888 Casino New Casino Rishikoni

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission
Total score9.0
Përfitimet
+ Bonus i madh pa depozite
+ Modaliteti i shkarkimit
+ Çmime jackpot ditore

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
Official National Gaming Office
Oficiului Național pentru Jocuri de Noroc
Serviço de Regulação e Inspeção de Jogos Portugal
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (68)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Blackjack Surrender
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Stud Poker
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (24)
Arabia Saudite
Bahrein
Brazili
Emiratet e Bashkuara Arabe
Estonia
Finlanda
Hungaria
Irlanda
Italia
Kanadaja
Katari
Kili
Kroacia
Kuvajti
Lituania
Malta
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Peruja
Portugalia
Rumania
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (10)
888 Gaming
Blueprint Gaming
Cassava
Cryptologic (WagerLogic)
Dragonfish (Random Logic)
Edict (Merkur Gaming)
Electracade
GamesOS/CTXMIGT (WagerWorks)
Random Logic

About

888 Casino është një platformë fituese e çmimeve dhe ka funksionuar që nga viti 1997 nën rregullimin e Komisionit të Kumarit të Britanisë së Madhe. Ajo është një degë tërësisht në pronësi të 888 zotërimeve plc, e cila është e listuar në bursën e Londrës. Kjo kazino e certifikuar eCogra është shumëgjuhëshe, me tema dhe veçori të shkëlqyera të lojës.

888 Casino

Games

Të qenit një faqe ndërkombëtare e lojërave të fatit i lejon kazinosë të marrë shërbimet më të mira të ofruesve të lojërave. Me mbi 150 lojëra nga ofruesit me reputacion dhe softuerin e tyre të pronarit, lojtarët nuk mund të zgjedhin. Ka lojëra tavoline si ruletë, blackjack, dhe video poker me variacione të shumta. Slotet dominojnë kategorinë e lojërave me opsione të tilla si Millionaire Genie, Starburst, Rainbow Riches dhe shumë të tjera. Studioja e kazinosë live prezanton veprime të pakrahasueshme të drejtpërdrejta me lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë të tillë si Live Roulette, Live Blackjack dhe Live Video Poker. Një lojtar gjithashtu mund t'i japë kazinosë një vrapim për paratë e tij duke luajtur lojëra jackpot, duke përfshirë Gods of Gold, Oktoberfest Spins dhe SteamPunk Nation.

Withdrawals

Ekziston gjithashtu një gamë e gjerë opsionesh tërheqjeje nga të cilat lojtarët mund të zgjedhin. Në rrethana të zakonshme, fondet dërgohen në të njëjtën llogari nga janë depozituar. Shpejtësitë e pagesës ndryshojnë në bazë të kanalit bankar të përdorur dhe variojnë nga 24 orë për kuletat dixhitale deri në tetë ditë për tërheqjet e çeqeve. Asnjë tërheqje nuk përpunohet gjatë fundjavave.

Monedhat

Valuta të shumta pranohen në kazino për të lehtësuar pagesat e lehta nga lojtarët pavarësisht nga vendi i tyre i origjinës. Lojtarët mund të bëjnë transaksione me të gjitha monedhat e njohura, duke përfshirë dollar amerikan, dollar australian, euro, sterlina e Britanisë së Madhe, jen japonez, rand i Afrikës së Jugut, dollar kanadez, korona suedeze, korona norvegjeze, për të përmendur disa.

Bonuses

Një lojtar i ri ka të drejtë për një bonus mirëseardhjeje që përbëhet nga një ndeshje 100% e depozitës së parë deri në 100 dollarë, megjithëse një depozitë minimale prej 20 dollarësh mund të mjaftojë. Bonusi është i disponueshëm çdo ditë sa herë që një lojtar bën një depozitë. Bonusi i regjistrimit nuk kërkon një depozitë për të fituar para të vërteta.

Languages

888 Casino është shumëgjuhëshe për shkak të pranisë së saj të madhe ndërkombëtare. Gjuhët e mbështetura përfshijnë anglisht, Spanjisht, Frengjisht, Portugeze, Suedisht, Japoneze, Turqisht, ruse, rumanisht, gjermanisht dhe kineze. Lojtarët mund të komunikojnë me ekipin mbështetës të kazinosë në 14 gjuhë. Kazinoja është e qëllimshme të shtojë më shumë gjuhë për t'iu përgjigjur një baze të gjerë klientësh.

Support

Ekipi i mbështetjes së klientit në Kazino 888 ka shumë përvojë dhe njohuri. Faqja e internetit ka opsione të shumta mbështetjeje, duke përfshirë email, telefon, faks dhe një formular kontakti në ueb. Seksioni FAQ është gjithashtu i dobishëm dhe lojtarët mund të gjejnë përgjigje për disa pyetje të zakonshme. Lojtarët mund të përdorin cilindo nga opsionet e ofruara, me profesionalizmin gjithmonë një garanci.

Deposits

Për t'u kujdesur për klientët në mbarë botën, opsionet e depozitave janë të shumta, me kufij të ndryshëm bazuar në zgjedhjen specifike. Lojtarët mund të depozitojnë fonde përmes metodave të tilla si karta krediti/debiti (Visa, MasterCard), Skrill, Entropay, PayPal, Nordea, Neteller, InstaDebits, Maestro Debit, Diners Club, transfertë bankare, Bitcoin, Qiwi, Apple Pay, iDebit, Oxxo, Purplepay dhe shumë të tjera.

888 krijon një fushatë të krijuar për të luajtur në tregun e Mbretërisë së Bashkuar
2022-04-22

888 krijon një fushatë të krijuar për të luajtur në tregun e Mbretërisë së Bashkuar

888 Holdings është një firmë e njohur e lojërave të fatit dhe basteve në internet. Ajo u themelua në vitin 1997 dhe u vendos shpejt si lojtari kryesor dominues në biznesin global të lojërave online. Ombrella 888.com u siguron lojtarëve me krenari një zgjedhje të larmishme të markave të lojërave në internet. Secili ka të veçantën, tërheqësin dhegrup emocionues lojërash, perspektivat, çmimet dhe shumë më tepër.