Cosmic Slot

Age Limit
Cosmic Slot
Cosmic Slot is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth Cosmic Slot

Cosmic Slot është një New Casino krijuar në 2021 dhe është renditur me newcasinorank-al.com që nga 19/05/2022 . Ky New Casino ka bërë tashmë një emër të vërtetë në industri, dhe më poshtë do të shqyrtojmë se për çfarë bëhet fjalë.

Cosmic Slot vlerëson 8 nga 10 bazuar në përvojën e përgjithshme të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, pagesat e pranuara dhe faktorë të tjerë.

Lojëra të ofruara në Cosmic Slot

newcasinorank-al.com favorizon Cosmic Slot për shpërblimet e tij New Casino ​. Ky New Casino ofron shumë lloje lojërash të njohura dhe emocionuese si Blackjack, Poker, Bingo, Ruletë, Kazino Holdem , dhe shumë të tjera.

Programet e disponueshme në Cosmic Slot

Këto lojëra të njohura New Casino u janë sjellë lojtarëve nga disa prej prodhuesve më të mirë të iGaming të industrisë së kazinosë. Softuerët e lojërave të fatit që mbështesin lojërat e kazinosë përfshijnë emra të tillë si Pragmatic Play, Evolution Gaming, NetEnt, Thunderkick, Ezugi , për të përmendur disa.

Metodat e depozitimit pranohen në Cosmic Slot

Lojtarët në Cosmic Slot mund të zgjedhin nga një përzgjedhje mënyrash për të depozituar para përpara se të luajnë.

Meqenëse kazinoja është e popullarizuar në vende si , ndër të tjera, Cosmic Slot pranon metoda kryesore depozitimi si Bank transfer, Paysafe Card, MasterCard, Neteller, Visa , si dhe Visa dhe Mastercard.

Pse të luani në Cosmic Slot ?

Edhe pse Cosmic Slot është mjaft i ri në biznes, ata janë këtu për të qëndruar. Tifozët e kazinosë zgjedhin Cosmic Slot për shkak të mënyrave të tyre novatore dhe teknologjisë moderne.

Cosmic Slot është një vend i sigurt New Casino që është hulumtuar tërësisht nga CasinoRank. Në newcasinorank-al.com ne vlerësojmë dhe shqyrtojmë vetëm New Casino të licencuara.

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të dëshirojnë të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (3)
Bonus të mirëpriturBonusi i rimbushjes
Bonusi javor
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (17)
Auto Live Roulette
BaccaratBingoBlackjack
European Roulette
Ezugi No Commission Baccarat
Gonzo's Treasure Hunt
Jackpot Roulette
Kazino HoldemKeno
Live Speed Roulette
Lotaria
Monopoly Live
PokerRuletë
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
Bank transferBitcoinEcoPayz
Ethereum
Ezee Wallet
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Rapid Transfer
Skrill
Sofort
SticPay
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Lira Turke
Reali Brazilian
Rubla ruse
ShtetetShtetet (13)
Argjentina
Austria
Brazili
Finlanda
Gjermania
Kanadaja
Kroacia
Letonia
Lituania
Norvegjia
Sllovenia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (47)
1x2Gaming
Amatic Industries
Apollo Games
Asia Gaming
BTG
Blueprint Gaming
Booming Games
Casino Technology
Concept Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution GamingEzugi
GameArt
Habanero
Igrosoft
Leander Games
Leap Gaming
LuckyStreak
Mascot Gaming
MicrogamingNetEnt
NetGame
Nolimit City
OneTouch Games
Patagonia Entertainment
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Quickfire
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
SA Gaming
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
Thunderkick
Triple Cherry
True Lab
Wazdan
XPro Gaming
Yggdrasil Gaming
iSoftBet