Casino Lab New Casino Rishikoni

Age Limit
Casino Lab
Casino Lab is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission
Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (12)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Norvegjeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (17)
BaccaratBlackjackCaribbean Stud
Casino War
Craps
Dream Catcher
Kazino Holdem
Mini Baccarat
Pai GowPoker me tre letra
Punto Banco
Ruletë
Rummy
Sic Bo
Slotat
Video Poker
Wheel of Fortune
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boku
CLICK2PAY
Credit CardsDebit Card
EasyEFT
Interac
Jeton
MaestroMasterCard
Moneta
Neosurf
Neteller
Nordea
PayPalPaysafe Card
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
Zimpler
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Paund sterlina
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (10)
Afrika e Jugut
India
Irlanda
Kanadaja
Kroacia
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Qipro
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (11)
Big Time Gaming
Evolution GamingEzugi
Gamomat
Microgaming
NextGen Gaming
Play'n GO
Pragmatic Play
Push Gaming
Red Tiger Gaming
Yggdrasil Gaming

Casino Lab

Casino Lab është një kazino e re në internet e lançuar në vitin 2020 nga Genesis Global Limited. Kazinoja është plotësisht e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Ajo vazhdon të pozicionohet si një kazino me rritje të shpejtë me shanse për t'u dalluar si një kazino e madhe në internet për sa i përket të ardhurave.

Casino Lab krenohet me mbi 1300 lojëra kazino, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra tavoline, kazino të drejtpërdrejta dhe të tjera. Këto lojëra mund të luhen në desktop, tablet ose pajisje celulare. Platforma Casino Lab është e përshtatshme për përdoruesit me opsione të thjeshta navigimi. Faqja kryesore do t'ju japë një paraqitje të shkurtër të hollit të lojës. Biblioteka është e mbushur me ofruesit kryesorë të softuerëve, duke përfshirë NetEnt, Play 'n GО, Red Tiger Gaming, dhe të tjerë.

About

Casino Lab është një kazino e re në internet që është themeluar në vitin 2020. Ajo funksionon në pronësi të plotë të Genesis Global Limited. 

Kjo kazino e re në internet ofron lojëra të tilla si lojëra elektronike, blackjack, ruletë dhe çmim i parë. Lojtarët mund të shijojnë një normë të lartë pagese prej 97.83%. 

Kazinoja në internet Casino Lab është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës.

Pse ia vlen të luash në New Casino Lab?

Casino Lab është një kazino e re në internet që ka mposhtur të gjitha shanset për t'u dalluar si një kazino me reputacion. Është e mbushur plotësisht me mijëra lojëra të reja kazino në internet dhe titujt e tregtarëve të drejtpërdrejtë. Shumica e këtyre lojërave janë të disponueshme në modalitetin falas, të cilin lojtarët mund ta përdorin për t'u njohur me lojërat. 

Si lojtarët e rinj ashtu edhe ata ekzistues kanë akses në bonuse të mira, të cilat i ndihmojnë ata të rrisin bankrollin e tyre.

Kazinoja Casino Lab është një platformë shumëgjuhëshe me opsione të shumta pagese. Është zhvilluar me lojtarët në mendje; prandaj lojtarë të ndryshëm ndihen rehat duke luajtur në kazino Casino Lab. 

Lojtarët kanë akses 24/7 në mbështetjen e klientit në rast të ndonjë pyetjeje. Së fundmi, Casino Lab është një mbështetës i madh i lojërave të fatit të përgjegjshëm, prandaj ofron disa mjete për lojtarët e tij. Mos harroni të luaj kumar me përgjegjësi.

Games

Kazino online Casino Lab ofron një përzgjedhje të veçantë lojërash; strehon më shumë se 1300 lojëra kazino. Lojtarët mund të eksplorojnë tituj të ndryshëm të lojërave elektronike të videove, ruletit, jackpot-eve dhe kazinove live. Ka kufij fleksibël të basteve për çdo lloj loje. Lojtarët mund të lundrojnë lehtësisht në hollin e lojës duke përdorur lidhjet e etiketuara mirë. Ofruesit e softuerit të mirë-formuar dhe të rinj fuqizojnë të gjitha lojërat.

Slots

Video lojërat elektronike janë një seksion familjar midis lojtarëve të kazinosë në internet. Ai ofron një përvojë emocionuese të lojës me lojë të thjeshtë. Ju duhet të vendosni bastet tuaja, t'i vini rrotullat në lëvizje dhe të prisni që sharmi juaj me fat të funksionojë në avantazhin tuaj. Disa nga zgjedhjet e njohura janë:

 • Jokers Luck
 • Libri i të Vdekurve
 • Goditi bubullima
 • Shpërthim yjor
 • Mbreti mbështjellës

Blackjack

Blackjack është një lojë e njohur tavoline midis lojtarëve sezonalë. Kërkon një strategji të zhvilluar mirë dhe aftësi paraprake për të fituar pagesa masive në një tavolinë blackjack. Ju duhet të keni një dorë më të fortë se tregtari dhe të qëndroni me zonën fituese për pagesa të majme xhepi. Disa tabela të njohura përfshijnë: 

 • Lightning Blackjack
 • Fuqia Blackjack
 • Blackjack me shpejtësi
 • Bast Blackjack falas
 • Diamant i kuq

Ruletë

Nëse doni të shijoni një lojë të thjeshtë të bazuar në një rrotë rrotulluese, atëherë ruletë është loja për të eksploruar. Duhet të parashikoni se ku do të bjerë topi dhe të prisni që tregtari të rrotullojë tryezën e ruletës. Disa nga tavolinat e njohura të ruletit janë:

 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë e menjëhershme
 • Ruletë me shpejtësi automatike
 • Grand Casino Roulette
 • Deutsches Roulette

Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë

Seksioni i kazinosë live është vendi ku do të ndryshoni nivelet tuaja të adrenalinës. Lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë po bëhen shumë të njohura këto ditë. Ato ofrojnë një lojë emocionuese të kontrolluar nga një tregtar i drejtpërdrejtë dhe i gjithë veprimi zhvillohet në kohë reale. Disa nga lojërat më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë përfshijnë:

 • Cash ose Crash
 • Ruletë evropiane
 • Monopoly Live
 • Mega Ball
 • Ruletë zhytëse

Bonuses

Si të tjerat kazinotë e reja në internet, Casino Lab ofron bonuse të shumta kazino si një mjet marketingu. Të gjitha këto oferta bonus vijnë me kërkesa të ndryshme për depozitat dhe bastet përpara se lojtarët të jenë në gjendje të marrin para.

Casino Lab ofron një ofertë mirëseardhjeje masive joshëse dhe shpërblyese në shumën prej 1500 $ C dhe 300 rrotullime falas. Nëse dëshironi të merrni ndonjë nga bonuset, duhet të bëni një depozitë minimale prej $10, por është më mirë të depozitoni një shumë që do t'ju sjellë më shumë para bonus. Ju gjithashtu do të duhet të vini bast të gjitha fitimet 40 herë përpara se t'i tërheqni ato. 

Bonuset e tjera të disponueshme përfshijnë:

 • Pjesët e duhura
 • Dorëzimi javor i përbërësve
 • Bonusi mujor i Labs

Payments

Kazino online Casino Lab mbështet opsione të shumta bankare. Lojtarët mund të përdorin metoda pagese lokale dhe globale të pranuara. 

Kufiri minimal i depozitave është 10 €. Depozitat janë të menjëhershme, ndërsa tërheqjet mund të kenë vonesa në varësi të mënyrës së preferuar të pagesës. 

Disa nga metodat e njohura përfshijnë:

 • Kredi për vizë
 • MasterCard
 • Maestro
 • Skrill
 • Neteller

Languages

Kazino online Casino Lab është një platformë shumëgjuhëshe që fokusohet te lojtarët nga vende të ndryshme. Për të akomoduar çdo lojtar, kazinoja e re mbështet disa gjuhë dominuese në vendet ku është e licencuar. Lojtarët mund të kalojnë ndërmjet gjuhëve të disponueshme me shumë lehtësi. Disa nga gjuhët e mbështetura përfshijnë:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • finlandez
 • norvegjeze

Responsible Gaming

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të dëshirojnë të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.

Software

Një numër i kufizuar zhvilluesish softuerësh fuqizojnë lojërat e kazinosë në internet Casino Lab. Duke qenë një hyrje e re në treg, ne mund të kuptojmë listën e vogël të partnerëve të saj.

Lojtarët mund të përdorin a ofruesi i softuerit për të renditur lobin e lojërave. Kjo ju lejon të shikoni lojëra nga një studio specifike, duke e bërë më të lehtë gjetjen e titullit tuaj të preferuar të lojës së re të kazinosë. 

Të gjithë ofruesit janë me reputacion dhe lojërat e tyre auditohen nga eCOGRA për drejtësi në lojëra. Disa nga ofruesit e softuerit të njohur përfshijnë:

 • NetEnt
 • Lojëra evolucionare
 • Lojëra me Tigër të Kuq
 • Quickspin
 • Microgaming

Support

Operacionet e kazinosë online të Casino Lab mbështeten nga një ekip individësh të përkushtuar që punojnë 24/7 për të përmbushur të gjitha pyetjet e lojtarëve. Kjo ndihmon për t'u kujdesur për të gjithë lojtarët pavarësisht diferencës së tyre kohore. Ekipi është lehtësisht i aksesueshëm përmes një objekti të bisedës live. 

Përndryshe, ju mund të kontaktoni ekipin mbështetës të Casino Lab përmes emailit support@casinolab.com ose telefononi +35627780065. Seksioni FAQ ofron gjithashtu përgjigje për disa nga pyetjet e përgjithshme.

Deposits

Casino Lab Casino Online lejon transaksionet duke përdorur monedha të shumta për shkak të tërheqjes së saj ndërkombëtare. Opsioni i monedhës bazohet në vendndodhjen; prandaj kazinoja e re do të rekomandojë monedhat e disponueshme në vendndodhjen tuaj kur të regjistroheni. Këto monedha përfshijnë:

 • Paund Britanik
 • euro
 • dollarë amerikanë 
 • dollarë kanadezë
 • Krona Norvegjeze
Kazino të reja në internet për t'u parë në 2022
2022-06-29

Kazino të reja në internet për t'u parë në 2022

Me popullaritetin shpërthyes të kazinove në internet, vizitorët globalë të kazinove po kërkojnë për uebfaqe të reja për t'u vizituar. Duke ofruar një mori stimujsh, kazinotë e reja në internet po tërheqin lojtarë nga i gjithë bota. Nga bonuset e mirëseardhjes deri te mundësitë inovative të lojërave, kazinotë në internet po bëjnë çdo përpjekje për të bërë përshtypje dhe për të përmbushur nevojat e tregut në rritje dixhitale të lojërave të fatit. Pra, le të zhytemi për të parë se çfarë ofrojnë disa nga kazinotë më të reja në internet.