Casino Planet

Age Limit
Casino Planet
Casino Planet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Trustly
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Casino Planet

Casino Planet është një faqe e gjallë e lojrave elektronike që është plot jetë dhe kënaqësi. Ndërsa kjo duket tërheqëse, një përvojë e nivelit të lartë të lojërave të fatit kërkon më shumë sesa thjesht grafikë të bukur. Si rezultat, ne do të shohim nëse Casino Planet mund të përziejë me sukses dhuntinë dhe substancën në këtë përmbledhje. Përdorni butonin e menusë në këndin e sipërm majtas të ekranit për të shfletuar rreth sajtin. Nga këtu mund të shkoni në disa sajte të rëndësishme në sajt, duke përfshirë si promovimet aktuale të Casino Planet dhe informacionin rreth llogarisë tuaj. Thjesht shkoni në faqen kryesore të Casino Planet për të filluar të luani lojëra. Nëse humbisni, thjesht klikoni emblemën e tyre në krye të faqes për t'u rikthyer në rrugën e duhur.

Pse të luani në CasinoPlanet?

Ndërsa CаsinоPlаnеt është i ri në treg, ai ka shumë për t'u ofruar lojtarëve nga e gjithë bota, veçanërisht kumarxhinjve aziatikë. Është një platformë intriguese e lojërave të fatit që ofron një gamë të gjerë lojërash dhe promovimesh nga të cilat mund të zgjidhni. Tema intriguese e kazinosë në internet do t'ju transportojë në Neon. Siguria është e nivelit të lartë dhe do t'i gjeni të gjitha licencat e nevojshme pikërisht këtu. Diversiteti i lojës është i mrekullueshëm. Do të shijoni kohën tuaj me shpërblime kaq të shkëlqyera.

About

Genesis Global Limited zotëron Casino Planet. Ata janë një firmë malteze që u themelua në vitin 2014. Ata gjithashtu drejtojnë një numër kazinosh shtesë në internet (shikoni rishikimin tonë të Kazino Lab për një shembull). Si rezultat, ata kanë një përvojë të madhe. Casino Planet operon ligjërisht duke marrë licencat e lojërave nga autoritete me reputacion dhe legjitim.

Games

Casino Planet ka mbi 1500 lojëra të disponueshme në desktop dhe mbi 500 lojëra të disponueshme në pajisjet mobile. Lojërat ndahen në katër kategori: "Lojëra të nxehta", "Slots dhe Jackpots", "Kazino Live" dhe "Lojëra Kazino". Ju gjithashtu mund të luani një shumëllojshmëri letrash gërvishtëse në internet. Edhe nëse nuk keni një llogari, mund të luani lojëra elektronike dhe disa lojëra tavoline në modalitetin argëtues (kjo nuk vlen për lojtarët në MB). Ju mund të përdorni kutinë e kërkimit në këndin e sipërm të majtë të ekranit tuaj për të gjetur një lojë specifike.

Bonuses

Nëse i bashkoheni Casino Planet UK si përdorues i ri, do të merrni bonuset e mëposhtme të kazinosë:

 • 100% bonus deri në 100 £ plus 200 rrotullime falas

Bonusi i depozitës 100% do të kreditohet menjëherë, dhe rrotullimet falas do të shpërndahen brenda 24 orëve. Rrotullimet e mbetura falas do të shpërndahen në grupe prej 20 vetash çdo ditë derisa të shpërndahen të gjitha.

Asgjë në lidhje me kushtet e bonusit dhe kërkesat e basteve të Casino Planet nuk del jashtë. Kërkesat për bast 40x janë normale dhe rrotullimet falas në grupe janë gjithashtu të përhapura.

Payments

Në Casino Planet UK, ju mund të depozitoni ose tërhiqni duke përdorur një sërë opsionesh. Në fakt, ato ofrojnë një nga listat më gjithëpërfshirëse të opsioneve të depozitave të disponueshme nga kazinotë në internet. Kjo listë përfshin artikujt e mëposhtëm:

 • Viza
 • MasterCard
 • Maestro
 • PayPal
 • Paysafecard

Shuma minimale e depozitës në Casino Planet është 10 £. Tërheqjet në Casino Planet mund të zgjasin nga disa minuta deri në disa ditë pune. Për të filluar procedurën, thjesht shkoni te arkëtari dhe kërkoni një pagesë.

Monedhat

Ai mbështet shumë monedha në varësi të vendndodhjes së përdoruesit. Disa nga monedhat më të mbështetura për këtë kazino në internet janë: CAD, GBP, EUR, NZD, SEK, NOK dhe USD.

Languages

Përmbajtja e faqes në internet është e disponueshme për të kuptuar përdoruesit nga shumë rajone. Gjuhët më të mbështetura janë:

 • anglisht
 • finlandez
 • gjermanisht
 • suedeze

Software

Edhe pse Casino Planet nuk ka një numër të madh ofruesish softuerësh, ajo që ata kanë është e mjaftueshme. Këtu mund të luani lojëra nga lista e mëposhtme. Kjo është një listë disi e shkurtër në krahasim me disa faqe të tjera, por është një listë me cilësi të mirë. Shumë nga emrat e përmendur janë pas disa prej lojërave më të njohura dhe më të besueshme në treg.

 • Luaj'n GO
 • Lojëra evolucionare
 • NetEnt
 • Erë qiellore
 • Microgaming
 • ISoftBet

Support

Zgjidhni nga tre opsione mbështetëse nëse keni nevojë për ndihmë gjatë lojës në Casino Planet. Shfletoni FAQ-të për përgjigjet e pyetjeve të bëra shpesh për çdo gjë, nga lojërat e fatit deri te kumari i përgjegjshëm. Plotësoni formularin e kontaktit me email për t'i dërguar një email ekipit të shërbimit të klientit. Rishikuesit tanë të Casino Planet mbrojnë thirrjen e shërbimit ndaj klientit nëse dëshironi të flisni personalisht me dikë.

Total score7.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (16)
BaccaratBlackjackCaribbean Stud
Casino War
Craps
Dream Catcher
First Person Baccarat
Kazino HoldemKeno
Mini Baccarat
Pai GowPoker me tre letra
Punto Banco
Ruletë
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (1)
Trustly
MonedhatMonedhat (1)
Krona Suedeze
ShtetetShtetet (6)
Afrika e Jugut
Finlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (8)