Winota

Age Limit
Winota
Winota is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Winota Casino filloi të ofrojë lojëra kazino online në vitin 2021. Ajo është në pronësi të Romix Limited dhe e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Anëtarët me llogari përdoruesish në faqen e internetit mund të kërkojnë bonuse fitimprurëse, të kenë akses në metodat më të mira bankare dhe të luajnë tituj nga një përzgjedhje e gjerë lojërash të nivelit të lartë. Shërbimet janë të disponueshme për lojtarë nga vende të ndryshme.

Games

Winota Casino ofron më shumë se 1500 lojëra. Për shkak të kësaj, ka diçka për çdo lojtar. Faqja e lojërave ka lojëra elektronike fantastike me tituj të njohur si Mystic Mirror, Hoard of Poseidon, Sizzling 777 Deluxe, Rise of Olympus dhe Vikings Go Berzerk. Anëtarët që kërkojnë të fitojnë çmime të mëdha mund të marrin pjesë në lojëra jackpot si Age of the Gods Norse, Book of Fortunes, Dragon Chase, Superman II dhe shumë të tjera. Ekziston gjithashtu një përzgjedhje lojërash tavoline, lojëra kazino live si dhe video poker.

Withdrawals

Pasi lojtarët të kenë luajtur dhe fituar, ata mund të kënaqen duke arkëtuar fitimet e tyre nga kazino duke përdorur metoda të sigurta dhe të shpejta. Kazinoja pranon paratë e gatshme përmes platformave si visa, MasterCard, Trustly, Klarna, MuchBetter, etj. Ashtu si kazinotë e tjera në internet, lojtarët duhet të verifikojnë të dhënat e tyre përpara se të imitojnë tërheqjet. Masa të tilla zbatohen për të frenuar arkëtimet e paautorizuara.

Monedhat

Kazino Winota mbështet disa monedha. Si i tillë, anëtarët mund të përdorin monedhën që funksionon më mirë për ta. Opsionet e monedhës përfshijnë:

  • Dollar Amerikan (USD)
  • Euro (EUR)
  • Dollar Kanadez (CAD)
  • Rubla ruse (RUB)
  • Krona Norvegjeze (NOK)
  • Dollar i Zelandës së Re (NZD)

Bonuses

Përpjekjet e marketingut në Winota Casino përfshijnë ofrimin e bonuseve si për anëtarët e rinj ashtu edhe për ata ekzistues. Disa nga ofertat përfshijnë:

  • Bonusi i regjistrimit: Përputhja e bonusit për anëtarët e rinj deri në 500 € dhe 100 rrotullime falas.
  • Bonusi javor i rifreskimit: Depozitat javore ndërmjet të hënës dhe të premtes ju sjellin një bonus
  • Bonusi i rifreskimit të fundjavës: Depozitat e së shtunës dhe të dielës marrin një ofertë promovuese e cila përfshin rrotullime falas

Languages

Winota Casino është i disponueshëm në shumë vende dhe kështu u ofron lojtarëve mundësinë për të ndryshuar gjuhën e faqes me lehtësi. Lojtarët që mund të flasin anglisht, finlandisht, gjermanisht, hungarisht, indi, norvegjeze, polonisht dhe rusisht, mund të kalojnë lehtësisht në gjuhën e tyre të preferuar.

Software

Të gjitha lojërat në Winota Casino mbështesin modalitetin e luajtjes së menjëhershme. Si i tillë, lojtarët mund të klikojnë dhe të fillojnë të luajnë ndërsa përdorin çdo pajisje. Një funksionalitet i tillë është i mundur sepse ofruesit e softuerit që janë partnerë me kazinonë janë ndër më të mirët në industrinë e lojrave. Më të njohurit përfshijnë Microgaming, Betsoft, iSoftBet, Yggdrasil, Play'n GO dhe NetEnt.

Support

Winota Casino u ofron anëtarëve mbështetje të gatshme. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të kontaktojnë mbështetjen e klientit. Kazinoja ofron disa mënyra për të kontaktuar me agjentët e mbështetjes së klientit. Kanalet e komunikimit përfshijnë chat live dhe e-mail. Lojtarët me eksperiencë rekomandojnë leximin e FAQ-ve (pyetjet e bëra shpesh) të listuara në faqen fillestare të kazinosë për zgjidhje të shpejta për çështje të vogla.

Deposits

Përpara se të luajnë lojëra reale, lojtarëve u kërkohet të financojnë llogaritë e tyre me para. Kjo bëhet përmes metodave kryesore të depozitimit si Visa, MasterCard, Trustly, Skrill, transferta bankare, MiFinity dhe shumë kuleta të tjera elektronike. Çdo metodë bankare është e shpejtë dhe i lejon anëtarët të fillojnë të luajnë në të njëjtën ditë kur kryejnë pagesën.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (6)
Bonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Gjermane austriake
Hungareze
Norvegjeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
Bank transfer
Boleto
Credit Cards
Dankort
EcoPayz
Interac
Klarna
MasterCardMuchBetter
Neosurf
Neteller
Nordea (by Skrill)
Paysafe Card
Rapid Transfer
Skrill
Sofort (by Skrill)
Trustly
Visa
iDEAL
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Rupia indiane
Zloty Polak
ShtetetShtetet (80)
Andorra
Argjentina
Armenia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Burkina Faso
Butani
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Finlanda
Gana
Gjermania
Grenada
Guatemala
Honduras
Hungaria
India
Irlanda
Islanda
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kirgistani
Kiribati
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Madagaskari
Malajzia
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Mauritania
Mauritius
Meksika
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeri
Norvegjia
Omani
Palau
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Sierra Leone
Uganda
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zambia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (18)
BF Games
Betsoft
Elk Studios
Evolution GamingNetEnt
Nolimit City
Play'n GO
PlaytechPragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Tom Horn Enterprise
Tom Horn Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming