Genesis

Age Limit
Genesis
Genesis is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

About

Genesis Casino është një faqe interneti e lojërave të fatit që operohet nga Genesis Global Limited. Që nga themelimi i saj në 2019, kazinoja është ngjitur në rangun e mirësjelljes së përzgjedhjes së madhe të lojërave, bankingut pa probleme dhe një përvoje të jashtëzakonshme të lojërave celulare. Genesis Casino ka licenca të lëshuara në juridiksionet e Spanjës, Maltës dhe MB.

Genesis

Games

Në Genesis Casino, lojtarëve u garantohen lojërat më të fundit nga furnizuesit kryesorë të programeve kompjuterike të kazinosë. Tifozët e pokerit kanë shumë variante të lojës me letra. Disa nga variantet më të mira të pokerit në Genesis Casino përfshijnë Texas Hold'em Bonus Poker, Casino Stud Poker, All Aces Poker dhe Aces and Faces Poker. Përveç pokerit Genesis Casino përmban disa nga lojërat më të mira të lojërave elektronike, ruletë, blackjack dhe baccarat, mes lojërave të tjera të kazinosë të krijuara nga softueri. Për të ofruar një përvojë më autentike të kazinosë, Genesis ka gjithashtu një kazino të drejtpërdrejtë. Adhuruesit e pokerit kanë disa lojëra poker live për të provuar. Lobi ka edhe blackjack live, ruletë live etj.

Withdrawals

Ndryshe nga kazinotë e shumta skandaloze atje, Genesis Casino është një markë me reputacion që u paguan lojtarëve fitimet e tyre. Cfare ka me shume? Tërheqjet janë të përshpejtuara. Metodat e disponueshme të tërheqjes përfshijnë kuletat elektronike, kartat e kreditit, kuponat elektronike dhe sistemet e tjera të pagesave në internet, për shembull, Maestro, Neteller, Transferte bankare, MuchBetter, ecoPayz, Skrill, Visa, etj.

Monedhat

Faqja e internetit të Genesis Casino është multimonedhë. Opsionet e disponueshme përfshijnë dollar amerikan, dollar kanadez, euro, paund britanik, rand i Afrikës së Jugut, lira turke, Rubla ruse, rupia indiane, dollari i Zelandës së Re, juani kinez, korona daneze, leva bullgare, koruna çeke, pesoja meksikane, sol peruan, riali i Katarit, kuna kroate dhe lari gjeorgjian, vetëm për të përmendur disa.

Bonuses

Për të qëndruar përpara konkurrencës, Genesis Casino ka disa promovime të renditura për lojtarët. Lojtarët e rinj mund të kërkojnë ofertën fantastike të mirëseardhjes që i shpërblen lojtarët me një ndeshje depozitash dhe rrotullime falas të kazinosë. Përveç bonusit të mirëseardhjes, Genesis Casino krenohet me disa promovime të tjera të rregullta, për shembull, kthimi i parave, ulje çmimesh, rrotullime falas dhe një skemë VIP.

Languages

Genesis Casino shkëlqen në të gjitha fushat e tjera, por kur bëhet fjalë për përzgjedhjen e gjuhës, ka vend për përmirësim. Ndërsa shumica e kazinove ndërkombëtare mbështesin dhjetëra gjuhë, kjo kazino mbështet vetëm disa gjuhë. Opsionet e disponueshme përfshijnë variante të gjuhës angleze, finlandeze, norvegjeze, hindisht, suedeze, dhe daneze. Ndoshta do të shtohen më shumë gjuhë.

Support

Genesis Casino është një nga kazinotë më të mira kur bëhet fjalë për përvojën e përdoruesit. Ai krenohet me një platformë miqësore për përdoruesit me navigim të lehtë. Kazinoja gjithashtu ka një ekip të besueshëm të mbështetjes së klientit të disponueshëm në biseda live, email dhe telefon. Lojtarët gjithashtu mund të marrin ndihmë nga burimet si seksioni FAQ.

Deposits

Për të luajtur në kazinotë me para të vërteta si Genesis Casino, lojtarët duhet të depozitojnë para të vërteta në llogaritë e tyre. Në Genesis Casino, metodat e disponueshme të depozitimit përfshijnë ecoPayz, MuchBetter, Neteller, Paysafecard, MasterCard, Maestro, Visa Electron dhe Visa ndër të tjera. Ndër të tjera, kjo kazino garanton një bankë të sigurt dhe të sigurt.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (7)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (14)
BaccaratBingoBlackjackDragon Tiger
French Roulette Gold
Live Fashion Punto Banco
Live Immersive Roulette
Live Oracle Blackjack
Pai GowPokerPoker me tre letraRuletë
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
MonedhatMonedhat (25)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (27)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Bullgaria
Egjipti
Etiopia
Gjermania
Irlanda
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kroacia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Omani
Peruja
Polonia
Rusia
Spanja
Suedia
Tunizia
Venezuela
Zvicra
SoftwareSoftware (12)
Evolution GamingMicrogamingNetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Pragmatic PlayQuickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet