20bet

Age Limit
20bet
20bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

20Bet Casino është një kompani në pronësi dhe operuar nga TechSolutions Group NV, i njëjti operator lojrash pas National Casino dhe 22Bet. Kazinoja është e licencuar në juridiksionin e Curacao nga Autoriteti i Lojërave të Curacao. Një gjë në lidhje me 20Bet Casino është se ajo përfshin gjithashtu një libralidhës për adhuruesit e basteve sportive.

20bet

Games

Siç u përmend më herët, 20Bet Casino gjithashtu krenohet me një libër sportiv. Seksioni i kazinosë krenohet me mijëra lojëra kazinoje që prekin zhanre të tilla si poker, baccarat, ruletë, lojëra elektronike dhe blackjack ndër të tjera. Përveç lojërave të kazinosë, 20Bet ka një kazino live që rrjedh lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë nga disa nga vendet më të mira në botë.

Withdrawals

Kur bëhet fjalë për tërheqjet, opsionet janë gjithashtu fleksibël. Lojtarët me fat mund të tërheqin fitimet e tyre në portofolin elektronik, portofolin kripto dhe madje edhe në llogaritë e tyre bankare. Këtu përsëri, ekziston një shumë minimale tërheqjeje, si dhe një kufi në shumën maksimale që lojtarët mund të tërheqin për transaksion. Mund të aplikohen tarifa në varësi të metodës së përdorur.

Monedhat

20Bet është një kazino me shumë monedha që lejon lojtarët të përdorin para fiat ose kripto. Mbështeten mbi 20 monedha të parave fiat, duke përfshirë frangun zviceran, dollarin amerikan, euron, koronën norvegjeze, dollarin e Zelandës së Re, rupinë pakistaneze, jen japonez dhe ringgit malajzian, vetëm për të përmendur disa. Kur bëhet fjalë për kripto, lojtarët e fatit mund të zgjedhin bitcoin ose litecoin .

Bonuses

Kazino 20Bet ka disa promovime për lojtarë të rinj dhe ekzistues. Lojtarët e rinj trajtohen për të depozituar bonuse dhe rrotullime falas të shpërndara në tre depozitat e para. Ka gjithashtu bonuse të ringarkimit dhe një program VIP. Përpara se të marrin pjesë në ndonjë nga këto promovime, lojtarët këshillohen të lexojnë termat dhe kushtet, veçanërisht kërkesat e basteve.

Languages

Si një kazino ndërkombëtare në internet, 20Bet ka një platformë shumëgjuhëshe që mbështet disa gjuhë ndërkombëtare. Lista përfshin anglisht, portugeze , norvegjeze, italiane, çeke, polake, gjermane, spanjolle, kineze, hungareze , dhe greqisht. Përdoruesit janë të lirë të ndryshojnë në gjuhën e tyre të preferuar sipas gjykimit të tyre duke përdorur menynë rënëse të gjuhës në anën e sipërme djathtas të faqes.

Mobile

Siç u përmend më herët, 20Bet është një kazino në internet me libër sportiv. Ai ofron lojë të menjëhershme, kështu që lojtarët nuk duhet të shqetësohen për shkarkimet ose ndonjë instalim tjetër softueri për të filluar. Ndërsa nuk ka aplikacione celulare 20Bet për platformat Android ose iOS, ekziston një aplikacion vendas në internet i optimizuar për lojëra desktop dhe celular.

Software

Një nga pikat e forta të 20Bet Casino është lista e madhe e shitësve të programeve kompjuterike të kazinosë në bord. Kazinoja ka bashkëpunuar me mbi 50 emra të njohur, duke përfshirë Evolution Gaming, Vivo Gaming, Absolutely Live Gaming, Pragmatic Play Ltd, Microgaming, Red Tiger Gaming, Betsoft Gaming, Endorphina dhe Booming Games, vetëm për të përmendur disa.

Support

Për t'u garantuar lojtarëve një përvojë të qetë kumari, 20Bet ka një ekip të dedikuar të shërbimit ndaj klientit të disponueshëm në bisedën e drejtpërdrejtë, i cili garanton reagime të menjëhershme. Përveç bisedës live, kazino ka një sistem biletash me email dhe më tej ka dhënë një adresë emaili. 20Bet gjithashtu ka një seksion të detajuar FAQ me pyetjet e zakonshme dhe përgjigjet e tyre.

Deposits

20Bet është një kazino me para të vërteta që lejon lojtarët të financojnë llogaritë e tyre me lehtësi duke përdorur ndonjë nga mënyrat e disponueshme të pagesës në internet. Shembujt përfshijnë kartat e kreditit VISA dhe MasterCard, Neteller, Skrill, iDebit, etj. Për regjistrim, ekziston një shumë minimale depozite dhe një shumë maksimale depozite. Tarifat dhe kthimi i transaksionit ndryshojnë në varësi të metodës së përdorur.

Total score7.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
All Bets Blackjack
Azuree Blackjack
Baccarat
Bast në Futboll
Baste online
BingoBlackjack
Live Oracle Blackjack
PokerRuletë
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
AstroPay
AstroPay Card
Bank transferBitcoin
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit CardEcoPayz
Ethereum
Flexepin
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetterNeteller
Perfect Money
Prepaid CardsSkrill
SticPay
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Peso Kilean
Rubla ruse
ShtetetShtetet (32)
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Australia
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Danimarka
Emiratet e Bashkuara Arabe
Filipinet
Finlanda
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kamboxhia
Kanadaja
Kazakistani
Kenia
Kroacia
Laosi
Nigeria
Nikaragua
Portugalia
Republika Çeke
Tajlandë
Turqia
Ukraina
Venezuela
Vietnami
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (42)
1x2Gaming
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis Gaming
Habanero
Iron Dog Studios
LuckyStreak
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
PlaytechPragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet