtë, faqja e internetit është shumëgjuhëshe. Lojtarët janë të lirë të zgjedhin gjuhën e tyre të preferuar duke përdorur listën rënëse të gjuhës në meny. Opsionet këtu janë anglishtja në Mbretërinë e Bashkuar, Euro Anglisht, Finlandisht, Gjermanisht dhe Norvegjisht.

Live Casino

Regent Play është një kazino e re me një përzgjedhje të mirë të lojërave të kazinosë si dhe tregtar i gjallë lojëra. I disponueshëm si lojë e menjëhershme, kumarxhinjtë nuk duhet të shqetësohen për shkarkimin e ndonjë softueri pavarësisht nga pajisja që përdorin. Regent Play nuk ka asnjë aplikacion celular për momentin, por faqja e internetit është e optimizuar për lojërat e kazinosë celulare.

Software

Pas listës së gjatë të lojërave të kazinove në internet dhe lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë është një mori furnizuesish softuerësh kazino duke përfshirë NeoGames, 1×2 Network, NextGen Gaming, Playtech, Blueprint Gaming, Quickspin, Lojëra të frymëzuara, Microgaming, Evolution Gaming, Big Time Game, Old Skool Studios, Pragmatic Play Ltd, Magnet Gaming, Habanero, Tom Horn Gaming, Rabcat Gambling, Skillzz Gaming, etj.

Support

Lojtarët janë gjithmonë të interesuar për cilësinë e shërbimit ndaj klientit të ofruar nga kazinotë; Regent Play e kupton shumë mirë këtë. Kazinoja ofron mbështetje të jashtëzakonshme për klientët shtatë ditë në javë, megjithëse jo 24/7. Kanalet e shërbimit ndaj klientit përfshijnë a chat live, i cili ofron reagime të menjëhershme dhe një email. Përveç kësaj, ekziston një seksion FAQ.

Deposits

Për të fituar para të vërteta në Regent Play Casino, lojtarët duhet të ngarkojnë llogaritë e tyre me para të vërteta. Kazinoja ka bashkëpunuar me të gjitha kuletat e njohura elektronike, kartat e kreditit dhe metodat e tjera të pagesës në internet. Opsionet e depozitave të disponueshme përfshijnë VISA, MasterCard, Klarna, Paysafecard, Neteller, ecoPayz, Skrill, Euteller, MuchBetter, PayPal, AstroPay, Interac, e kështu me radhë.

Total score7.7
Përfitimet
+ Bonuset me rrota të larta
+ Mbështetje 24/7 e disponueshme
+ Bonus VIP

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (4)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Baste online
Bileta gërvishtëse
BlackjackRuletë
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
AstroPay
Bank transferCredit CardsDebit Card
EPS
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
GiroPay
Interac
Klarna
MaestroMasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Rapid Transfer
Skrill
Sofort
Trustly
Visa
Wire Transfer
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (9)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (8)
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (32)
Ainsworth Gaming Technology
Aristocrat
Bally
Barcrest Games
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Elk Studios
Evolution GamingEzugi
Gamomat
Habanero
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nyx Interactive
Old Skool Studios
Play'n GO
Playson
PlaytechPragmatic Play
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
SG Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
WMS (Williams Interactive)
iSoftBet