Rishikimi i ri i bonusit të ViggoSlots

ViggoSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.13/10
BonusBonus 1000$ + 170 rrotullime falas
Tërheqje pa baste!
Lojëra me koleksion të madh
Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Lojërat e reja dhe më të fundit
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Tërheqje pa baste!
Lojëra me koleksion të madh
Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Lojërat e reja dhe më të fundit
ViggoSlots is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Ofertat e bonusit të ViggoSlots

ViggoSlots ofron një sërë bonusesh tërheqëse për të përmirësuar përvojën tuaj të kazinosë. Le të hedhim një vështrim më të afërt në ofertat e tyre:

Bonusi i mirëseardhjes Bonusi i mirëseardhjes është mënyra e përsosur për të nisur udhëtimin tuaj të lojërave në ViggoSlots. Ndërsa përqindja e saktë mund të ndryshojë, ajo zakonisht përputhet me një përqindje të caktuar të depozitës suaj fillestare. Ky bonus u siguron lojtarëve fonde shtesë për të eksploruar bibliotekën e gjerë të lojërave të kazinosë.

Bonusi i Depozitave ViggoSlots gjithashtu shpërblen lojtarët me Bonus Depozitash në depozitat e mëvonshme. Këto bonuse mund të rrisin bankrollin tuaj dhe të zgjerojnë lojën tuaj, duke ju lejuar të provoni më shumë lojëra dhe të rrisni shanset tuaja për të fituar.

Bonusi i kthimit të parave Përveç bonuseve të depozitave, ViggoSlots ofron një Bonus Cashback që u jep lojtarëve një përqindje të humbjeve të tyre si para. Ky bonus ofron një shtresë të shtuar mbrojtjeje dhe siguron që edhe nëse fati nuk është në anën tuaj, ju përsëri merrni diçka në këmbim.

Bonusi i rrotullimeve falas Rrotullime falas janë një tjetër bonus emocionues i ofruar nga ViggoSlots. Këto ju lejojnë të rrotulloni rrotullat në lojëra elektronike të zgjedhura pa përdorur paratë tuaja. Mbani një sy për lëshimet specifike të lojërave të lidhura me këto promovime të Rrotullimeve Falas për edhe më shumë emocion.

No Bonus Bast ViggoSlots ofron gjithashtu një Bonus Pa bast, që do të thotë se çdo fitim nga ky bonus është i juaji për t'u mbajtur pa pasur nevojë të plotësoni ndonjë kërkesë për bast. Ky lloj bonusi është shumë i kërkuar nga lojtarët që preferojnë të mos jenë të lidhur nga kufizimet.

Pyetjet e shpeshta dhe kufizimet kohore Për të siguruar qartësi, ViggoSlots ofron një seksion FAQ ku mund të gjeni përgjigje për pyetjet e zakonshme në lidhje me bonuset e tyre. Për më tepër, është e rëndësishme që lojtarët të kenë parasysh çdo kufizim kohor që lidhet me përdorimin e këtyre bonuseve, pasi ato mund të kenë data skadimi ose disponueshmëri të kufizuar.

Mos harroni se disa përmbajtje promocionale mund të kërkojnë përdorimin e kodeve specifike të bonusit kur kërkoni bonuse. Mbani një sy për këto kode për t'u siguruar që të mos humbisni asnjë ofertë emocionuese.

Ndërsa bonuset e ViggoSlots ofrojnë avantazhe të mëdha, është e rëndësishme të jeni të vetëdijshëm për kërkesat e basteve që mund të zbatohen. Këto kërkesa diktojnë se sa herë ju duhet të luani me fondet tuaja të bonusit përpara se të jeni në gjendje të tërhiqni ndonjë fitim. Sigurohuni që të lexoni dhe kuptoni termat dhe kushtet që lidhen me çdo bonus.

Si përfundim, ViggoSlots ofron një gamë të larmishme bonusesh që kujdesen për preferencat e ndryshme të lojtarëve. Pavarësisht nëse po kërkoni fonde shtesë, rrotullime falas ose kthim parash, ofertat e tyre janë krijuar për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave. Vetëm mos harroni të njiheni me termat dhe kushtet e bashkangjitura me çdo bonus për një kohë të qetë dhe të këndshme në ViggoSlots.

Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+2
+0
Mbyll
Games

Games

Kazinoja u ofron lojtarëve më shumë se 100 lojëra për të zgjedhur. Disa nga lojërat e ofruara këtu janë Razor Shark, Mystery Museum, Viking Clash, Jammin Jars, Frost Queen Jackpot, Hotline 2, Valley of The Gods, Legacy of Dead, Money Train 2, Golden Ticket 2, Wolf Gold, Book of Shadows, Street Racer, Gonzos Quest Mega, Tiki Wins, Crystal Mirror, Morgana Megaways, Peaky Blinders, 3 Tiny Gods dhe Win a Beest. Ashtu siç tregon emri, faqja aktualisht ka të bëjë me lojërat slot. Koleksioni i tyre është këndshëm i larmishëm; Mbetet për t'u parë se sa kohë mund t'i rezistojnë shtimit të lojërave tavoline dhe basteve sportive.

Software

Biblioteka mundësohet nga ofruesit kryesorë të softuerit, duke përfshirë Quickspin për ta bërë përvojën tuaj edhe më argëtuese. Këta furnizues të përmbajtjes janë të njohur për ofrimin e lojërave me grafikë të cilësisë së lartë, histori gjithëpërfshirëse dhe pagesa mbresëlënëse.

Payments

Payments

Për sa i përket bankingut, ViggoSlots ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese të besueshme për depozitime dhe tërheqje të shpejta dhe të sigurta. Lojtarët mund të bëjnë transaksione përmes opsioneve si [ Prepaid Cards, MasterCard, Credit Cards, Neteller, Visa .

Deposits

Viggoslots është lidhur me shumë banka dhe kuleta elektronike për t'ua lehtësuar klientëve depozitimin e parave në llogaritë e tyre të kazinosë. Disa nga metodat e depozitimit të pranuara në sit përfshijnë EcoPayz, CoinsPaid, Dotpay, GiroPay, iDEAL, Neosurf, Zimpler, Skrill, Visa, POLi, WebMoney, Trustly, Neteller, TrustPay, QIWI, Sofortuberweisung, MasterCard dhe Multibanco.

Withdrawals

Kazinoja i lejon përdoruesit të bëjnë një tërheqje maksimale prej 15,000 Euro (18,202 dollarë) në muaj. Lojtarët presin 3 deri në 7 ditë që tërheqja të përfundojë. Disa nga mënyrat e disponueshme të tërheqjes janë transferta bankare, viza, GiroPay, WebMoney, CoinsPaid, MasterCard, Sofortuberweisung, Multibanco, Dotpay, Neteller, POLi, QIWI, TrustPay, Skrill, Zimpler dhe Trustly.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+172
+170
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+2
+0
Mbyll

Languages

Viggoslots pranon se komunikimi është një faktor shumë i rëndësishëm për të pasur një biznes të suksesshëm. Faqja e saj ka rreth pesë gjuhë të cilat e bëjnë të mundur që pothuajse të gjithë ta përdorin atë. Disa nga gjuhët e disponueshme në faqen e tyre të internetit janë finlandisht, frëngjisht, norvegjeze, gjermane dhe angleze. Kazinoja përdor anglisht, norvegjeze dhe finlandisht për mbështetjen e klientit.

+1
+-1
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

ViggoSlots ka një vlerësim të lartë 8.13 dhe ka funksionuar që nga 2019 . Me fjalë të tjera, siguria e tyre dhe kënaqësia e lojërave është vërtetuar me kalimin e kohës. Është me besim që ne rekomandojmë ViggoSlots si një kazino të besueshme në internet. Ju mund të ndiheni të sigurt duke luajtur në ViggoSlots për shkak të gamës së gjerë të metodave të depozitimit, përzgjedhjes së larmishme të lojërave dhe reputacionit të fortë.

Licencat

Security

Siguria dhe siguria janë në krye të listës prioritare të ViggoSlots . Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar, duke e lejuar atë të pranojë lojtarë në mbarë botën. Për më tepër, faqja e internetit është e koduar SSL për të siguruar që informacioni juaj personal dhe financiar është gjithmonë i sigurt.

Responsible Gaming

ViggoSlots gjithashtu promovon kumarin e përgjegjshëm midis klientëve të tij. Faqja e internetit ofron mjete të sigurta të lojërave të fatit si kufijtë e depozitave dhe pushimet e sesioneve për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë dhe shijojnë përvojën e lojërave. ViggoSlots siguron kontakte të shpejta me organizatat problematike të lojërave të fatit nëse një lojtar dëshiron të kërkojë ndihmë profesionale.

About

About

Kazino Viggoslots është një platformë lojrash online e themeluar në vitin 2017. Qeveria e Curacao e ka licencuar këtë kompani për të kryer transaksionet e saj të biznesit. Faqja e kazinosë në internet është e dekoruar mirë me ngjyra portokalli dhe të zeza. Ka një numër të madh lojërash nga të cilat lojtarët mund të zgjedhin.

ViggoSlots

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2019

Account

Regjistrimi i një llogarie është relativisht i thjeshtë në ViggoSlots . Vizitoni faqen ViggoSlots dhe ndiqni hapat e regjistrimit duke ofruar informacionin e kërkuar. Pasi llogaria të jetë aktive, depozitoni një shumë minimale dhe eksploroni bibliotekën e gjerë të lojërave.

Support

Viggoslots siguron që të gjithë klientët që luajnë lojëra në faqen e tyre të jenë të kënaqur duke u dhënë atyre ndihmën që kërkojnë. Kazinoja e bën këtë nëpërmjet shërbimit të saj të mbështetjes së klientit, i cili është i disponueshëm në anglisht, finlandisht dhe norvegjisht. Klientët që përballen me probleme në faqe mund të përfshihen gjithashtu në një bisedë të drejtpërdrejtë me kujdesin ndaj klientit të kazinosë.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Përpara se të luani lojëra me para të vërteta në ViggoSlots , lini gjithmonë para për lojërat e fatit. Kjo duhet të jetë një sasi që mund ta humbni rehat. Dhe më e rëndësishmja, shmangni ndjekjen e humbjeve. Ndërkohë, identifikoni lojërat që ju pëlqen të luani përpara se të hulumtoni ofruesit e lojërave. Gjithmonë zgjidhni lojëra nga një ofrues i besueshëm me vlerësime pozitive midis lojtarëve dhe një reputacion të fortë në industri. Një faqe e re e besueshme e lojërave të fatit duhet të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë titujt tuaj të preferuar dhe publikimet e reja. Shikoni Texas Holdem, Ruletë, Dragon Tiger, Blackjack, Poker për disa opsione të shkëlqyera.

Promotions & Offers

ViggoSlots ka promovime dhe oferta tërheqëse. Falë kësaj, lojtarët e rinj të kazinosë në internet mund të kenë një përvojë emocionuese. Vlen të theksohet se marrëveshjet e ViggoSlots janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Pra, përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të rishikoni plotësisht kushtet e bonusit. Kjo është për shkak se ato mund të përfshijnë kërkesa specifike të bastit për t'u përmbushur përpara se të tërhiqeni një shpërblim personal.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Me origjinë nga hapësira dimërore e Shën Petersburgut, Sofia Kuznetsov qëndron si recensuesja kryesore e NewCasinoRank. Vështrimet e saj të mprehta dhe qasja e drejtpërdrejtë e kanë çimentuar reputacionin e saj si një zë i besuar në peizazhin e kazinove në internet.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov