Casino Cruise

Age Limit
Casino Cruise
Casino Cruise is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Casino Cruise

Casino Cruise është një tjetër markë e shkëlqyer në pronësi të Genesis Global Limited. Casino Cruise dhe vëllezërit e motrat e tij konsiderohen të gjithë si kazino të shkëlqyera në internet për lojtarët që luajnë për ta fituar atë të madhe! Casino Cruise konsiderohet të jetë një nga kazinotë më miqësore për përdoruesit dhe UX që ekzistojnë atje dhe nëse kjo është e rëndësishme për ju, Casino Cruise është një vend i mrekullueshëm për të luajtur në internet!

Games

Casino Cruise është një kazino në internet me mbështetjen e një numri të llojeve të lojërave më të zakonshme dhe më të njohura. Këto përfshijnë Blackjack, Roulette, Slots, kazino live dhe poker. Pavarësisht se cili nga llojet e lojërave që duket më tërheqës, ekziston një përzgjedhje e madhe e lojërave. Secili nga llojet e ndryshme të lojërave gjithashtu mbështet një përzgjedhje të madhe lojërash nën secilën prej kategorive të ndryshme.

Withdrawals

Tërheqja e parave shkon pa probleme me Casino Cruise. Mënyra më e mirë për të transferuar paratë tuaja nga llogaria juaj është sipas mendimit tonë përmes Trustly ose kartës, nëse nuk janë opsionet e tërheqjes që ju preferoni, ekziston edhe opsioni për t'i kthyer paratë në bankë në llogarinë tuaj! Si një kazino online ato ofrojnë zgjidhje të mira.

Languages

Avantazhi konkurrues i kazinove brenda Genesis Global Limited nuk është një gamë e gjerë opsionesh të ndryshme gjuhësore. Përveç anglishtes, gjuhët e mëposhtme mbështeten. Arabisht, finlandisht, gjermanisht, norvegjez, suedisht dhe rusisht. Nëse jeni lojtar nga një prej këtyre vendeve, do të keni mundësinë të luani në gjuhën tuaj amtare në këtë kazino online.

Live Casino

Ne kemi filluar të shohim një prirje, të gjitha kazinotë në internet brenda Genesis Group Limited po ofrojnë të gjitha kazinotë e tyre me opsionin për të luajtur celular ose me luajtje të menjëhershme, Casino Cruise nuk është ndryshe. Prandaj shkarkimi nuk mbështetet.

Promotions & Offers

Casino Cruise ofron një sërë llojesh të ndryshme bonusesh dhe promovimesh në varësi të faktit nëse jeni lojtar i ri apo jo. Lojtarët e rinj në këtë kazino online marrin 100% deri në 200 USD dhe nëse po depozitoni për herë të dytë do të merrni 50% deri në 200 USD. Kur depozitoni herën e tretë ose të katërt, do të merrni 25% deri në 300 USD. Gjithashtu, mos harroni se merrni 200 rrotullime shtesë falas me depozitën tuaj të parë!

Software

Casino Cruise është një kazino online me shumë softuer që do të thotë se ata mbështesin më shumë se dy ofrues të ndryshëm softuerësh. Kjo u jep të gjithë lojtarëve një gamë më të gjerë lojërash të ndryshme dhe pasi të jeni të lodhur nga një ofrues softuerësh, thjesht kaloni në lojëra nga një ofrues tjetër dhe problemi juaj do të zgjidhet dhe lojëra dhe dizajne të reja do të jenë të disponueshme për ju!

Support

Nëse dëshironi të arrini këtë kazino online në lidhje me ndonjë nga shërbimet, bonuset ose ndonjë gjë tjetër, ka dy mënyra kryesore për të kontaktuar mbështetjen e klientit të Casino Cruise. Mund ta bëni ose me telefon ose me e-mail.

Deposits

Depozitimi i parave në Casino Cruise është i lehtë dhe i shpejtë, por ka gjithashtu mbështetje nga një sërë metodash të ndryshme depozitimi. Lojtarët me akses në lloje të ndryshme kartash nuk kanë nevojë të shqetësohen, kartat sigurisht që mbështeten! Nëse nuk keni një depozitë ose kartë krediti, mund të transferoni para gjithashtu përmes transfertave të rregullta bankare dhe përmes zgjidhjeve të tjera financiare nga palët e treta. Kjo kazino në internet e bën të lehtë.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (30)
AstroPay
Boku
Credit CardsDebit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Euteller
GiroPay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardPrepaid CardsSkrill
Sofort
Sofortuberwaisung
Ticket Premium
Trustly
Visa
Visa Electron
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (17)
Afrikës së Jugut Rand
Bolívari Venezuelian
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Leu rumun
Levi Bullgar
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (24)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Bullgaria
Egjipti
Etiopia
Gjermania
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kroacia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Omani
Peruja
Polonia
Rusia
Tunizia
Venezuela
Zvicra
SoftwareSoftware (12)
Evolution GamingMicrogamingNetEnt
Nyx Interactive
Oryx Gaming
Play'n GO
Pragmatic PlayQuickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Yggdrasil Gaming
iSoftBet