10bet New Casino Rishikoni

Age Limit
10bet
10bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score7.8
Përfitimet
+ Bonuse dhe promovime të jashtëzakonshme
+ Pagesa të sigurta
+ Lundrim i qetë dhe i lehtë
+ Një program shpërblyes i veçantë për klientët e përzgjedhur

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2003
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Arabe
Portugeze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
The Irish Office of the Revenue Commissioners
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (44)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Politika
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dồngu Vietnamez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso meksikane
Reali Brazilian
Ringgiti Malajzian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Arabia Saudite
Bahrein
Emiratet e Bashkuara Arabe
Irlanda
Katari
Kuvajti
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Omani
Suedia
SoftwareSoftware (15)
2 By 2 Gaming
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Big Time Gaming
Fantasma Games
Genesis Gaming
Golden Rock Studios
Leander Games
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Playson
Quickspin
Rabcat
iSoftBet

About

Operuar nga Ocean Star, një kompani e regjistruar në Maltë dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, 10bet është një nga librat më të njohur sportivë në Evropë. 10bet ka qenë në biznes që nga viti 2003 dhe ka krijuar një emër të mirë mes lojtarëve në internet. Kazinoja është e njohur për E-Sports, Live Casino, Virtual Sports dhe Casino Games.

10bet

Games

Me kaq shumë partnerë softuerësh, 10bet ka një nga ofertat më gjithëpërfshirëse të kazinosë. Lojtarët mund të kërkojnë lojëra nga shitësi i softuerit pasi të hyjnë në hollin e lojërave. Kazino ka mbi 1000 lojëra elektronike nga markat e licencuara të mahnitshme. Kazinoja është lideri i tregut të hapësirës me tregtarë të drejtpërdrejtë, duke shfaqur lojëra nga Evolution Gaming. Me lojërat e kazinosë live, lojtarët marrin ndjenjën e lojës në një kazino me bazë tokësore pa lënë komoditetin e shtëpisë së tyre. Lojërat e disponueshme me tregtarë të drejtpërdrejtë përfshijnë Blackjack, Ruletë, Baccarat, Dream Catcher dhe kazino Hold'em. Kazinoja gjithashtu krenohet me një shumëllojshmëri të gjerë të lojërave video poker, duke përfshirë All Aces, Double Bonus, Double Joker, Jacks or Better dhe të tjera.

Withdrawals

Nëse një lojtar dëshiron të tërheqë para nga llogaria e tij 10bet, shuma minimale e tërheqjes është 10 €. Metodat që lojtarët mund të përdorin për të marrë pagesat e tyre përfshijnë transfertat bankare, kartat e kreditit/debitit dhe kuletat elektronike si p.sh Neteller, Skrill, PayPal dhe Ecopayz. Metodat lokale të tërheqjes si Sofort, Trustly dhe Interac janë gjithashtu të disponueshme.

Monedhat

Kazinoja në internet 10bet mirëpret lojtarë nga e gjithë bota, që do të thotë se mbështet gjithashtu një gamë të gjerë monedhash. Lojtarët mund të bëjnë transaksione duke përdorur monedhat e mëposhtme: Pound britanik, Real Brazilian, euro, Dollar Kanadez, Krona Suedeze, Dong Vietnamez dhe Ringgit Malajzian. Lojtarët mund të depozitojnë dhe të arkëtojnë fitimet e tyre në monedhën e tyre të preferuar.

Bonuses

Një nga pikat kryesore të forta të kazinosë 10bet është gama e gjerë e bonuseve dhe promovimeve nga të cilat lojtarët mund të përfitojnë për të fituar shumë çmime. Këto variojnë nga rrotullime falas në turne me çmime të mëdha. Për shembull, lojtarët marrin 20 rrotullime falas kur luajnë mbi 50 £ në Romë: sloti i Epokës së Artë.

Languages

Shumica e faqeve të lojërave në internet janë të bazuara në anglisht, me disa faqe të përkthyera në gjuhë të tjera. Në 10bet, operatori e kupton se ata po kujdesen për tregje të ndryshme në Evropë dhe në botë në përgjithësi. Prandaj, faqja e internetit është në dispozicion në anglisht, gjermanisht, suedisht dhe norvegjeze. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të siguruar që të gjithë lojtarët të kenë një përvojë të madhe.

Support

Kazinoja 10bet ofron shërbim ndaj klientit 24/7 përmes telefonit, bisedës live dhe emailit support@10bet.com. Lojtarët në Kanada mund të kontaktojnë ekipin e mbështetjes së klientit nëpërmjet telefonit në +1 613-366-3908, Irlandë: +353 14-372-476, Pjesa tjetër e Botës: +356 27780155. Lojtarët gjithashtu mund të përdorin opsionin e bisedës së drejtpërdrejtë sa herë që regjistrohen në faqen e internetit të lojrave.

Deposits

Procesorët më të vendosur të pagesave mbulojnë opsionet e lojtarëve në depozitimin e parave në faqe. Për shkak se kazinoja ka licenca të shumta lojrash, ajo ka fituar partneritete me opsionet kryesore bankare në industri. Lojtarët mund të depozitojnë përmes Visa, MasterCard, Transfertë bankare, Paysafecard, Neteller, Ukash, WebMoney, Skrill, dhe EcoCard. Paratë reflektohen menjëherë pas një depozite.