Rishikimi i ri i bonusit të Kosmonaut Casino

Kosmonaut CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 1000$ + 100 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kosmonaut Casino is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Ashtu si kazinotë e tjera të themeluara mirë, Kosmonaut Casino ofron mirë bonuse dhe promovime për të shpërblyer besnikërinë e lojtarëve dhe për të tërhequr lojtarë të rinj. Lojtarët e rinj kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje që siguron një fillim të rehatshëm. Është një bonus 200% i përputhjes së depozitave deri në 500 €/$ plus 100 rrotullime falas. Ky bonus i hapësirës së mirëseardhjes shpërndahet në katër depozitat e para. Depozita minimale është 20 €/$. Një kërkesë për bast 50x është e lidhur me këtë bonus.

Bonuset e tjera të disponueshme përfshijnë:

 • Bonusi i rifreskimit të fundjavës
 • Nuk ka bast të mërkurën
 • Crypto Cashback ditor
 • Bonusi i së premtes pa bast
Kodet e bonusitKodet e bonusit
Games

Games

Përshtypja e parë e një lojtari për një kazino të re në internet shpesh bazohet në hollin e lojës. Kosmonaut Casino shkon përtej pritjeve të lojtarëve për të ofruar një bibliotekë të gjerë lojërash të mundësuar nga ofruesit kryesorë të lojërave. Ajo strehon më shumë se 3000 lojëra, duke filluar nga tregtarët e drejtpërdrejtë te lojëra elektronike në internet, lojëra tavoline, video poker, lojëra elektronike progresive dhe lojëra elektronike bitcoin.

Slots Bitcoin

Nëse po kërkoni një vend për të luajtur lojëra elektronike Bitcoin në internet, mos shkoni më larg se Kosmonaut Casino. Këto janë zemra e kazinove të kriptove që synojnë të ofrojnë lojëra të vërteta të drejta. Ato ofrojnë RTP të lartë dhe vijnë me grafikë moderne. Ato përfshijnë:

 • Miti
 • Legjionar
 • Zeusi Bubullima
 • Bastet dhe macet
 • Anksunamun

Blackjack

Lojërat Blackjack kanë shpërthyer në popullaritet në mesin e kumarxhinjve, të cilët vlerësojnë anonimitetin dhe dinë të përfitojnë sa më shumë nga një bonus. Çdo lojtar i aftë i Blackjack do t'ju thotë se është e thjeshtë të barazosh fushën e lojës me shtëpinë. . Faqja e re e Kazinosë pret variante të ndryshme të blackjack-ut, të cilat përfshijnë:

 • Blackjack 21+3
 • Dorëzimi Blackjack
 • Switch Blackjack
 • Blackjack klasik
 • Blackjack Multihand

Ruletë

Ruleta ka vite që është një nga lojërat më të gjata të kazinosë. Përveçse është i përshtatshëm për kripto-lojërat, ai ka dëshmuar se ka një lojë të thjeshtë dhe pagesa të larta. Kosmonaut strehon variacionet e mëposhtme të ndryshme të Ruletës.

 • Ruletë evropiane
 • Mini Ruletë'
 • Ruletë me top të dyfishtë
 • Ruletë me shumë rrota
 • Ruletë Amerikane
+4
+2
Mbyll

Software

Koleksioni i shkëlqyer i lojërave në Kosmonaut Casino është bërë i mundur nga partneriteti me zhvillues softuerësh me reputacion. Kazinoja e re ka inkorporuar më shumë se 20 ofrues të mirënjohur softuerësh për të krijuar një bibliotekë kazinoje të nivelit të lartë. Një opsion filtri "Ofruesi" i ndihmon lojtarët të renditin lehtësisht lojërat.

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë priten nga krupierë të jetës reale në studio të ndryshme lojërash. Ato transmetohen në cilësi të lartë dhe në kohë reale. Kosmonaut Casino nuk ka përfunduar me zgjerimin e bibliotekës së saj të lojërave; prandaj lojërat e reja përditësohen rregullisht. Ofruesit e njohur të softuerëve përfshijnë:

 • Microgaming
 • NetEnt
 • Lojë pragmatike
 • Luaj 'n GO
 • Lojëra me Tigër të Kuq
Payments

Payments

Ju mund të bëni një depozitë ose tërheqje në Kosmonaut Casino duke përdorur opsione të ndryshme pagese, duke përfshirë disa kriptovaluta të njohura dhe opsione të tjera konvencionale. Depozitat janë të menjëhershme, ndërsa tërheqjet varen nga mënyra e preferuar e pagesës. Kufijtë e tërheqjes janë të kufizuara në 1,000 € në ditë dhe 15,000 € në muaj. Disa nga mënyrat e pagesës përfshijnë:

 • Dogecoin
 • Neteller
 • Ecopayz
 • Skrill
 • Visa/Mastercard

Deposits

Për të depozituar në Kosmonaut Casino , hyni në llogarinë tuaj të kazinosë dhe hapni faqen e arkëtarit duke klikuar butonin me gjendjen e llogarisë tuaj. Më pas, zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës së depozitës përpara se të vendosni shumën. Për depozitat, zakonisht duhen disa sekonda për të reflektuar në llogarinë e lojrave.

Withdrawals

Tërheqjet në Kosmonaut Casino janë gjithashtu të shpejta, pasi ju duhet vetëm të hapni seksionin e arkës dhe të zgjidhni opsionin tuaj të preferuar të pagesës. Pas kësaj, futni shumën për të tërhequr dhe konfirmoni pagesën, duke pasur parasysh se disa mënyra tërheqjeje mund të kërkojnë më shumë kohë për të përpunuar pagesat.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Kosmonaut Casino ka një vlerësim të lartë 8 dhe ka funksionuar që nga 2020 . Me fjalë të tjera, siguria e tyre dhe kënaqësia e lojërave është vërtetuar me kalimin e kohës. Është me besim që ne rekomandojmë Kosmonaut Casino si një kazino të besueshme në internet. Ju mund të ndiheni të sigurt duke luajtur në Kosmonaut Casino për shkak të gamës së gjerë të metodave të depozitimit, përzgjedhjes së larmishme të lojërave dhe reputacionit të fortë.

Security

Siguria dhe siguria janë në krye të listës prioritare të Kosmonaut Casino . Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar, duke e lejuar atë të pranojë lojtarë në mbarë botën. Për më tepër, faqja e internetit është e koduar SSL për të siguruar që informacioni juaj personal dhe financiar është gjithmonë i sigurt.

Responsible Gaming

Kosmonaut Casino gjithashtu promovon kumarin e përgjegjshëm midis klientëve të tij. Faqja e internetit ofron mjete të sigurta të lojërave të fatit si kufijtë e depozitave dhe pushimet e sesioneve për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë dhe shijojnë përvojën e lojërave. Kosmonaut Casino siguron kontakte të shpejta me organizatat problematike të lojërave të fatit nëse një lojtar dëshiron të kërkojë ndihmë profesionale.

About

About

Kosmonaut është një kazino e re e kriptove e lançuar në vitin 2020. Është frymëzuar nga udhëtimet ndërgalaktike. Ai është në pronësi të Dama NV Kosmonaut Casino dhe është i licencuar dhe rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Ai ofron qindra lojëra kazino dhe tregtarë kryesorë të drejtpërdrejtë nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike si NetEnt, Pragmatic Play dhe Microgaming. Kosmonaut është një kazino e re me temë hapësinore e lançuar në vitin 2020. Ajo krenohet si kazinoja e parë ndërgalaktike me bonuse mbresëlënëse, qindra lojëra kryesore, turne dhe çmime të pakufizuara nga hapësira e jashtme. Kosmonaut Casino është në pronësi dhe operuar nga Dama NV Ajo është e licencuar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacao dhe vjen me një ndërfaqe të thjeshtë përdoruesi të përzier me një temë të hapësirës së errët.

Kazino Kosmonaut kupton dinamikën e industrisë së lojërave të fatit; prandaj insiston të ketë nivelin më të lartë të privatësisë dhe sigurisë së klientit. Ai përdor teknologjinë e kriptimit standard të industrisë për të mbrojtur të dhënat e lojtarit. Ky rishikim i Kazinosë Kosmonaut do të nxjerrë në pah të gjitha tiparet që kjo kazino e re sjell në skenën e lojërave të fatit.

Pse të luani në Kazino Kosmonaut

Megjithëse Kosmonaut Casino është relativisht i ri, ai përmban lojëra nga pothuajse të gjithë zhvilluesit e softuerit më të vlerësuar. Ai krenohet me një koleksion mbresëlënës të lojërave të kazinosë, duke filluar nga lojëra elektronike të njohura deri te lojëra elektronike për bitcoin, lojëra jackpot, aviatorë dhe lojëra me tregtarë tavoline dhe live. Kosmonaut Casino ofron një platformë me shumë monedha me një portofol të larmishëm kriptomonedhash. Mënyrat e shumta të pagesës kanë rritur shpejtësinë e pagesës së kazinosë.

Kosmonaut Casino ofron bonuse dhe promovime të mira për të ndihmuar lojtarët e rinj dhe ekzistues të zgjasin bilancet e tyre bankare. Ato përfshijnë bonuse të mirëseardhjes, kthim parash, rrotullime falas, bonuse të ringarkimit, turne dhe një program besnikërie të nivelit të lartë. Karakteristika të tjera kryesore përfshijnë mbështetjen e shumë gjuhëve dhe shërbimet profesionale të mbështetjes së klientit.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Regjistrimi i një llogarie është relativisht i thjeshtë në Kosmonaut Casino . Vizitoni faqen Kosmonaut Casino dhe ndiqni hapat e regjistrimit duke ofruar informacionin e kërkuar. Pasi llogaria të jetë aktive, depozitoni një shumë minimale dhe eksploroni bibliotekën e gjerë të lojërave.

Support

Kosmonaut Casino krenohet me shërbimin e besueshëm dhe profesional të mbështetjes së klientit. Biseda e drejtpërdrejtë ofrohet 24/7 dhe ofron një kanal më të shpejtë për të arritur ekipin e mbështetjes së klientit. Lojtarët gjithashtu mund të kontaktojnë ekipin përmes emailit ([email protected]) ose telefon. Kosmonaut Casino ofron gjithashtu një seksion të gjerë FAQ. Shërbimet mbështetëse janë të disponueshme në shumë gjuhë.

Pse ia vlen të luash në Kosmonaut Casino?

Kosmonaut Casino është një platformë e re e lojërave të fatit me kriptomonedha e krijuar në vitin 2020. Ajo ka krijuar një reputacion të fortë gjatë një kohe të shkurtër. Ajo krenohet si kazinoja e parë ndërgalaktike me një koleksion të gjerë lojërash kazino dhe tregtarësh të drejtpërdrejtë nga ofruesit me reputacion të lojërave. Kosmonaut Casino është në pronësi dhe operuar nga Dama NV, një operator me reputacion i kazinosë i licencuar dhe i rregulluar në Curacao.

Kosmonaut Casino ofron bonuse dhe promovime të shumta për të nisur eksplorimin e hapësirës së një lojtari. Ai mbështet kriptovalutat e njohura dhe opsione të shumta bankare konvencionale, duke përfshirë kuletat elektronike, pagesat me kartë dhe transfertat bankare. Së fundi, faqja e Kosmonaut Casino mbështet shumë gjuhë dhe ofron shërbime të besueshme dhe profesionale mbështetëse.

Gjithmonë luani kumar me përgjegjësi.

Tips & Tricks

Përpara se të luani lojëra me para të vërteta në Kosmonaut Casino , lini gjithmonë para për lojërat e fatit. Kjo duhet të jetë një sasi që mund ta humbni rehat. Dhe më e rëndësishmja, shmangni ndjekjen e humbjeve. Ndërkohë, identifikoni lojërat që ju pëlqen të luani përpara se të hulumtoni ofruesit e lojërave. Gjithmonë zgjidhni lojëra nga një ofrues i besueshëm me vlerësime pozitive midis lojtarëve dhe një reputacion të fortë në industri. Një faqe e re e besueshme e lojërave të fatit duhet të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë titujt tuaj të preferuar dhe publikimet e reja. Shikoni Bingo, Blackjack, Ruletë, Baccarat, Slotat për disa opsione të shkëlqyera.

Promotions & Offers

Kosmonaut Casino ka promovime dhe oferta tërheqëse. Falë kësaj, lojtarët e rinj të kazinosë në internet mund të kenë një përvojë emocionuese. Vlen të theksohet se marrëveshjet e Kosmonaut Casino janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Pra, përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të rishikoni plotësisht kushtet e bonusit. Kjo është për shkak se ato mund të përfshijnë kërkesa specifike të bastit për t'u përmbushur përpara se të tërhiqeni një shpërblim personal.

Live Casino

Live Casino

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë janë bërë një domosdoshmëri në çdo kazino të re në internet. Sfida e lojtarëve tregtarët e gjallë në një raund të shpejtë dhe emocionues. Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë nuk vijnë me një lojë demo. Seksioni Live Casino është vendi ku do të gjeni një shumëllojshmëri të gjerë opsionesh për të provuar. Ato përfshijnë:

 • Zare rrufeje
 • Ruletë Gold
 • Bac Bo
 • Bast në numra
 • Blackjack pa kufi
Monedhat

Monedhat

Pavarësisht se Kosmonaut Casino është një hyrje e re në treg, ajo ka tërhequr një apel ndërkombëtar. Ai mbështet shumë monedha të njohura globalisht dhe kriptovaluta të njohura. Pavarësisht vendndodhjes, lojtarët mund të zgjedhin lehtësisht monedhën e tyre të preferuar kur regjistrohen në Kosmonaut Casino. Monedhat e disponueshme përfshijnë:

 • USD
 • BTC
 • ETH
 • EUR
 • AUD

Një listë e plotë e të gjitha monedhave të mbështetura është në dispozicion në seksionin Taksonomitë.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Me origjinë nga hapësira dimërore e Shën Petersburgut, Sofia Kuznetsov qëndron si recensuesja kryesore e NewCasinoRank. Vështrimet e saj të mprehta dhe qasja e drejtpërdrejtë e kanë çimentuar reputacionin e saj si një zë i besuar në peizazhin e kazinove në internet.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov