ZodiacBet

Age Limit
ZodiacBet
ZodiacBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth ZodiacBet

ZodiacBet është një New Casino krijuar në 2020 dhe është renditur me newcasinorank-al.com që nga 16/12/2021 . Ky New Casino ka bërë tashmë një emër të vërtetë në industri, dhe më poshtë do të shqyrtojmë se për çfarë bëhet fjalë.

ZodiacBet vlerëson 7.6 nga 10 bazuar në përvojën e përgjithshme të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, pagesat e pranuara dhe faktorë të tjerë.

Lojëra të ofruara në ZodiacBet

newcasinorank-al.com favorizon ZodiacBet për bonuset e tij 1000 € New Casino . Ky New Casino ofron shumë lloje lojërash të njohura dhe emocionuese si Blackjack, Video Poker, Ruletë, Poker me tre letra , dhe shumë të tjera.

Programet e disponueshme në ZodiacBet

Këto lojëra të njohura New Casino u janë sjellë lojtarëve nga disa prej prodhuesve më të mirë të iGaming të industrisë së kazinosë. Softuerët e lojërave të fatit që mbështesin lojërat e kazinosë përfshijnë emra të tillë si NetEnt, Novomatic, Pragmatic Play, Quickspin, Betsoft , për të përmendur disa.

Metodat e depozitimit pranohen në ZodiacBet

Lojtarët në ZodiacBet mund të zgjedhin nga një përzgjedhje mënyrash për të depozituar para përpara se të luajnë.

Meqenëse kazinoja është e popullarizuar në vende si , ndër të tjera, ZodiacBet pranon metoda kryesore depozitimi si Paysafe Card, Visa, Bitcoin, EcoPayz, MasterCard , si dhe Visa dhe Mastercard.

Pse të luani në ZodiacBet ?

Edhe pse ZodiacBet është mjaft i ri në biznes, ata janë këtu për të qëndruar. Adhuruesit e kazinosë zgjedhin ZodiacBet për shkak të mënyrave të tyre novatore dhe teknologjisë moderne.

ZodiacBet është një vend i sigurt New Casino që është hulumtuar tërësisht nga CasinoRank. Në newcasinorank-al.com ne vlerësojmë dhe shqyrtojmë vetëm New Casino të licencuara.

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të duan të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (2)
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Italiane
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (43)
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
FIFA
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Gara me kuaj
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
NBA 2K
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Bank Wire Transfer
Bitcoin
Crypto
EcoPayz
Euteller
Fast Bank Transfer
GiroPay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPaysafe CardSkrill
Sofort (by Skrill)
Visa
MonedhatMonedhat (8)
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (10)
Austria
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Italia
Kanadaja
Norvegjia
Suazilandi
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (23)
BGAMING
BetsoftEdict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Felix Gaming
Hacksaw Gaming
MicrogamingNetEntNovomatic
Playson
PlaytechPragmatic PlayQuickspin
Red Tiger Gaming
Ruby Play
SmartSoft Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Triple Edge Studios
Wazdan
iSoftBet