Rishikimi i ri i bonusit të Platinum Play

Platinum PlayResponsible Gambling
CASINORANK
7.19/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 800 €
Argëtim elegant
ECogra certifikuar
Dizajni bazë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Argëtim elegant
ECogra certifikuar
Dizajni bazë
Platinum Play is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Të gjithë duan të jenë fitues, dhe kjo është një mundësi në Platinum Play. Me bonusin e mirëseardhjes së lojtarit të tyre të ri, ata ju ndihmojnë të filloni një fillim fitues. Kur regjistroheni për një llogari në kazino, do të keni të drejtë për një bonus deri në 800$/€. Është e thjeshtë të kërkosh bonusin e tyre të mirëseardhjes; thjesht ndiqni këto hapa:

  • Bëni depozitën tuaj të parë prej të paktën 10 dollarësh dhe ne do ta përputhim deri në 400 dollarë në para të gatshme.
  • Depozitat tuaja të dyta dhe të treta do të përputhen deri në $/€200.
Bonus rrotullime falasBonus rrotullime falas
Games

Games

Mbi 600 lojëra kazino janë të disponueshme në Platinum Play, duke përfshirë ruletin, blackjack, lojëra elektronike, video poker dhe, natyrisht, jackpote progresive. Kazinoja ka ekzistuar për më shumë se një dekadë dhe është një ekspert kur bëhet fjalë për lojëra me cilësi të lartë, bonuse bujare dhe sigurimin e lojtarëve me sigurinë dixhitale më të përditësuar.

+4
+2
Mbyll

Software

Çdo lojë në faqen e internetit të Platinum është krijuar nga Microgaming. Kjo do të thotë që lojtarët do të kenë akses në një përzgjedhje të madhe të lojërave me lojëra elektronike, me 320 lloje të ndryshme për të zgjedhur, të cilat të gjitha mund të luhen në modalitetin flash ose shkarkim. Për shkak të partneritetit të tyre të gjatë me Microgaming, ata janë në gjendje të ofrojnë një gamë kaq të gjerë lojërash kazino.

Payments

Payments

Për sa i përket bankingut, Platinum Play ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese të besueshme për depozitime dhe tërheqje të shpejta dhe të sigurta. Lojtarët mund të bëjnë transaksione përmes opsioneve si [ Visa, Credit Cards, Skrill, Neteller .

Deposits

Lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre në mënyra të ndryshme në Platinum Play Casino. Vetëm institucionet financiare me reputacion dhe tregtarët online pranohen nga kjo kazino. Bank ClickandBuy, EcoPayz, JCB, Maestro, MasterCard, Neteller, Paysafe Card, Postepay, Solo, Switch, instaDebit, Visa, Entropay, Przelewy24, iDEAL, Sofort, Nordea, POLi, GiroPay, EPS, Abaqoos, Boi Euteller, Lobanet, Neosurf, Teleingreso.

VisaVisa
+4
+2
Mbyll

Withdrawals

Metodat e tërheqjes përfshijnë transferimin bankar, çekun, kartën ECO, Maestro, Neteller, Postepay, Solo, Switch, Ukash, instaDebit, Visa, Entropay, Nordea, EPS, CartaSi, Diners Club International, Skrill, iDebit, Transferim i Shpejtë, MuchBetter, dhe eZeeWallet. Kufiri javor i tërheqjes është 4000 euro.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Për të përmbushur nevojat e lojtarëve ndërkombëtarë, faqja e internetit e Platinum Play është e disponueshme në një sërë gjuhësh. Kjo kazino pranon lojtarë që flasin anglisht, frëngjisht, italisht, portugalisht, gjermanisht ose spanjisht. Termat dhe kushtet janë përkthyer për çdo variant kazinoje. Lojtarët nga vendet anglisht dhe jo-anglishtfolës janë të mirëpritur të marrin pjesë.

PortugezePT
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Platinum Play ka një vlerësim të lartë 7.19 dhe ka funksionuar që nga 2004 . Me fjalë të tjera, siguria e tyre dhe kënaqësia e lojërave është vërtetuar me kalimin e kohës. Është me besim që ne rekomandojmë Platinum Play si një kazino të besueshme në internet. Ju mund të ndiheni të sigurt duke luajtur në Platinum Play për shkak të gamës së gjerë të metodave të depozitimit, përzgjedhjes së larmishme të lojërave dhe reputacionit të fortë.

Security

Siguria dhe siguria janë në krye të listës prioritare të Platinum Play . Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar, duke e lejuar atë të pranojë lojtarë në mbarë botën. Për më tepër, faqja e internetit është e koduar SSL për të siguruar që informacioni juaj personal dhe financiar është gjithmonë i sigurt.

Responsible Gaming

Platinum Play gjithashtu promovon kumarin e përgjegjshëm midis klientëve të tij. Faqja e internetit ofron mjete të sigurta të lojërave të fatit si kufijtë e depozitave dhe pushimet e sesioneve për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë dhe shijojnë përvojën e lojërave. Platinum Play siguron kontakte të shpejta me organizatat problematike të lojërave të fatit nëse një lojtar dëshiron të kërkojë ndihmë profesionale.

About

About

Platinum Play Online Casino u ka ofruar lojtarëve më të mirën në argëtimin e kazinove në internet që nga fillimi i saj në fillim të vitit 2004. Platinum Play ofron një përvojë kumari të nivelit të lartë me një atmosferë të pasur. Kazinoja kryen promovime të rregullta dhe mban një bibliotekë lojërash të përditësuar vazhdimisht. Platinum Play është një opsion i shkëlqyeshëm nëse ju pëlqejnë lojërat slot sepse shumica e bonuseve zbatohen 100 për qind për kërkesat e basteve.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2004

Account

Regjistrimi i një llogarie është relativisht i thjeshtë në Platinum Play . Vizitoni faqen Platinum Play dhe ndiqni hapat e regjistrimit duke ofruar informacionin e kërkuar. Pasi llogaria të jetë aktive, depozitoni një shumë minimale dhe eksploroni bibliotekën e gjerë të lojërave.

Support

Mbështetja e klientit është e disponueshme 24 orë në ditë, 7 ditë në javë përmes bisedës live, telefonit ose emailit për lojtarët që kanë ndonjë pyetje ose shqetësim. Shërbimi është i disponueshëm në gjithsej tetë gjuhë.

Tips & Tricks

Përpara se të luani lojëra me para të vërteta në Platinum Play , lini gjithmonë para për lojërat e fatit. Kjo duhet të jetë një sasi që mund ta humbni rehat. Dhe më e rëndësishmja, shmangni ndjekjen e humbjeve. Ndërkohë, identifikoni lojërat që ju pëlqen të luani përpara se të hulumtoni ofruesit e lojërave. Gjithmonë zgjidhni lojëra nga një ofrues i besueshëm me vlerësime pozitive midis lojtarëve dhe një reputacion të fortë në industri. Një faqe e re e besueshme e lojërave të fatit duhet të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë titujt tuaj të preferuar dhe publikimet e reja. Shikoni Bingo, Sic Bo, Slotat, Baccarat, Video Poker për disa opsione të shkëlqyera.

Promotions & Offers

Platinum Play ka promovime dhe oferta tërheqëse. Falë kësaj, lojtarët e rinj të kazinosë në internet mund të kenë një përvojë emocionuese. Vlen të theksohet se marrëveshjet e Platinum Play janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Pra, përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të rishikoni plotësisht kushtet e bonusit. Kjo është për shkak se ato mund të përfshijnë kërkesa specifike të bastit për t'u përmbushur përpara se të tërhiqeni një shpërblim personal.

Monedhat

Monedhat

Kazinoja konsiderohet si një nga më të mirat në industri. Kazinoja pranon monedhat e mëposhtme: Franca Zvicerane, Reals Brazilian, Kroner (Danimarkë), Euro, Dollarë nga Zelanda e Re, Krona Norvegjeze, paund sterlina (GBP) dhe korona suedeze.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Me origjinë nga hapësira dimërore e Shën Petersburgut, Sofia Kuznetsov qëndron si recensuesja kryesore e NewCasinoRank. Vështrimet e saj të mprehta dhe qasja e drejtpërdrejtë e kanë çimentuar reputacionin e saj si një zë i besuar në peizazhin e kazinove në internet.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov