Rishikimi i ri i bonusit të Frumzi

FrumziResponsible Gambling
CASINORANK
6.21/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 250 €
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Frumzi is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Ndryshe nga shumica e kazinove të tjera në internet, Frumzi nuk ka një bonus mirëseardhjeje të disponueshëm në faqen e tij kryesore. Sidoqoftë, në vend të një promovimi të mirëpritur, faqja i lejon lojtarët të bëjnë një depozitë të shpejtë dhe të fillojnë të luajnë pa regjistrim. Kjo veçori u mundëson lojtarëve të testojnë disa nga varietetet e lojës pa hapur një llogari në platformë.

Games

Games

Platforma liston më shumë se 4000 lojëra kazino dhe ngjarje të drejtpërdrejta në të cilat lojtarët mund të marrin pjesë. Slots varietetet në këtë faqe zënë pjesën më të madhe të këtij numri. Lojërat tavoline të disponueshme në sit përfshijnë blackjack dhe ruletë. Variantet e pokerit si Live Texas Hold'em dhe Poker me tre letra janë të preferuarat për shumicën e vizitorëve. Këto ngjarje shfaqin tregtarë të drejtpërdrejtë në dyshemenë e kazinosë që rregullojnë rrjedhën e lojës. Tregtarët gjithashtu i përgjigjen çdo pyetjeje që lojtarët mund të kenë ndërsa loja vazhdon. Ashtu si me të gjitha lojërat e tjera në platformë, regjistrimi nuk është i detyrueshëm për të marrë pjesë në këto ngjarje.

RuletëRuletë
+3
+1
Mbyll

Software

Biblioteka mundësohet nga ofruesit kryesorë të softuerit, duke përfshirë Edict (Merkur Gaming), Quickspin, Evolution Gaming, Microgaming, NetEnt për ta bërë përvojën tuaj edhe më argëtuese. Këta furnizues të përmbajtjes janë të njohur për ofrimin e lojërave me grafikë të cilësisë së lartë, histori gjithëpërfshirëse dhe pagesa mbresëlënëse.

Payments

Payments

Për sa i përket bankingut, Frumzi ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese të besueshme për depozitime dhe tërheqje të shpejta dhe të sigurta. Lojtarët mund të bëjnë transaksione përmes opsioneve si [ Visa, Skrill .

Deposits

Bërja e depozitave në llogarinë e lojrave të dikujt në këtë platformë është e menjëhershme. Lojtari mund të vazhdojë të bastojë shumën menjëherë. Platforma i lejon lojtarët të bëjnë depozitat e tyre përmes çdo banke finlandeze ose gjermane të lidhur me sitin. Sajti bashkëpunon me Trustly për ta bërë procesin e depozitimit të shpejtë dhe të sigurt.

VisaVisa

Withdrawals

Lojtarët që kërkojnë një pagesë në Frumzi duhet të presin një deri në tre ditë pune përpara se të marrin fitimet e tyre. Ashtu si me depozitat, duhet të keni një llogari bankare finlandeze ose gjermane për t'u tërhequr me sukses nga kazino. Frumzi bashkëpunon me Trustly dhe mundëson transferimin e telit për të lehtësuar tërheqjet.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Frumzi ka një vlerësim të lartë 6.21 dhe ka funksionuar që nga 2020 . Me fjalë të tjera, siguria e tyre dhe kënaqësia e lojërave është vërtetuar me kalimin e kohës. Është me besim që ne rekomandojmë Frumzi si një kazino të besueshme në internet. Ju mund të ndiheni të sigurt duke luajtur në Frumzi për shkak të gamës së gjerë të metodave të depozitimit, përzgjedhjes së larmishme të lojërave dhe reputacionit të fortë.

Security

Siguria dhe siguria janë në krye të listës prioritare të Frumzi . Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar, duke e lejuar atë të pranojë lojtarë në mbarë botën. Për më tepër, faqja e internetit është e koduar SSL për të siguruar që informacioni juaj personal dhe financiar është gjithmonë i sigurt.

Responsible Gaming

Frumzi gjithashtu promovon kumarin e përgjegjshëm midis klientëve të tij. Faqja e internetit ofron mjete të sigurta të lojërave të fatit si kufijtë e depozitave dhe pushimet e sesioneve për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë dhe shijojnë përvojën e lojërave. Frumzi siguron kontakte të shpejta me organizatat problematike të lojërave të fatit nëse një lojtar dëshiron të kërkojë ndihmë profesionale.

About

About

Frumzi Casino është një platformë lojrash në internet e krijuar në vitin 2020 me regjistrim ligjor nga Komisioni i Lojërave të Curacao. Kjo platformë i shërben tregut evropian të lojërave dhe lojtarëve të tjerë në det të hapur të interesuar në marrjen e mostrave nga shumëllojshmëria e saj e gjerë e lojërave dhe veçorive të tjera emocionuese. Faqja dhe lojërat e tij janë të aksesueshme si në pajisje desktop ashtu edhe në celular.

Frumzi

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Regjistrimi i një llogarie është relativisht i thjeshtë në Frumzi . Vizitoni faqen Frumzi dhe ndiqni hapat e regjistrimit duke ofruar informacionin e kërkuar. Pasi llogaria të jetë aktive, depozitoni një shumë minimale dhe eksploroni bibliotekën e gjerë të lojërave.

Support

Ky operator ka një sistem email në vend që lejon lojtarët të dërgojnë pyetje tek ekipi i mbështetjes së klientit. Në varësi të natyrës së pyetjes, përgjigja mund të zgjasë nga disa minuta deri në disa orë. Ekipi mbështetës është i disponueshëm 24 orë në ditë duke klikuar ikonën e mesazhit në krye të faqes kryesore.

Tips & Tricks

Përpara se të luani lojëra me para të vërteta në Frumzi , lini gjithmonë para për lojërat e fatit. Kjo duhet të jetë një sasi që mund ta humbni rehat. Dhe më e rëndësishmja, shmangni ndjekjen e humbjeve. Ndërkohë, identifikoni lojërat që ju pëlqen të luani përpara se të hulumtoni ofruesit e lojërave. Gjithmonë zgjidhni lojëra nga një ofrues i besueshëm me vlerësime pozitive midis lojtarëve dhe një reputacion të fortë në industri. Një faqe e re e besueshme e lojërave të fatit duhet të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë titujt tuaj të preferuar dhe publikimet e reja. Shikoni Poker me tre letra, Ruletë, Kazino Holdem, Blackjack, Slotat për disa opsione të shkëlqyera.

Promotions & Offers

Frumzi ka promovime dhe oferta tërheqëse. Falë kësaj, lojtarët e rinj të kazinosë në internet mund të kenë një përvojë emocionuese. Vlen të theksohet se marrëveshjet e Frumzi janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Pra, përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të rishikoni plotësisht kushtet e bonusit. Kjo është për shkak se ato mund të përfshijnë kërkesa specifike të bastit për t'u përmbushur përpara se të tërhiqeni një shpërblim personal.

Monedhat

Monedhat

Frumzi përdor euro si monedhë kryesore në platformë. Për lojtarët që përdorin monedha të tjera me llogaritë e tyre bankare, faqja do t'i konvertojë këto fonde automatikisht kur të depozitojnë. Norma e konvertimit në fakt do të ndryshojë në varësi të kursit të këmbimit të Forex në atë moment kur lojtari depozitoi fondet.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Me origjinë nga hapësira dimërore e Shën Petersburgut, Sofia Kuznetsov qëndron si recensuesja kryesore e NewCasinoRank. Vështrimet e saj të mprehta dhe qasja e drejtpërdrejtë e kanë çimentuar reputacionin e saj si një zë i besuar në peizazhin e kazinove në internet.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov