Rishikimi i ri i bonusit të Fortune Panda

Fortune PandaResponsible Gambling
CASINORANK
7.7/10
BonusBonus 1000$ + 150 rrotullime falas
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Ofruesit kryesorë të softuerit
Lojëra celulare
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Ofruesit kryesorë të softuerit
Lojëra celulare
Fortune Panda is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Fortune Panda ka disa bonuse të mahnitshme nga të cilat mund të përfitoni. Dhe të gjithë janë krejtësisht pa baste. Kazinoja ka një kënaqësi të rezervuar për lojtarët e rinj, me një paketë të pabesueshme mirëseardhjeje me vlerë deri në 1000 € plus 150 FS.

Pasi të keni marrë paketën tuaj të mirëseardhjes, bonuset vazhdojnë të vijnë. Lojtarët mund të gëzojnë bonuse pa bast çdo fundjavë. Në mënyrë që lojtarët të aktivizojnë të tre bonuset e ndeshjeve që janë pjesë e paketës së mirëseardhjes, ata duhet të depozitojnë një minimum prej 20 € në të tre pagesat fillestare.

Bonuset e tjera në këtë kazino të re në internet përfshijnë:

 • Bonusi i depozitës së parë kripto
 • Panda Cashback
 • Fundjavë pa bast
 • Turneu iSoftbet
Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
Games

Games

Fortune Panda krenohet me një përzgjedhje seriozisht mbresëlënëse të lojërave elektronike, lojëra jackpot, karta gërvishtëse, lojëra tavoline, video bingo, video poker, lojëra online të kazinosë live dhe lojëra virtuale në një mjedis super miqësor për përdoruesit. Të gjitha lojërat testohen dhe auditohen rregullisht nga laboratorë të pavarur testimi për të siguruar drejtësi në lojë.

Kazinoja ofron shumë argëtim me lojëra të reja kazino në internet si ruleta amerikane, Caribbean Stud Poker, Casino Hold'Em, European Roulette, French Roulette, Mini Blackjack, Oasis Poker nga studiot më të shquara të kazinove live në planet.

Slots

Fortunate Panda ka prezantuar një shumëllojshmëri të mjaftueshme të lojërave elektronike sepse titujt që bien në këtë kategori janë mbi 3,000. Të kesh një përzgjedhje kaq masive të lojërave elektronike është për t'u lavdëruar, dhe aq më tepër për një kazino të re interaktive, e cila sapo ka marrë jetë. Popullariteti mund të lidhet me lojën e thjeshtë, përvojën emocionuese të lojërave dhe pagesat masive të bonusit. Ato përfshijnë:

 • Libri i Cupigs
 • Dinopolis
 • Gold Digger Megaways
 • Kënaqësi me fruta të nxehta
 • Shark brisk

Jackpot

Nëse dëshironi të fitoni pagesa masive me një lëvizje, seksioni Jackpot është vendi ku duhet të jeni. Ai ofron lojëra elektronike të zgjedhura dhe karta gërvishtëse që funksionojnë në një motor jackpot progresiv. Lojtarët mund të fitojnë një jackpot gjithnjë në rritje duke luajtur ndonjë nga këto lojëra:

 • Gjurma e Buallit
 • Shpella e Fatit
 • Romancë e pavdekshme
 • Mbretëresha e Aleksandrisë
 • Diamanti i egër

Kartë gërvishtëse

Lista e lojërave nën markën Fortune Panda është e madhe. Nuk kufizohet vetëm në lojëra elektronike dhe jackpot-e; lojtarët mund të gjejnë lojëra emocionuese nën Lojëra me gërvishtje seksioni. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të gërvishtin një kartë për të zbuluar detajet e saj. Çdo kartë ka një shumë të caktuar pagese. Disa nga titujt e njohur përfshijnë:

 • Safari i nxehtë
 • Gërvishtja perfekte
 • 7 Derrkuc
 • Ndeshje me gërvishtje
 • Simite në furrë

Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë

Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë janë kategoria më interaktive, e gjallë dhe emocionuese e kazinove në internet. Lojtarët luajnë kundër një tregtari të drejtpërdrejtë dhe mund të bisedojnë anësor gjatë lojës. Ai është i disponueshëm për të gjithë lojtarët në vendet ku kazinoja e re në internet Fortune Panda është e aksesueshme. Lojërat kryesore të tregtarëve të drejtpërdrejtë përfshijnë:

 • Asia Gaming Live
 • Lobi i drejtpërdrejtë
 • Sweet Bonanza Candyland
 • Ezugi Live
 • Lobi i Blackjack
+3
+1
Mbyll

Software

Fortune Panda ofron lojëra nga 43 ofrues të lojërave. Numri i lojërave është i mrekullueshëm dhe ne jemi shumë të kënaqur me variacionin e ofruesve të lojërave. Pamjet vizuale të kazinosë janë shumë të këndshme, dhe navigimi është i lehtë. Kjo krijon një përvojë super miqësore për përdoruesit për lojtarët sa herë që përdorin kazinonë në internet.

Për ta bërë lobin e lojës lehtësisht të aksesueshëm, lojtarët mund të renditin të gjitha lojërat e disponueshme duke përdorur Ofruesit e softuerit si opsion filtri. Operatori i kazinosë ka dhënë krahun e duhur për t'u ofruar lojtarëve që kërkojnë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Për këtë arsye, ajo nuk është bashkuar me askënd tjetër përveç disa ofruesve që janë në qendër të vëmendjes, duke përfshirë:

 • Evolution Gaming
 • Lojë pragmatike
 • Ezugi
 • Vivo Gaming
 • Lojërat e basteve
Payments

Payments

Fortune Panda e bën vërtet të lehtë për lojtarët duke ofruar një gamë të gjerë opsionesh pagese. Depozita minimale është 20 €. Nëse jeni në skenën e kripto-bixhozit, kjo është gjithashtu shumë interesante. Fortune Panda Online Casino pranon gjithashtu kriptovalutat më të mira.

Kazinoja ofron të gjitha mënyrat më të njohura të pagesës, duke përfshirë:

 • Viza
 • MasterCard
 • Skrill
 • Bitcoin
 • Ethereum

Deposits

Fortune Panda, një kazino e re në internet, pranon transaksione në monedha të shumta për të mbetur konkurrues në tregun e lojërave të fatit. Këto monedha njihen gjerësisht dhe mbizotërojnë në mesin e lojtarëve. Lojtarët mund të vendosin monedhën e tyre të preferuar kur regjistrohen.

Disa nga monedhat e njohura të përdorura nga lojtarët përfshijnë: CAD, EUR, USD, JPY, TRY

Withdrawals

Tërheqjet në Fortune Panda janë gjithashtu të shpejta, pasi ju duhet vetëm të hapni seksionin e arkës dhe të zgjidhni opsionin tuaj të preferuar të pagesës. Pas kësaj, futni shumën për të tërhequr dhe konfirmoni pagesën, duke pasur parasysh se disa mënyra tërheqjeje mund të kërkojnë më shumë kohë për të përpunuar pagesat.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+173
+171
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+8
+6
Mbyll

Languages

Kazinoja e re në internet Fortune Panda është një platformë lojrash shumëgjuhëshe që mbështet lojtarët në rajone të ndryshme. Megjithëse kazinoja është e kufizuar në 52 vende, ajo mbështet disa gjuhë të folura globalisht. Lojtarët mund të kalojnë ndërmjet këtyre gjuhëve në çdo kohë.

Disa nga gjuhët e zakonshme në kazino Fortune Panda janë:

 • anglisht
 • Spanjisht
 • turk
 • japoneze
 • holandeze
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Fortune Panda ka një vlerësim të lartë 7.7 dhe ka funksionuar që nga 2020 . Me fjalë të tjera, siguria e tyre dhe kënaqësia e lojërave është vërtetuar me kalimin e kohës. Është me besim që ne rekomandojmë Fortune Panda si një kazino të besueshme në internet. Ju mund të ndiheni të sigurt duke luajtur në Fortune Panda për shkak të gamës së gjerë të metodave të depozitimit, përzgjedhjes së larmishme të lojërave dhe reputacionit të fortë.

Licencat

Security

Siguria dhe siguria janë në krye të listës prioritare të Fortune Panda . Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar, duke e lejuar atë të pranojë lojtarë në mbarë botën. Për më tepër, faqja e internetit është e koduar SSL për të siguruar që informacioni juaj personal dhe financiar është gjithmonë i sigurt.

Responsible Gaming

Fortune Panda gjithashtu promovon kumarin e përgjegjshëm midis klientëve të tij. Faqja e internetit ofron mjete të sigurta të lojërave të fatit si kufijtë e depozitave dhe pushimet e sesioneve për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë dhe shijojnë përvojën e lojërave. Fortune Panda siguron kontakte të shpejta me organizatat problematike të lojërave të fatit nëse një lojtar dëshiron të kërkojë ndihmë profesionale.

About

About

Fortune Panda është një kazino e re në internet në pronësi dhe operim të Mirage Corporation Ltd. Ajo operon sipas një licence master të lëshuar për kompaninë e saj mëmë nga Qeveria e Curacao.

Kazinoja ka një shumëllojshmëri të gjerë lojërash për të ofruar, nga lojëra elektronike, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, ruletë, poker, blackjack dhe baccarat, video poker, bingo, karta gërvishtëse.

Pse ia vlen të luash në Fortune Panda Casino?

Supozoni se jeni duke kërkuar për argëtim të nivelit të lartë, shpërblime të mëdha dhe një sasi të lezetshme të kafshëve. Në atë rast, Fortune Panda është kazinoja e re në internet për ju.

Kazino ka një përzgjedhje të madhe lojërash nga disa prej ofruesve kryesorë të softuerit dhe një Kazino të mrekullueshme Live.

Fortune Panda gjithashtu përmban një zgjidhje super inovative me një portofol, duke i lejuar lojtarët të lëvizin pa probleme paratë nëpër faqe pa pasur nevojë të kryejnë asnjë transaksion. Lojtarët mund të gëzojnë bonuse pa bast çdo fundjavë. Kazino online Fortune Panda lejon lojtarët të depozitojnë dhe tërheqin fonde duke përdorur opsione të ndryshme bankare për monedha të shumta. Ofruesit e programeve kompjuterike më pak të njohura, por me reputacion, fuqizojnë të gjitha lojërat.

Pyetjeve të lojtarëve u përgjigjen në kohë reale falë një ekipi mbështetës miqësor dhe të besueshëm. Fortune Panda është një kazino e re interaktive në internet e krijuar në vitin 2020. Është në pronësi të plotë dhe operuar nga Mirage Corporation Limited. Licencuar dhe rregulluar nga qeveria e Curacao.

Fortune Panda ka shumë për të ofruar, nga përzgjedhja e tyre e shkëlqyer e lojërave (duke sjellë orë argëtimi) te bonuset e tyre të mëdha dhe kujdesi i shkëlqyer ndaj klientit.

Lobi i lojës është i mbushur plotësisht me lojëra kryesore si lojëra elektronike, karta gërvishtëse, video bingo, lojëra tavoline, video poker dhe Jackpot. Lojërat e reja të kazinosë të paraqitura janë me burim nga portofolet e një numri mbresëlënës të zhvilluesve të softuerit.

Kazino bën një shtesë të shkëlqyer në botën e lojërave të fatit në internet dhe ne mezi presim të shohim se çfarë tjetër kanë në dyqan.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Regjistrimi i një llogarie është relativisht i thjeshtë në Fortune Panda . Vizitoni faqen Fortune Panda dhe ndiqni hapat e regjistrimit duke ofruar informacionin e kërkuar. Pasi llogaria të jetë aktive, depozitoni një shumë minimale dhe eksploroni bibliotekën e gjerë të lojërave.

Support

Reputacioni i kazinosë Fortune Panda është rritur nga ekipi miqësor i individëve pas tryezës së mbështetjes së klientit. Ata punojnë pa u lodhur për të ofruar ndihmë 24/7 për të gjithë lojtarët.

Aktualisht, mënyrat e vetme në të cilat anëtarët e Fortune Panda mund të kërkojnë informacionin për të cilin kanë nevojë është duke përdorur formularin e kontaktit ose pasi të përcjellin pyetjet e tyre përmes emailit ose objektit të bisedës live. Të apasionuarit pas lojërave të fatit mund t'i dërgojnë email stafit ndihmës të kazinosë në support@fortunepanda.com. Për pyetje të përgjithshme, gjithmonë mund t'i referoheni seksionit FAQ.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Përpara se të luani lojëra me para të vërteta në Fortune Panda , lini gjithmonë para për lojërat e fatit. Kjo duhet të jetë një sasi që mund ta humbni rehat. Dhe më e rëndësishmja, shmangni ndjekjen e humbjeve. Ndërkohë, identifikoni lojërat që ju pëlqen të luani përpara se të hulumtoni ofruesit e lojërave. Gjithmonë zgjidhni lojëra nga një ofrues i besueshëm me vlerësime pozitive midis lojtarëve dhe një reputacion të fortë në industri. Një faqe e re e besueshme e lojërave të fatit duhet të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë titujt tuaj të preferuar dhe publikimet e reja. Shikoni Ruletë, Bingo, Blackjack, Craps, Baccarat për disa opsione të shkëlqyera.

Promotions & Offers

Kazinoja ka një kënaqësi për lojtarët e rinj, me një paketë të jashtëzakonshme mirëseardhjeje me vlerë deri në 1000 €. Si lojtarët e rinj ashtu edhe ata ekzistues kanë një ofertë që i pret. Ekziston një program VIP që ofron veçori të personalizuara. Nëse jeni lojtar i letrave me gërvishtje, do të shijoni tituj të nivelit të lartë si Hot Safari, The Perfect Scratch, Iron Sky, shumë të tjerë.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Me origjinë nga hapësira dimërore e Shën Petersburgut, Sofia Kuznetsov qëndron si recensuesja kryesore e NewCasinoRank. Vështrimet e saj të mprehta dhe qasja e drejtpërdrejtë e kanë çimentuar reputacionin e saj si një zë i besuar në peizazhin e kazinove në internet.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov