Rishikimi i ri i bonusit të Lucky Nugget

Lucky NuggetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusBonus 200 dollarë
Zgjedhje e gjerë Microgaming
ECogra certifikuar
Miqësore për celularin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Zgjedhje e gjerë Microgaming
ECogra certifikuar
Miqësore për celularin
Lucky Nugget is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Ju do të merrni oferta të ndryshme bonusi në baza ditore, mujore dhe javore në Lucky Nugget Casino, por do të merrni promovimin parësor, i cili është ekskluziv për lojtarët e rinj. Ky bonus i mirëseardhjes është në formën e një ndeshjeje depozite dhe çdo fitim duhet të vihet para se të tërhiqet nga faqja.

Bonusi i rrotullimeve falasBonusi i rrotullimeve falas
Games

Games

Megjithëse na u desh pak kohë për t'i gjetur ato, përzgjedhja e lojës në Lucky Nugget Casino ishte mbresëlënëse. Duhet të jesh i çmendur që të mos gjesh një lojë që të pëlqen në kazino, me mbi 300 slot të ndryshme (dhe ndoshta më shumë në klientin e shkarkimit), 20+ makina video pokeri, 9 tavolina ruleti, 30 tavolina blackjack dhe live opsionet e tregtarëve. Lojërat ishin të gjitha të një cilësie të shkëlqyer, me disa automat të markave. Ne fiksuam një pikë sepse atyre u mungonin një sërë lojërash të njohura tavoline që do të donim t'i shihnim, si p.sh.

+4
+2
Mbyll

Software

Lucky Nugget është një kazino Microgaming, që do të thotë se Microgaming ofron shumicën e softuerit të lojrave. Ky ofrues është zhvilluesi më i vjetër në botë i programeve kompjuterike të lojërave të fatit, duke ofruar një gamë të larmishme lojërash për të zgjedhur. Në seksionet slot, lojë tavoline dhe video poker, ka mbi 500 lojëra për të zgjedhur. Kazinoja ofron gjithashtu përvojën e lojërave të drejtpërdrejta të Evolution Gaming.

Payments

Payments

Për sa i përket bankingut, Lucky Nugget ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese të besueshme për depozitime dhe tërheqje të shpejta dhe të sigurta. Lojtarët mund të bëjnë transaksione përmes opsioneve si [ Credit Cards, Prepaid Cards, Visa, Neteller, MasterCard .

Deposits

Nuk ka qenë kurrë më e lehtë të bësh një depozitë me para reale. Pasi të keni krijuar një llogari, mund të zgjidhni nga një shumëllojshmëri opsionesh pagese për të transferuar fondet tuaja në profilin tuaj, duke përfshirë kuletat elektronike, zgjidhjet e kartave dhe metodat e menjëhershme të bankimit. Llojet e opsioneve bankare të disponueshme për ju varen nga vendi ku jetoni, por Visa, Mastercard, Maestro, Neteller, Skrill, EcoCard, Instadebit, eCheck dhe Transferta direkte bankare janë të gjitha metoda të njohura pagese të pranuara në kazino.

Withdrawals

Tërheqjet përpunohen në të njëjtën mënyrë si depozitat dhe duhen deri në 48 orë për t'u përpunuar përpara se të lirohen. Ju mund ta anuloni tërheqjen tuaj brenda 24 orëve të para. Në varësi të mënyrës së pagesës që përdorni, mund të keni vonesa shtesë. Pagesat zakonisht pasqyrohen menjëherë në kuletat elektronike, ndërsa transfertat bankare mund të zgjasin deri në shtatë ditë pune. Shuma maksimale e tërheqjes është 10,000 € për 24 orë.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Lucky Nugget ka përmirësuar platformat e tij me kalimin e kohës dhe tani lojtarët nga e gjithë bota mund të zgjedhin gjuhën e tyre të preferuar. anglisht, greqisht, Spanjisht, finlandisht, frëngjisht, kroatisht, islandisht, italisht, japonisht, malajisht, norvegjez, portugalisht dhe rusisht janë të gjitha gjuhë të mbështetura.

PortugezePT
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Lucky Nugget ka një vlerësim të lartë 7.6 dhe ka funksionuar që nga 1998 . Me fjalë të tjera, siguria e tyre dhe kënaqësia e lojërave është vërtetuar me kalimin e kohës. Është me besim që ne rekomandojmë Lucky Nugget si një kazino të besueshme në internet. Ju mund të ndiheni të sigurt duke luajtur në Lucky Nugget për shkak të gamës së gjerë të metodave të depozitimit, përzgjedhjes së larmishme të lojërave dhe reputacionit të fortë.

Security

Siguria dhe siguria janë në krye të listës prioritare të Lucky Nugget . Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar, duke e lejuar atë të pranojë lojtarë në mbarë botën. Për më tepër, faqja e internetit është e koduar SSL për të siguruar që informacioni juaj personal dhe financiar është gjithmonë i sigurt.

Responsible Gaming

Lucky Nugget gjithashtu promovon kumarin e përgjegjshëm midis klientëve të tij. Faqja e internetit ofron mjete të sigurta të lojërave të fatit si kufijtë e depozitave dhe pushimet e sesioneve për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë dhe shijojnë përvojën e lojërave. Lucky Nugget siguron kontakte të shpejta me organizatat problematike të lojërave të fatit nëse një lojtar dëshiron të kërkojë ndihmë profesionale.

About

About

Lucky Nugget është një gur i çmuar i një kazinoje në internet që ka qenë në biznes që nga viti 1998. Për të mbijetuar kaq gjatë në tregun konkurrues të sotëm, një kazino duhet të bëjë shumë gjëra siç duhet, duke përfshirë të qenit një operacion legjitim dhe t'i trajtojë klientët e saj në mënyrë të drejtë. Nëse do të bënte diçka më pak, kazinoja nuk do të kishte qenë në gjendje të qëndronte e hapur për gjithë këto vite. Për më tepër, si lojtar i Lucky Nugget, ju përfitoni avantazhin e të luajturit në një kazino që ka shumë përvojë dhe e kupton saktësisht se çfarë duan kumarxhinjtë në një kazino online.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 1998

Account

Regjistrimi i një llogarie është relativisht i thjeshtë në Lucky Nugget . Vizitoni faqen Lucky Nugget dhe ndiqni hapat e regjistrimit duke ofruar informacionin e kërkuar. Pasi llogaria të jetë aktive, depozitoni një shumë minimale dhe eksploroni bibliotekën e gjerë të lojërave.

Support

Klientët në Lucky Nugget Casino mund të marrin ndihmë 24 orë në ditë, 7 ditë në javë. Ju mund të kontaktoni një agjent të dobishëm nëpërmjet Bisedë e drejtpërdrejtë ose Email.

Tips & Tricks

Përpara se të luani lojëra me para të vërteta në Lucky Nugget , lini gjithmonë para për lojërat e fatit. Kjo duhet të jetë një sasi që mund ta humbni rehat. Dhe më e rëndësishmja, shmangni ndjekjen e humbjeve. Ndërkohë, identifikoni lojërat që ju pëlqen të luani përpara se të hulumtoni ofruesit e lojërave. Gjithmonë zgjidhni lojëra nga një ofrues i besueshëm me vlerësime pozitive midis lojtarëve dhe një reputacion të fortë në industri. Një faqe e re e besueshme e lojërave të fatit duhet të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë titujt tuaj të preferuar dhe publikimet e reja. Shikoni Blackjack, Video Poker, Ruletë, Bingo, Sic Bo për disa opsione të shkëlqyera.

Promotions & Offers

Lucky Nugget ka promovime dhe oferta tërheqëse. Falë kësaj, lojtarët e rinj të kazinosë në internet mund të kenë një përvojë emocionuese. Vlen të theksohet se marrëveshjet e Lucky Nugget janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Pra, përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të rishikoni plotësisht kushtet e bonusit. Kjo është për shkak se ato mund të përfshijnë kërkesa specifike të bastit për t'u përmbushur përpara se të tërhiqeni një shpërblim personal.

Monedhat

Monedhat

Lucky Nugget pranon monedhat e mëposhtme: USD, EUR, NOK, NZD, RUB, CAD, INR, BRL dhe ARS.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Me origjinë nga hapësira dimërore e Shën Petersburgut, Sofia Kuznetsov qëndron si recensuesja kryesore e NewCasinoRank. Vështrimet e saj të mprehta dhe qasja e drejtpërdrejtë e kanë çimentuar reputacionin e saj si një zë i besuar në peizazhin e kazinove në internet.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov