Lucky Tiger

Age Limit
Lucky Tiger
Lucky Tiger is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

About

Lucky Tiger Casino është një platformë online e lojërave të fatit e krijuar në vitin 2021. Ajo operon nën Super Group VIP, i cili është i regjistruar dhe licencuar nga Bordi i Kontrollit të Lojërave të Curacao. Super Group VIP gjithashtu zotëron dhe operon kazinotë Superior dhe Rich Palms. Ai ofron një program të shkëlqyer besnikërie, bonuse të shkëlqyera, një bibliotekë të gjerë lojërash dhe mbështetje të besueshme ndaj klientit.

Games

Lucky Tiger Casino ofron një gamë të gjerë lojërash, duke përfshirë lojëra elektronike me cilësi të lartë, lojëra tavoline, lojëra speciale, video poker dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ju mund të luani tituj të tillë si Fish Catch, Football Fortunes, IC fitore dhe Spring Wilds në seksionin e lojërave elektronike. Lojërat e tavolinës përfshijnë pokerin Caribbean Draw, Caribbean Stud Poker, Tri Card Poker, Let Em Ride dhe Caribbean Hold Em Poker. Lojërat speciale përfshijnë European Roulette, Keno, Banana Jones dhe Fish Catch.

Withdrawals

Periudhat me fat të tërheqjes së tigrave janë të shpejta. Lojtarët marrin fitimet në dy deri në shtatë ditë pune. Që dikush të bëjë një tërheqje, llogaria e përdoruesit duhet të verifikohet. Kufiri i tërheqjes është 2000 dollarë në javë, ndërsa shuma minimale e tërheqjes është 100 dollarë. Kazinoja nuk vendos asnjë tarifë. Për më tepër, një kërkesë për tërheqje mund të anulohet për sa kohë që paratë nuk kanë dalë nga llogaria e kazinosë.

Monedhat

Lucky tiger kazino u ofron lojtarëve një zgjedhje midis dy monedhave. Ky është dollari australian dhe dollari amerikan. Ekspertët rekomandojnë zgjedhjen e monedhës së përdorur në vendin ku ata banojnë. Për shembull, lojtarët që jetojnë në Australi do të ishte më mirë të bënin transaksione duke përdorur dollarin australian. Duke vepruar kështu eliminon nevojën për procedurat e konvertimit të monedhës.

Bonuses

Lucky Tiger ofron një gamë të gjerë bonusesh tërheqëse si për lojtarët e rinj ashtu edhe për ata ekzistues. Bonuset e ofruara janë:

  • Bonuset e të sapoardhurve: përbëhet nga një bonus depozite ndeshjeje në depozitën e parë plus përqindje kthimi i parave për humbjet
  • Bonusi special i aventurave: ofron mundësi argëtuese për të eksploruar mjedisin unik të xhunglës së kazinosë
  • Rrotulluesit e lartë gëzojnë një sërë bonusesh, duke përfshirë bonuset e besnikërisë, pagesat e përshpejtuara, kthimin e parave të fundjavës dhe çipat e përmirësimit. Kjo i bën ata përfituesit më të mëdhenj të shumicës së lojërave Lucky Tiger Casino.

Languages

Faqja e kazinosë në internet Lucky Tiger mbështet vetëm gjuhën angleze. Versionet jo-anglisht të faqes nuk janë të disponueshme.

Software

Gama e gjerë e lojërave përmban tituj nga RealTime Gaming dhe Visionary iGaming. Softueri i kazinosë është krijuar në mënyrë që të funksionojë pa probleme, pavarësisht nga pajisja në përdorim. Anëtarët mund të lëshojnë shumicën e tyre në një desktop, smartphone ose tablet. Kështu, kazinoja e bën të lehtë për lojtarët që të kenë përvojën më të mirë të mundshme të lojërave.

Support

Faqja e internetit e kazinosë ofron mbështetje për klientët përmes telefonit, emailit dhe bisedës live. Agjentët e shërbimit të klientit Lucky Tiger punojnë 24/7 për të përmbushur kërkesat e lojtarëve. Kazinoja ka gjithashtu seksionin FAQ (pyetje të bëra shpesh) në seksionin e fundeve të faqes në internet. Këtu, lojtarët mund të gjejnë përgjigje për pyetjet e zakonshme në lidhje me kazinonë dhe zgjidhjet përkatëse.

Deposits

Tigri me fat përdor një shumëllojshmëri mënyrash pagese për lojtarët. Depozitat janë të menjëhershme për shumicën e metodave bankare. Metodat e ndryshme të pagesës të ofruara nga kazino përfshijnë:

  • Viza
  • MasterCard
  • AmEx
  • Bitcoin
  • Neosurf ndër të tjera
Total score8.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (13)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus referimi
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
MonedhatMonedhat (2)
Dollari Australian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (4)
Australia
Franca
Kanadaja
Shtetet e Bashkuara
SoftwareSoftware (2)
Real Time Gaming
Visionary iGaming