Rishikimi i ri i bonusit të Gunsbet

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusBonus $300 +100 Rrotullime Falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset e ofruara nuk janë diçka e paparë më parë. Kumarxhinjve të rinj u jepen 100 rrotullime falas plus një bonus 100% deri në 150 dollarë në depozitën e parë. Shpërblimet e regjistrimit janë të kushtëzuara nga një kërkesë për bast 40x. Ekziston edhe një 55% bonus ringarkimi deri në 450 dollarë të shpërndara çdo të premte.

Kodet e bonusitKodet e bonusit
Games

Games

Ngjashëm me kazinotë moderne, Gunsbet ofron një gamë të gjerë lojërash për lojtarët. Specialiteti kryesor i kazinosë është ofrimi i lojërave slot dhe jackpot. Kumarxhinjtë mund të shijojnë tituj të lojërave elektronike si Tomb Raider, Robin Hood, Mega Moolah, Devil's Delight dhe The Dark Knight. Lojëra klasike tavoline si bingo , poker , blackjack , sic bo , dhe ruletë janë në dispozicion. Lojtarët celularë në Gunsbet mund të hyjnë në lojërat e tyre të preferuara përmes shfletuesve të tyre ose Shkarko aplikacionin e kazinosë në pajisjet e tyre. Lojërat janë zvogëluar për të funksionuar pa probleme në platformat Android dhe iOS. Ka pak ose aspak ndryshime në mënyrën se si lojtarët regjistrohen, depozitojnë para dhe kërkojnë bonuse. Tregtar i drejtpërdrejtë lojërat funksionojnë edhe në celularë.

+6
+4
Mbyll

Software

Lojërat e menjëhershme në Gunsbet mundësohen nga Microgaming , BetSoft , dhe NetEnt . Lojërat e mbetura të kazinosë zhvillohen nga Lojëra evolucionare , Thunderkick , BGaming , Lojë pragmatike , Spinomenale , Ezugi , Arti i lojës , Amatike , SoftSwiss, Lojërat Belatra , Studios ELK , iSoftBet , NYX Gaming , EGT , dhe Zoti Slotty . Lojëra tavoline në Gunsbet, si p.sh sic bo dhe kazino hold'em , janë zhvilluar nga Platipus dhe Belatra .

Payments

Payments

Për sa i përket bankingut, Gunsbet ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese të besueshme për depozitime dhe tërheqje të shpejta dhe të sigurta. Lojtarët mund të bëjnë transaksione përmes opsioneve si [ Neteller .

Deposits

Kjo kazino mbështet shumë zgjedhje bankare si kuletat elektronike, kartat, kriptomat dhe opsionet lokale. Lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre duke përdorur Neteller , WireCard , EcoPayz , Me besim , Skrill , Zimpler , Ethereum , InstaDebit , dhe Bitcoin. Disa nga këto opsione bankare janë gjeo-të kufizuara dhe nuk do të funksionojnë në juridiksione të caktuara. Depozita bazë është e kufizuar në 10 €.

NetellerNeteller
+5
+3
Mbyll

Withdrawals

Pagesat për lojtarët bëhen gjithashtu duke përdorur kanale të ndryshme. Disa nga opsionet e mbështetura të tërheqjes përfshijnë transferte bankare , WireCard , Neteller , Zimpler , Bitcoin , Skrill , PaySafeCard , dhe karta të tjera debiti/kredi. Pragu i tërheqjes është 20 €, ndërsa maksimumi është 4000 € në ditë. Kohët e përpunimit mund të zgjasin deri në tre ditë, por me Neteller, ato zgjasin afërsisht 24 orë.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Koruna çekeCZK

Languages

Kjo faqe kazino vjen në një sërë gjuhësh ndërkombëtare. Lojtarët mund të zgjedhin ose Spanjisht , anglisht , gjermanisht , ose rusisht , norvegjeze , polonisht , dhe finlandez . Gunsbet synon kryesisht tregun rus dhe vendet nordike si p.sh Norvegjia , Suedia , dhe Finlanda . Kumarxhinjtë në mbarë botën janë të mirëpritur të bashkohen, përveç atyre nga Franca, MB, Spanja dhe SHBA. Gunsbet Casino mbështet shumë monedha për të siguruar komoditetin e lojtarëve gjatë transaksioneve në internet. Monedhat e përmendura përfshijnë korona norvegjeze , fitoi Koreja e Jugut , dollar amerikan , dollar kanadez , euro , jen japonez , dollar australian , zloty polake , Dollari i Zelandës së Re , Randi i Afrikës së Jugut , Tenge Kazakistani , korona çeke , dhe kriptovalutat si p.sh Bitcoin .

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Gunsbet ka një vlerësim të lartë 7.6 dhe ka funksionuar që nga 2017 . Me fjalë të tjera, siguria e tyre dhe kënaqësia e lojërave është vërtetuar me kalimin e kohës. Është me besim që ne rekomandojmë Gunsbet si një kazino të besueshme në internet. Ju mund të ndiheni të sigurt duke luajtur në Gunsbet për shkak të gamës së gjerë të metodave të depozitimit, përzgjedhjes së larmishme të lojërave dhe reputacionit të fortë.

Security

Siguria dhe siguria janë në krye të listës prioritare të Gunsbet . Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar, duke e lejuar atë të pranojë lojtarë në mbarë botën. Për më tepër, faqja e internetit është e koduar SSL për të siguruar që informacioni juaj personal dhe financiar është gjithmonë i sigurt.

Responsible Gaming

Gunsbet gjithashtu promovon kumarin e përgjegjshëm midis klientëve të tij. Faqja e internetit ofron mjete të sigurta të lojërave të fatit si kufijtë e depozitave dhe pushimet e sesioneve për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë dhe shijojnë përvojën e lojërave. Gunsbet siguron kontakte të shpejta me organizatat problematike të lojërave të fatit nëse një lojtar dëshiron të kërkojë ndihmë profesionale.

About

About

Gunsbet Casino iu bashkua tregut të lojërave të fatit në internet në vitin 2017. Ajo u themelua dhe vazhdon të operohet nga Direx NV Kjo faqe kumari përmban një dizajn perëndimor me temën e armëve. Kjo temë nuk është për shijen e çdo lojtari, por dizajni i saj i thjeshtë i tërheq shumë lojtarët e lojërave në internet. Lojtarët nga pak vende janë të kufizuar për t'u bashkuar me Gunsbet Casino.

Gunsbet

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2017

Account

Regjistrimi i një llogarie është relativisht i thjeshtë në Gunsbet . Vizitoni faqen Gunsbet dhe ndiqni hapat e regjistrimit duke ofruar informacionin e kërkuar. Pasi llogaria të jetë aktive, depozitoni një shumë minimale dhe eksploroni bibliotekën e gjerë të lojërave.

Support

Pavarësisht nëse pyetjet e tij, çështjet e llogarisë, vonesat e transaksioneve ose pyetjet e përgjithshme, ekipi profesional i mbështetjes së klientit të Gunsbet është i disponueshëm për të trajtuar shqetësimet e kumarxhinjve. Mbështetja është në dispozicion 24/7 dhe mund të arrihet nëpërmjet chat live , telefon ose email ([email protected]). Biseda e drejtpërdrejtë është më e përshtatshme pasi lojtarët mund të bisedojnë drejtpërdrejt me përfaqësuesit e mbështetjes.

Tips & Tricks

Përpara se të luani lojëra me para të vërteta në Gunsbet , lini gjithmonë para për lojërat e fatit. Kjo duhet të jetë një sasi që mund ta humbni rehat. Dhe më e rëndësishmja, shmangni ndjekjen e humbjeve. Ndërkohë, identifikoni lojërat që ju pëlqen të luani përpara se të hulumtoni ofruesit e lojërave. Gjithmonë zgjidhni lojëra nga një ofrues i besueshëm me vlerësime pozitive midis lojtarëve dhe një reputacion të fortë në industri. Një faqe e re e besueshme e lojërave të fatit duhet të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë titujt tuaj të preferuar dhe publikimet e reja. Shikoni Poker, Blackjack, Pai Gow, Bingo, Ruletë për disa opsione të shkëlqyera.

Promotions & Offers

100% për depozitat e para dhe 100 rrotullime falas (20 rrotullime falas gjatë 5 ditëve)

Depozita e parë - 100% deri në 100 EUR + 100 rrotullime falas Çdo të premte deri të dielë 55% bonus deri në 100 EUR + 60 rrotullime falas Kodi i bonusit: LUCKNLOAD

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Me origjinë nga hapësira dimërore e Shën Petersburgut, Sofia Kuznetsov qëndron si recensuesja kryesore e NewCasinoRank. Vështrimet e saj të mprehta dhe qasja e drejtpërdrejtë e kanë çimentuar reputacionin e saj si një zë i besuar në peizazhin e kazinove në internet.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov