Captainsbet New Casino Rishikoni

Age Limit
Captainsbet
Captainsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCard
Trusted by
UK Gambling CommissionCuracao
Total score7.5
Përfitimet
+ Tërheqje të shpejtë
+ Shumëllojshmëri bonusesh

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (3)
Baste falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi javor
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (2)
Curacao
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (3)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (7)
MonedhatMonedhat (4)
Euro
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Austria
Hungaria
India
Kenia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
SoftwareSoftware (1)
SoftSwiss

Captainsbet

Kazino CaptainsBet është një platformë e licencuar dhe e siguruar kumari dhe bastesh në internet e operuar nga Autoriteti i Kumarit në Curacao. Kryesuesi Amariner Ltd. e operon dhe e zotëron atë.

CaptainsBet është një kazino relativisht e re në internet në krahasim me kazinotë e tjera në internet dhe u ofron lojtarëve të saj ndërkombëtarë oferta shtesë bonusi kazino dhe veçori të tjera mahnitëse.

Ofron një përzgjedhje të larmishme lojërash me cilësi dhe numër të lartë. Do të kënaqeni duke luajtur në këtë kazino të re në internet.

Pse CaptainsBet Casino?

Kazinoja e re në internet CaptainsBet është një nga formatimet më të lehta që kemi parë ndonjëherë, ndërkohë që është gjithashtu tërheqëse. Ky është një përzierje e mirë sepse shumë kazino në internet mund të kenë një dizajn të mrekullueshëm. Megjithatë, mund të ketë një kosto - navigim i vështirë në të gjithë faqen e internetit, veçanërisht për fillestarët në lojëra. Duhet vetëm pak kohë shtesë për të ngarkuar përmbajtjen.

Kazino CaptainsBet operohet nga ZITRON LTD dhe rregullohet nga BCLB (Bordi i Kontrollit dhe Licencimit të Basteve në Kenia). PG 0000212 është numri i licencës. Amariner Limited zotëron dhe operon këtë kazino. Për lojtarët nga e gjithë bota, është jashtëzakonisht i sigurt dhe i sigurt.

About

Kazinoja e re në internet CaptainsBet, e themeluar në vitin 2021, është një vend i mrekullueshëm për fillestarët dhe lojtarët me përvojë që të provojnë diçka të re. Klubi i lojërave ofron një paketë të mrekullueshme mirëseardhjeje për të gjithë anëtarët e rinj, e cila përfshin një rritje 100% në rimbushjen tuaj. Do të merrni gjithashtu 260 rrotullime bonus për lojërat elektronike që zgjidhni.

CaptainsBet paraqet oferta tërheqëse për lojtarët e saj vendas dhe ndërkombëtarë pas lançimit të fundit, duke përfshirë përfshirjen e kriptovalutave kryesore brenda një mjedisi të rregulluar dhe të sigurt të lojës. 

Ato ofrojnë një gamë masive lojërash elektronike video, lojëra kazino live dhe lojëra jackpot progresive nga ofruesit më të vlerësuar të lojërave të fatit, duke përfshirë Quickspin, Playson, Thunderkick, Yggdrasil, Evolution, etj.

Games

Portofoli i lojërave të ofruara nga kazinotë më të mëdha në internet në treg është gjëja më e rëndësishme për t'u marrë parasysh. Kazino CaptainsBet ka mbi 6000 lojëra për të zgjedhur, të cilat ndahen në kategoritë e mëposhtme:

Slots

Nëse ka një gjë që kjo kazino ka me bollëk, mund të vini bast se janë lojëra elektronike. Slot-et janë lojërat më emocionuese pasi ka mijëra lojëra elektronike në internet, shumë lloje të ndryshme lojëra elektronike, etj. Disa do t'ju japin rrotullime falas, ndërsa të tjera do t'ju ofrojnë bonuse nëse keni disa mundësi.

Lojërat më të njohura slot të ofruara nga kazinoja e re në internet CaptainsBet janë:

 • Syri i të Vdekurve
 • Inat Afrikan
 • Libri i errësirës
 • Rezultati me fat
 • Kau i egër

Letra dhe lojëra tavoline

Kartat më të njohura të kazinosë dhe lojërat e tavolinës mund të gjenden në këtë kategori. Shfletoni te kategoria Lojëra tavoline ose letra për të luajtur këto lojëra dhe zgjidhni të preferuarën tuaj. Mund të zbuloni lojëra si:

 • Super Sic Bo
 • Craps, Dragon Tiger
 • Adoleshenti Patti
 • Qeni i Kuq
 • Rumba Blackjack

Kazino live

CaptainsBet Casino ka një përzgjedhje të madhe të lojërave të kazinosë live (lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë). Megjithatë, nuk na pëlqen që nuk ka një kategori të etiketuar "Kazino Live" për të hyrë në këto lojëra. Pra, nëse dëshironi të luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, mund ta bëni këtë duke vizituar faqen e internetit të Roulette, faqen e kartave ose duke zgjedhur një nga ofruesit e Kazinosë Live. Evolution Gaming, Vivo Gaming dhe Ezugi janë studiot më të spikatura të lojërave të kazinove live. Disa nga lojërat e njohura të kazinosë live në këtë kazino të re në internet janë:

 • Blackjack live
 • Baccarat live
 • Karta e lartë e personit të parë
 • Mega Balls
 • Cash ose Crash 
 • Ruletë

Bonuses

Kur bashkoheni në kazinonë e re online të CaptainsBets, do të përshëndeteni me një bonus bujar mirëseardhjeje dhe do të keni mundësi të përfitoni nga promovimet e rregullta. Regjistrohu tani për të marrë akses në qindra lojëra nga ofruesit tuaj të preferuar, si dhe bonuse dhe promovime ekskluzive. 

Bonuset më të njohura të ofruara nga kjo kazino e re në internet janë:

 • Bonusi i depozitës së parë: 100% bonus deri në 250 € + 50 rrotullime falas
 • Bonusi i Kazinosë Live 
 • Bonusi i ringarkimit
 • Rrotullime falas në fundjavë
 • Bonuset e gradimit të nivelit

Shuma e bastit për bonuset e depozitave është x40, x1 për bonuset e përmirësimit të nivelit, x20 për bonuset e kazinosë live, dhe x1 për rrotullime falas në fundjavë.

Payments

Për të siguruar depozitat dhe tërheqjet më të shpejta, platforma mbështet një sërë mënyrash pagese. Përdoruesit mund të përdorin një kartë bankare, kuleta në internet ose kuleta kripto për të depozituar dhe tërhequr para. CaptainsBet pranon metodat e mëposhtme të pagesës që nga janari 2021:

 • Visa dhe MasterCard
 • AdvCash
 • PerfectMoney
 • Tether
 • Piastrix

Ndërsa shumë kazino online refuzojnë të pranojnë pagesat me kripto, CaptainsBet ju lejon të depozitoni dhe tërhiqni para në kriptoma të ndryshme.

Shuma minimale e depozitës dhe tërheqjes është 1 EUR, e përcaktuar nga mënyra e pagesës.

Monedhat

Kjo kazino e re online pranon monedha të ndryshme për transaksione. Kjo është e qartë, duke pasur parasysh që operatori i kazinosë shërben një gamë të gjerë tregjesh, kështu që ekziston nevoja për të shtuar më shumë opsione valutore për lojtarët e tyre për t'i mbajtur klientët të kënaqur me zgjedhjet e tyre të kazinosë. 

Disa nga opsionet e monedhës janë:

 • Reale braziliane
 • dollarë kanadezë
 • euro
 • dollarë kanadezë
 • Rupia indiane
 • Shilinga keniane

Languages

Përmbajtja e faqes në internet është e disponueshme në pesë gjuhë, duke përfshirë anglishten. Duhet të ketë më shumë opsione gjuhësore për përdoruesit në mbarë botën. Gjuhët e listuara më poshtë janë vetëm gjuhë të mbështetura nga kjo kazino e re në internet.

 • anglisht
 • rusisht
 • portugeze 
 • frëngjisht
 • Spanjisht

Software

CaptainsBet Casino ofron një gamë të gjerë lojërash kazino, një veçori e shkëlqyer për çdo kazino të re në internet. Përveç kësaj, ajo ka një përzgjedhje të madhe të lojërave nga zhvillues me reputacion. Ju mund të përdorni lojërat e tyre të reja duke përdorur butonat e ndryshëm në faqen e tyre kryesore.

Nëse e dini emrin e lojës që dëshironi të luani, gjithmonë mund t'i filtroni lojërat nga një ofrues ose të përdorni fushën e kërkimit të lojës. Ofruesit kryesorë të softuerit janë:

 • XProGaming
 • Yggdrasil
 • Lojëra evolucionare
 • BetSoft
 • NetGames

Support

Mbështetja për klientët e CaptainsBet është e shpejtë dhe efikase, me përdoruesit që marrin përgjigje në kohën më të shkurtër të mundshme. Çdo pyetje mund të përgjigjet në një nga katër mënyrat:

 • Shikoni në FAQ.
 • Dërgo një email te support@captainsbet.org
 • Plotësoni formularin në internet (në krye të faqes, klikoni "Kontaktet").
 • Mos hezitoni të kontaktoni me ekipin e mbështetjes drejtpërdrejt.

Pse ia vlen të luash në CaptainsBet Casino?

CaptainsBet Casino ka një ndërfaqe të lehtë për t'u përdorur dhe të thjeshtë, një ekip të shpejtë dhe miqësor të mbështetjes së klientit dhe një gamë të gjerë karakteristikash që e bëjnë lojën e fatit në CaptainsBet një nga më të mirat në treg.

E meta kryesore është mungesa e a aplikacioni celular. Ekziston gjithashtu nevoja për të shtuar më shumë opsione gjuhësore për të arritur përmbajtjen e saj në ueb. Përveç kësaj, kjo kazino ka vetëm dy monedha të mbështetura që duhet të përmirësohen.

Hapësira e lojërave është projektuar që të jetë e përshtatshme dhe e këndshme si për lojtarët me përvojë ashtu edhe për lojtarët e rinj. Koncepti kryesor i kësaj kazinoje të re në internet është një përzierje e portokallisë dhe të zezës, e cila i ndihmon kumarxhinjtë të fitojnë. Me mbi 6000 lojëra të pasura, të larmishme dhe me sa duket të drejta të kazinosë CaptainsBet, portofoli i lojërave ia vlen të theksohet dhe të mahnitë. Për të gjithë ju rekomandohet shumë.