Rishikimi i ri i bonusit të VegasPlus Casino

VegasPlus CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.53/10
BonusBonus 2,250 $ + 100 rrotullime falas
Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
Bonuse bujare
Miqësore për celularin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
Bonuse bujare
Miqësore për celularin
VegasPlus Casino is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Së bashku me një bollëk lojërash cilësore, Vegasplus u ofron lojtarëve të rinj një bonus mirëseardhjeje të mirë, duke i lejuar ata të zgjedhin nga një bonus ndeshje 100%, deri në 250 EUR. Ose një bonus ndeshje 300% deri në 60 EUR. Për lojtarët besnikë ka edhe një program të frytshëm VIP ku mund të përfitoni nga të shpeshta dhe të larmishme bonuset e depozitave.

Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+1
+-1
Mbyll
Games

Games

Oferta e lojërave në Vegasplus është e konsiderueshme me shumë lojëra elektronike video, lojëra tavoline, jackpot dhe lojëra të drejtpërdrejta për të zgjedhur. Ata gjithashtu kanë bashkëpunuar me një numër ofruesish të softuerëve të nivelit të lartë, duke përfshirë NetEnt, Pragmatic Play dhe Playson, duke e bërë të qartë se Vegasplus është një markë kazino në internet që vlerëson cilësinë.

Software

Biblioteka mundësohet nga ofruesit kryesorë të softuerit, duke përfshirë për ta bërë përvojën tuaj edhe më argëtuese. Këta furnizues të përmbajtjes janë të njohur për ofrimin e lojërave me grafikë të cilësisë së lartë, histori gjithëpërfshirëse dhe pagesa mbresëlënëse.

Payments

Payments

Për sa i përket bankingut, VegasPlus Casino ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese të besueshme për depozitime dhe tërheqje të shpejta dhe të sigurta. Lojtarët mund të bëjnë transaksione përmes opsioneve si [ MasterCard, Visa, Credit Cards, Neteller, Prepaid Cards .

Deposits

Për të depozituar në VegasPlus Casino , hyni në llogarinë tuaj të kazinosë dhe hapni faqen e arkëtarit duke klikuar butonin me gjendjen e llogarisë tuaj. Më pas, zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës së depozitës përpara se të vendosni shumën. Për depozitat, zakonisht duhen disa sekonda për të reflektuar në llogarinë e lojrave.

Withdrawals

Tërheqjet në VegasPlus Casino janë gjithashtu të shpejta, pasi ju duhet vetëm të hapni seksionin e arkës dhe të zgjidhni opsionin tuaj të preferuar të pagesës. Pas kësaj, futni shumën për të tërhequr dhe konfirmoni pagesën, duke pasur parasysh se disa mënyra tërheqjeje mund të kërkojnë më shumë kohë për të përpunuar pagesat.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

VegasPlus Casino ka një vlerësim të lartë 8.53 dhe ka funksionuar që nga 2019 . Me fjalë të tjera, siguria e tyre dhe kënaqësia e lojërave është vërtetuar me kalimin e kohës. Është me besim që ne rekomandojmë VegasPlus Casino si një kazino të besueshme në internet. Ju mund të ndiheni të sigurt duke luajtur në VegasPlus Casino për shkak të gamës së gjerë të metodave të depozitimit, përzgjedhjes së larmishme të lojërave dhe reputacionit të fortë.

Security

Siguria dhe siguria janë në krye të listës prioritare të VegasPlus Casino . Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar, duke e lejuar atë të pranojë lojtarë në mbarë botën. Për më tepër, faqja e internetit është e koduar SSL për të siguruar që informacioni juaj personal dhe financiar është gjithmonë i sigurt.

Responsible Gaming

VegasPlus Casino gjithashtu promovon kumarin e përgjegjshëm midis klientëve të tij. Faqja e internetit ofron mjete të sigurta të lojërave të fatit si kufijtë e depozitave dhe pushimet e sesioneve për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë dhe shijojnë përvojën e lojërave. VegasPlus Casino siguron kontakte të shpejta me organizatat problematike të lojërave të fatit nëse një lojtar dëshiron të kërkojë ndihmë profesionale.

About

About

Vegasplus është një i sapoardhur në skenën e kazinove online, i krijuar në fillim të vitit 2019. Megjithatë, kjo nuk i ka penguar ata të bëjnë bujë në mesin e komunitetit të lojtarëve, veçanërisht brenda tregut francez dhe gjerman (ku ata po fokusohen qartë). Për sa i përket dizajnit, ata kanë përdorur një ndërfaqe të thjeshtë, të parregullt, e cila e bën të këndshme dhe të drejtpërdrejtë navigimin drejt asaj që kërkoni. Vegasplus janë të licencuara dhe të rregulluara nga Autoriteti i Lojërave Curaçao.

VegasPlus Casino

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2019

Account

Regjistrimi i një llogarie është relativisht i thjeshtë në VegasPlus Casino . Vizitoni faqen VegasPlus Casino dhe ndiqni hapat e regjistrimit duke ofruar informacionin e kërkuar. Pasi llogaria të jetë aktive, depozitoni një shumë minimale dhe eksploroni bibliotekën e gjerë të lojërave.

Support

A duhet të hasni ndonjë problem kur merreni me mbështetje? Në Vegasplus Casino ka një ekip miqësor dhe mbështetës në dispozicion për të ndihmuar. Ata kanë një funksion të bisedës live që është i disponueshëm 24/7, agjentët janë gjithmonë të lumtur të ndihmojnë dhe koha e përgjigjes është e shpejtë. Ekziston gjithashtu një numër telefoni mbështetës dhe email nëse dëshironi t'i përdorni ato.

Në përgjithësi Vegasplus ka një ofertë solide. Lojtarët mund të përfitojnë nga shpërblimet bujare të mirëseardhjes, një bibliotekë e shkëlqyer me lojëra të njohura dhe cilësore dhe një ekip i vëmendshëm i mbështetjes së klientit. Nëse jeni duke kërkuar për një mjet të shkëlqyeshëm të gjithanshëm, ne patjetër do t'ju rekomandojmë Vegasplus.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Përpara se të luani lojëra me para të vërteta në VegasPlus Casino , lini gjithmonë para për lojërat e fatit. Kjo duhet të jetë një sasi që mund ta humbni rehat. Dhe më e rëndësishmja, shmangni ndjekjen e humbjeve. Ndërkohë, identifikoni lojërat që ju pëlqen të luani përpara se të hulumtoni ofruesit e lojërave. Gjithmonë zgjidhni lojëra nga një ofrues i besueshëm me vlerësime pozitive midis lojtarëve dhe një reputacion të fortë në industri. Një faqe e re e besueshme e lojërave të fatit duhet të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë titujt tuaj të preferuar dhe publikimet e reja. Shikoni Blackjack, Sic Bo, Slotat, Baccarat, Pai Gow për disa opsione të shkëlqyera.

Promotions & Offers

VegasPlus Casino ka promovime dhe oferta tërheqëse. Falë kësaj, lojtarët e rinj të kazinosë në internet mund të kenë një përvojë emocionuese. Vlen të theksohet se marrëveshjet e VegasPlus Casino janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Pra, përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të rishikoni plotësisht kushtet e bonusit. Kjo është për shkak se ato mund të përfshijnë kërkesa specifike të bastit për t'u përmbushur përpara se të tërhiqeni një shpërblim personal.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Me origjinë nga hapësira dimërore e Shën Petersburgut, Sofia Kuznetsov qëndron si recensuesja kryesore e NewCasinoRank. Vështrimet e saj të mprehta dhe qasja e drejtpërdrejtë e kanë çimentuar reputacionin e saj si një zë i besuar në peizazhin e kazinove në internet.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov