Bitdreams New Casino Rishikoni

Age Limit
Bitdreams
Bitdreams is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Bitdreams

Eksplorimi i hapësirës është ndër disa eksperimente shkencore që u janë lënë pak astronautëve që janë të patrembur dhe agresivë. Bitdreams Casino përpiqet të zbulojë të gjitha sekretet e fshehura të hapësirës së jashtme përmes një koleksioni të gjerë të lojërave të kazinosë dhe tregtarëve të drejtpërdrejtë. Është një ide e entuziastëve të iGaming që synojnë të krijojnë një kazino të re që ofron një përvojë të mirë të lojërave.

Bitdreams Casino pretendon se ka bashkëpunuar me ofruesit më të mirë të softuerit dhe ofron shpërblime bujare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit. Kjo kazino e re është projektuar me pritshmëritë e lojtarëve në thelb. Bitdreams Casino bashkon lojërat tradicionale dhe moderne për të krijuar përvojën përfundimtare të lojërave. Ky rishikim i Kazinosë Bitdreams do të nxjerrë në pah të gjitha veçoritë që ofron kjo kazino e re.

Pse të luani në Bitdreams Casino

Pas regjistrimit në Bitdreams Casino, një lojtar hap një botë plot me lojëra kazino tradicionale dhe avangarde me një atmosferë të hapësirës së jashtme. Të gjitha lojërat e disponueshme mundësohen nga ofrues të njohur softuerësh si NetEnt, Yggdrasil, Play'n GO dhe Blueprint Gaming. Një bibliotekë e tillë yjore e kazinosë premton lojëra të larta RTP dhe një përvojë të nivelit të lartë të lojërave.

Bitdreams Casino gjithashtu u ofron lojtarëve të saj bonuse fitimprurëse dhe oferta promovuese për besnikërinë ose përfitimet e tyre mikpritëse. Kjo i ndihmon lojtarët të rrisin bilancet e tyre bankare dhe të zgjasin seancat e tyre të lojërave në afat të gjatë. Bitdreams Casino është një multi-monedhë që mbështet opsione dhe monedha të shumta pagese. Kjo kazino ofron shërbime mbështetëse 24/7 përmes kanaleve të ndryshme dhe në gjuhë të ndryshme.

About

Bitdreams Casino është një kazino e re me temë hapësirën e jashtme e lançuar në vitin 2021. Ajo ofron opsione të kripto-bixhozit përveç lojërave konvencionale të kazinosë. Bitdreams Casino është në pronësi dhe menaxhohet nga Hollycorn NV, një filial i Libergos Limited që vepron sipas ligjeve të Curacao. Ai ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino dhe tregtarë të drejtpërdrejtë nga ofrues të njohur softuerësh.

Games

Bitdreams Casino pretendon se ka një tepricë të lojërave emocionuese të kazinosë. Ato strehojnë mbi 7000 lojëra mbresëlënëse kazino dhe tregtarë të drejtpërdrejtë të mundësuar nga ofruesit kryesorë të softuerëve si NetEnt, Pragmatic Play, Microgaming dhe Evolution Gaming. Kategoritë e zakonshme në holl përfshijnë lojëra elektronike video, lojëra kripto, lojëra elektronike jackpot, lojëra tavoline dhe tregtarë të drejtpërdrejtë. Ka diçka për çdo lloj loje për të eksploruar në këtë holl, pavarësisht nga aftësitë e tyre të lojës, opsionet e basteve ose bilanci bankar. 

Slots

Slots vazhdojnë të jenë kategoria më e njohur e lojërave kur krahasohen me llojet e tjera të lojërave. Biblioteka magjepsëse e lojërave në Bitdreams dominohet nga lojëra elektronike. Do të keni akses në lojëra elektronike të ndryshme në internet të krijuara nga ofruesit kryesorë të lojërave. Zgjedhjet kryesore përfshijnë: 

 • Libri i të Vdekurve
 • Portat e Olimpit
 • Bonanza e ëmbël
 • Ftohtë shtesë
 • Shpërthim yjor

Lojëra Kripto

Bitdreams është një kazino kripto-miqësore që mirëpret lojtarët e kriptove me krahë hapur. Nga shpërblimet shembullore të mirëseardhjes së kriptokazinove deri te kuletat e ndryshme të kriptove, është e natyrshme që të përfshihen lojëra që lidhen me këto të fundit. Lojërat e njohura kripto përfshijnë:

 • Avalon Scratch
 • Mania e betejës
 • Boss Lotto
 • Net Disko
 • Gurë Kristali Epik

Lojëra Jackpot

Slotet e Jackpot-it janë të popullarizuara në mesin e lojtarëve me përvojë dhe të rrotulluesve të lartë. Kazino Bitdreams ka shumë lojëra elektronike me aksione të larta për të akomoduar role të larta dhe lojtarë të tjerë të rregullt që kërkojnë pagesa më të mëdha. Kjo kazino ofron jackpots me grupe çmimesh me gjashtë shifra. Disa nga lojërat më të mira të jackpot-it përfshijnë:

 • Thesaret e Atlantit
 • Pasuria Hyjnore
 • Rrotullat e Pasurisë
 • Mega Moolah
 • Jackpots Pirate

Bonuses

Ofertat e Bitdreams Casino bonuse të hollësishme të kazinosë dhe marrëveshje mbresëlënëse promovuese. Menjëherë pas regjistrimit, lojtarët kanë të drejtë për një bonus fitimprurës mirëseardhjeje. Ai shpërblen një bonus 225% të përputhjes deri në 2000 € ose 37,8 mBTC plus një 200 rrotullime pa pagesë. Ky bonus është i lidhur me një kërkesë për bast x50 dhe një depozitë minimale prej 20 €. Lojtarëve u rekomandohet të rishikojnë termat dhe kushtet e bonusit. 

Lojtarët ekzistues mund të kenë akses në bonuse dhe promovime të ndryshme të listuara në faqen Promocione. Disa shkojnë me ditë, ndërsa të tjerët vrapojnë me muaj. Ato përfshijnë: 

 • Loja e javës
 • Kriptonova
 • Rrotullime të Premte-Yay
 • Bonusi i rifreskimit të fundjavës
 • Rifreskimi i fundjavës - High Roller
 • Bie & Fiton

Payments

Ofertat e Bitdreams Casino opsione të shumta depozitimi dhe tërheqjeje. Ai mbështet pagesat me karta, kuletat elektronike, transfertat bankare dhe kripto-portofolet. Të gjitha transaksionet e kriptomonedhave përpunohen nga CoinsPaid. Kufiri minimal i depozitave është 20 €, me një kufi maksimal ditor të tërheqjes prej 4,000 €. Disa nga mënyrat popullore të pagesës përfshijnë:

 • MiFinity
 • Transferte bankare
 • Visa/MasterCard
 • Neteller
 • Kuletat kripto (BTC, ETH, XRP)

Monedhat

Bitdreams Casino pranon transaksione të kryera në monedha të shumta për të mbështetur apelin e saj ndërkombëtar. Ai pranon si monedhat fiat ashtu edhe kriptovalutat e njohura. Bitdreams Casino rekomandon monedha në varësi të vendndodhjes së lojtarit. Disa nga monedhat e njohura përfshijnë: 

 • dollar amerikan
 • euro
 • Dollar Australian
 • BTC
 • ETH

Languages

Kazino Bitdreams është një kazino shumëgjuhëshe në internet me një apel global. Ai u shërben lojtarëve me bazë në vende të ndryshme me gjuhë të ndryshme lokale. Për të siguruar që të gjithë lojtarët të ndihen si në shtëpi, Bitdreams Casino mbështet shumë gjuhë të njohura lokale dhe globale, të cilat janë të njohura në mesin e lojtarëve të saj. Ato përfshijnë: 

 • gjermanisht
 • anglisht
 • norvegjeze
 • frëngjisht

Live Casino

Bitdreams sjell eksitimin e lojërave të kazinosë në dhomën tuaj të ndenjes, të kompletuar me hostë të drejtpërdrejtë. 

Lojtarët mund të përjetojnë mjedisin e lojërave të drejtpërdrejta, i cili përsërit në mënyrë të përsosur një mjedis fizik të kazinosë. Shumica e titujve të kazinosë live janë zhvilluar nga Lucky Streak. Lojërat e njohura të tregtarëve të drejtpërdrejtë përfshijnë:

 • Ruletë PowerUp
 • Baccarat i pasurisë së artë
 • Blackjack i pafund
 • Monopoly Live
 • Kazino Hold'Em

Software

Kazino Bitdreams ka fituar një apel ndërkombëtar, prandaj nevoja për të vendosur një lobi të gjerë kazinoje. Ajo ka bashkëpunuar me ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike për të krijuar një holl kazino me mbi 7,000 lojëra. Shumica e lojërave janë falas, ndërsa lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë janë online dhe të disponueshme për lojtarët e regjistruar në Bitdreams Casino.

Lojtarët mund të renditin hollin e kazinosë duke përdorur opsionin Ofruesit për të gjetur lehtësisht një lojë nga një furnizues i caktuar i lojës. Ekziston gjithashtu një opsion kërkimi për lojëra specifike. Lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve organizohen nga krupierë të jetës reale në katin e kazinove fizike. Disa nga ofruesit e softuerit të njohur në Bitdreams Casino përfshijnë:

 • Lojëra 1x2
 • BGaming
 • NetEnt
 • Quickfire
 • EGT

Support

Bitdreams Casino ofron shërbime të besueshme dhe efikase të mbështetjes së klientit. Tavolina e mbështetjes ka parë reagime dhe komente pozitive falë ekipit të individëve të përkushtuar që punojnë 24/7 për të ofruar ndihmë në kohë. Lojtarët mund të kontaktojnë agjentët mbështetës përmes objektit Live Chat. Përndryshe, ju mund të kontaktoni ekipin mbështetës me email (support@bitdreams.com) ose telefon.

Pse ia vlen të luash në Bitdreams Casino?

Bitdreams Casino është një platformë e re kripto-lojërash e lançuar në vitin 2021. Ajo përmban një temë të hapësirës së jashtme dhe grafikë të hijshme. Kazinoja është në pronësi dhe operuar nga Hollycorn NV, një operator me reputacion i kazinosë i licencuar dhe rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Kazino Bitdreams tejkalon pritjet e lojtarëve me një holl mbresëlënës kazinoje me mbi 7000 lojëra. Këto lojëra mundësohen nga ofruesit e softuerit më të vlerësuar si NetEnt, Microgaming, Ezugi dhe Luckystreak. 

Për më tepër, Bitdreams Casino ofron bonuse dhe promovime të shumta të mira për t'i ndihmuar lojtarët të zgjerojnë bankrollat e tyre. Këto shpërblime janë të disponueshme në të gjithë spektrin e lojërave të kazinosë. Ai gjithashtu mbështet mënyra dhe monedha të shumta pagese, duke përfshirë kriptovalutat. Bitdreams Casino ka një ekip mbështetës klientësh 24/7 në gatishmëri dhe mund të përkthehet në gjuhë të ndryshme lokale.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (5)
Bonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (9)
Live Bet on Poker
Andar Bahar
Auto Live Roulette
BaccaratBlackjackCaribbean StudKeno
Lightning Dice
Lojë shfaqje
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (3)
MonedhatMonedhat (5)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
ShtetetShtetet (7)
Afrika e Jugut
Australia
Austria
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (6)
1x2Gaming
Amatic Industries
BGAMING
Ezugi
Wazdan
iSoftBet