CrazyFox

Age Limit
CrazyFox
CrazyFox is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Crazy Fox Casino është një nga vendet më të reja të lojërave të kazinove në internet që shfaqet në skenën e iGaming, pasi është lançuar në vitin 2020 nga kazinotë N1 Interactive Ltd.

Autoriteti i Lojërave të Maltës i ka dhënë kazinosë një licencë, e cila flet shumë për sigurinë, privatësinë dhe masat e sigurisë së kazinosë. Në fakt, Crazy Fox Casino përdor teknologjinë më të fundit për të siguruar që të gjithë lojtarët e saj të jenë të sigurt në çdo kohë.

Games

Biblioteka e lojërave të kazinosë është e ndarë në tre seksione, duke e bërë navigimin të thjeshtë, pavarësisht nga pajisjet e lojërave që përdorin lojtarët. Lojërat Jackpot, lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe lojërat slot përfshihen të gjitha në këtë seksion. Biblioteka e lojërave elektronike të kazinosë ka përzgjedhjen më të madhe, me një shumëllojshmëri mbresëlënëse të këtyre lojërave të krijuara nga markat më të njohura.

Admiral Nelson, Frutat, Owls, Maja Magic Wildfire, Manhattan Wild, The Creepy Carnival, Tesla Jolt, All Ways Fruits, All Ways Joker, Aztec Secret, Book of Aztec, Big Panda, Billy's Game, Bells on Fire, Beauty Warrior, dhe Arising Phoenix janë disa nga lojërat elektronike më të njohura të disponueshme në Crazy Fox Casino.

Withdrawals

Visa, MasterCard, Trustly, Skrill, EcoPayz, Neteller, Transfer bankare, Yandex Money, WebMoney, Interac, Visa, MasterCard, Rapid Transfer, iDebit, InstaDebit, Trustly, Skrill, EcoPayz, Neteller, Transfertë bankare, Yandex Money, WebMoney, janë Metodat e tërheqjes interac.

Minimumi i tërheqjes është 30 euro. Kufijtë maksimal të tërheqjes janë vendosur në 5,000 euro në ditë, 10,000 euro në javë dhe 30,000 euro në muaj.

Bonuses

Nuk ka bonuse të rrotullimeve falas të disponueshme në Crazy Fox Casino. Përveç bonuseve ditore të kthimit të parave, ka disa oferta të tjera bujare për të përfituar. Kjo kazino mirëpret lojtarë të rinj me një bonus bujar të kthimit të parave prej 20%. Me fjalë të tjera, kazinoja rimburson 20 për qind të parave që lojtarët kanë humbur gjatë lojës në kazino.

Payments

Kazinoja Crazy Fox pranon monedhat e mëposhtme: CAD, EUR, JPY, NOK, NZD, PLN, USD dhe ZAR.

Languages

Faqja e internetit është e disponueshme në disa gjuhë, duke përfshirë anglisht, gjermanisht dhe rusisht, nëse ju nevojitet gjatë lojës në kazinonë Crazy Fox.

Software

Interesi i një personi për t'u regjistruar mund të përcaktohet nga numri i ofruesve të lojërave që kontribuojnë në katalogun e lojërave të një kazinoje. Crazy Fox zgjodhi të përdorë mbi 35 ofrues të ndryshëm softuerësh në kazinonë e tyre. Amatic, Betsoft, Elk Studios, Endorphina, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick dhe Yggdrasil Gaming janë disa prej tyre.

Support

Email-i, biseda e drejtpërdrejtë dhe një linjë telefonike ndërkombëtare mbështetëse janë të gjitha të disponueshme për shërbimin ndaj klientit. Crazy Fox përfshin një sërë pyetjesh dhe përgjigjesh të bëra shpesh, përveç metodave standarde të kontaktit.

Deposits

Visa, MasterCard, Interac, Trustly, Transfer Banka, Skrill, Neteller, WebMoney, Yandex Money, Klarna, Zimpler, PaysafeCard, iDebit, Neosurf, EcoPayz dhe Transferimi i Shpejtë janë disa nga metodat e depozitimit të disponueshme. Depozita minimale është 20 euro.

Total score6.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (2)
Bonus cashback
Bonus nuk ka bastesh
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovene
Spanjolle
Tagaloge
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (2)
Golden Wealth Baccarat
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Apple Pay
Bank transferCredit CardsDebit Card
Direct Bank Transfer
EcoPayz
Google Pay
Klarna
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe CardPrepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Skrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (8)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (26)
Afrika e Jugut
Argjentina
Belize
Brazili
Ekuador
Finlanda
Gjermania
Guatemala
Honduras
Hungaria
Japonia
Kanadaja
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Meksika
Nikaragua
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Surinami
Uruguai
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (34)
1x2Gaming
Amatic Industries
Bally
Barcrest Games
Betsoft
Big Time Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fugaso
Gaming1
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Max Win Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red 7 Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SG Gaming
Scientific Games
Shuffle Master
Thunderkick
Tom Horn Gaming
True Lab
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil Gaming