Golden Crown Casino Kazino E Re Rishikoni

Golden Crown CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 1000 dollarë + 100 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Golden Crown Casino is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Bonuses

Bonuses

Ndërsa kazino ofron një bonus mirëseardhjeje kur bëni depozitën tuaj të parë, aktualisht nuk ka asnjë bonus të kazinosë Golden Crown pa depozitim. Sidoqoftë, mund të kërkoni një kod 100 rrotullimesh falas nga një sajt me reputacion të rishikimit.

Faqja zyrtare e kazinosë, në fakt, ofron 100 rrotullime falas dhe një ndeshje 100% deri në 1000 dollarë ose 100 mBTC. Përveç kësaj, kazino ofron një bonus ringarkimi prej 50% të fundjavës deri në 1000 dollarë të premten deri të dielën, si dhe rrotullime falas të mërkurën.

Bonus rrotullime falasBonus rrotullime falas
Games

Games

Do të vini re menjëherë në faqen kryesore të faqes së internetit të Golden Crown se kazino ka shumë lojëra unike për të ofruar. Kjo më shumë se kompenson faktin se ka më pak opsione këtu sesa në kazinotë e tjera në internet. Këtu janë disa nga kategoritë e lojërave:

  • Slots
  • Ruletë
  • Lojera me letra

Një tjetër mundësi është të shikoni kategoritë e Lojërave Popullore ose të Reja për të gjetur lojën tuaj të preferuar. Nëse nuk e gjeni atë që kërkoni në këto kategori, mund të provoni të kërkoni edhe në kategorinë Tjetër.

+4
+2
Mbyll

Software

Koleksioni i ofruesve të softuerëve të Golden Crown është një përzierje intriguese. Ata kanë zgjedhur emra nga industria që janë në një shkallë më të vogël. Si rezultat, biblioteka e tyre e lojërave përmban një përzierje të çuditshme titujsh unikë dhe të rrallë. Lucky, Play Reels, iG Tech, Authentic Gaming, Belatra Games dhe BGaming janë ndër ofruesit.

Payments

Payments

Kazinoja Golden Crown pranon Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Dogecoin (DOG), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) dhe Tether (USDT) si mënyra pagese.

Deposits

Një numër i kufizuar opsionesh pagese mbështeten nga Golden Crown. Lojtarët mund të përdorin Visa, MasterCard, Interac Online, Interac e-Transfer, ecoPayz dhe CoinsPaid për të financuar llogaritë e tyre Golden Crown.

Pagesat e bëra duke përdorur metodat e sipërpërmendura janë të menjëhershme dhe nuk kërkojnë tarifë shërbimi. Depozita minimale është 20 dollarë, dhe depozita maksimale është 7500 dollarë.

NetellerNeteller
+5
+3
Mbyll

Withdrawals

Kur dorëzoni një kërkesë për tërheqje, ata e përpunojnë atë brenda një ore. Megjithatë, shpejtësia me të cilën merrni fondet përcaktohet nga mënyra e pagesës që zgjidhni.

Nëse jeni duke përdorur një kriptomonedhë, fondet do të shfaqen në llogarinë tuaj pothuajse menjëherë pasi të jenë përpunuar. Megjithatë, transaksionet fiat mund të zgjasin diku nga një deri në tre ditë.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Golden Crown Casino ka një vlerësim të lartë 7 dhe ka funksionuar që nga 2020 . Me fjalë të tjera, siguria e tyre dhe kënaqësia e lojërave është vërtetuar me kalimin e kohës. Është me besim që ne rekomandojmë Golden Crown Casino si një kazino të besueshme në internet. Ju mund të ndiheni të sigurt duke luajtur në Golden Crown Casino për shkak të gamës së gjerë të metodave të depozitimit, përzgjedhjes së larmishme të lojërave dhe reputacionit të fortë.

Security

Siguria dhe siguria janë në krye të listës prioritare të Golden Crown Casino . Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar, duke e lejuar atë të pranojë lojtarë në mbarë botën. Për më tepër, faqja e internetit është e koduar SSL për të siguruar që informacioni juaj personal dhe financiar është gjithmonë i sigurt.

Responsible Gaming

Golden Crown Casino gjithashtu promovon kumarin e përgjegjshëm midis klientëve të tij. Faqja e internetit ofron mjete të sigurta të lojërave të fatit si kufijtë e depozitave dhe pushimet e sesioneve për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë dhe shijojnë përvojën e lojërave. Golden Crown Casino siguron kontakte të shpejta me organizatat problematike të lojërave të fatit nëse një lojtar dëshiron të kërkojë ndihmë profesionale.

About

About

Qeveria e Curacaos rregullon Golden Crown Casino online, e cila është në pronësi dhe operuar nga Hollycorn NV. Kazinoja është dëshmuar të jetë një vend i shkëlqyer që nga fillimi i saj në 2019. Ajo gjithashtu u ofron lojtarëve më të mirën e monedhës FIAT dhe lojërat e kazinosë Bitcoin si një kazino hibride .

Ndërsa ka kazino vetëm me Bitcoin dhe vetëm me para reale, Golden Crown është e pajisur për të akomoduar të gjitha llojet e lojtarëve për sa i përket mënyrës së pagesës.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Regjistrimi i një llogarie është relativisht i thjeshtë në Golden Crown Casino . Vizitoni faqen Golden Crown Casino dhe ndiqni hapat e regjistrimit duke ofruar informacionin e kërkuar. Pasi llogaria të jetë aktive, depozitoni një shumë minimale dhe eksploroni bibliotekën e gjerë të lojërave.

Support

Ju mund të kontaktoni ekipin e mbështetjes së klientit në dy mënyra nëse keni një çështje urgjente që duhet zgjidhur. Opsioni i parë dhe më efikas është përdorimi i bisedës live, i cili mund të gjendet në pjesën e sipërme të majtë të faqes kryesore.

Opsioni i dytë është t'i kontaktosh me email, gjë që mund të bëhet në dy mënyra të ndryshme. Mund të arrini në formularin e tyre të kontaktit duke klikuar butonin Mbështetje në fund të çdo faqeje. Përndryshe, ju mund t'u dërgoni atyre një email tek support@goldencrown.com.

Tips & Tricks

Përpara se të luani lojëra me para të vërteta në Golden Crown Casino , lini gjithmonë para për lojërat e fatit. Kjo duhet të jetë një sasi që mund ta humbni rehat. Dhe më e rëndësishmja, shmangni ndjekjen e humbjeve. Ndërkohë, identifikoni lojërat që ju pëlqen të luani përpara se të hulumtoni ofruesit e lojërave. Gjithmonë zgjidhni lojëra nga një ofrues i besueshëm me vlerësime pozitive midis lojtarëve dhe një reputacion të fortë në industri. Një faqe e re e besueshme e lojërave të fatit duhet të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë titujt tuaj të preferuar dhe publikimet e reja. Shikoni Poker me tre letra, Slotat, Craps, Baccarat, Poker për disa opsione të shkëlqyera.

Promotions & Offers

Golden Crown Casino ka promovime dhe oferta tërheqëse. Falë kësaj, lojtarët e rinj të kazinosë në internet mund të kenë një përvojë emocionuese. Vlen të theksohet se marrëveshjet e Golden Crown Casino janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Pra, përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të rishikoni plotësisht kushtet e bonusit. Kjo është për shkak se ato mund të përfshijnë kërkesa specifike të bastit për t'u përmbushur përpara se të tërhiqeni një shpërblim personal.