Pocket Play

Age Limit
Pocket Play
Pocket Play is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

Pocket Play është një kazino virtuale në pronësi dhe operim nga Deep Dive Tech BV Ajo ka qenë në funksion që nga viti 2020. Pocket Play Casino ofron një gamë të gjerë lojërash për lojtarët në vende të zgjedhura. Është regjistruar dhe licencuar nga Bordi i Kontrollit të Lojërave të Curacao. Kur lojtarët hapin kazinonë, ata zbarkojnë në një faqe kryesore me ngjyra të ndezura me pika kryesore të arta. Atje, lojtarët mund të luajnë qindra tituj të ndarë në kategori të ndryshme.

Games

Koleksioni i lojërave në këtë kazino përfshin tituj në të gjitha kategoritë e njohura. Dashamirët e lojërave elektronike të videove kanë opsione si Book of Dead, Reactoonz, Mustang Gold, Pirate Gold, Poltava Slot dhe më shumë. Në kazinonë live, anëtarët mund të hapin lojëra që zhvillohen në kohë reale si Live Baccarat, Live Blackjack dhe Live Dream Catcher. Më shumë mundësi bastesh ekzistojnë në mënyrat Mega, duke përfshirë Dazzle Me, The Dog House, Tyrant King dhe më shumë.

Withdrawals

Tërheqjet lejohen duke përdorur metoda të ndryshme. Kazinoja rekomandon lojtarët të mbajnë një metodë bankare për depozitimin dhe kërkesën për tërheqje. Në këtë mënyrë, ata nuk duhet të vazhdojnë të verifikojnë të dhënat e tyre sa herë që marrin para. Lojtarët mund të tërhiqen përmes transfertës bankare, Visa, MasterCard, Skrill, MuchBetter, MiFinity, Jeton Wallet ose Neosurf.

Monedhat

Transaksioni me arkëtarin duke përdorur monedhat lokale është një mënyrë për t'i bërë lojtarët të kenë një përvojë të këndshme kur luajnë online. Shumica e vendeve të kazinosë përdorin euron dhe dollarin kanadez si monedha primare. Prandaj, rrjedh se arkëtari i pranon edhe dy monedhat.

Bonuses

Anëtarët e rinj në kazino kanë shumë përparësi. Pas regjistrimit, ata marrin një bonus të mirëseardhjes që përfshin pagesat e mëposhtme:

 • Bonus depozite 100% e ndeshjes për shuma deri në 300 dollarë
 • 10 rrotullime falas në një slot të zgjedhur
 • 10% kthim parash në humbje

Anëtarët ekzistues kanë mundësi të tjera për bonuse të cilat ndryshojnë herë pas here.

Languages

Për shkak se lojtarët nga vende të ndryshme mund të krijojnë llogari përdoruesish të Play Pocket, faqja është e disponueshme në disa gjuhë. Gjuhët e folura gjerësisht si anglishtja, portugalishtja, spanjishtja dhe gjermanishtja mbështeten së bashku me gjuhët specifike të vendit si norvegjeze, suomi, peruane dhe kiliane. Me këto opsione, anëtarët mund të zgjedhin atë që është më i përshtatshëm për ta.

Software

Kompanitë më të vlerësuara të zhvillimit të lojërave punojnë për të mbushur kazinonë me lojërat më të fundit. Disa nga zhvilluesit e mirënjohur të lojërave të kazinosë që do të gjeni në sit përfshijnë:

 • NetEnt
 • Microgaming
 • Qytet pa kufi
 • Studios ELK
 • Lojëra evolucionare

Përpara se lojërat të listohen për lojtarët, ata i nënshtrohen testimit për të konfirmuar se përmbushin standardet e cilësisë dhe drejtësisë.

Support

Anëtarët që luajnë lojëra online në kazinonë Pocket Play gëzojnë mbështetje nga kujdesi ndaj klientit duke përdorur teknologjinë më të fundit. Ata mund të komunikojnë me një agjent të kazinosë në kohë reale duke përdorur chat live. Përndryshe, shkrimi i një emaili për kujdesin ndaj klientit mund të jetë opsioni kryesor. Për këtë të fundit, përgjigja mund të vonojë për disa orë.

Deposits

Që një lojtar të bëjë fitore të mëdha, ai duhet të luajë me para të vërteta. Prandaj, depozitimi në kazino është një kërkesë. Metoda të shumta bankare janë të disponueshme për financimin e llogarisë së një lojtari në kazinonë Pocket Play. Ato përfshijnë:

 • Interac
 • Shumë më mirë
 • EcoPayz
 • Flexepin
 • Mininiteti
 • Neosurf

Kufizimet e lojërave të fatit mund të kufizojnë lojtarët në disa vende nga përdorimi i disa metodave bankare.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (5)
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Austria
Gjermania
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (14)
Big Time Gaming
Elk Studios
Evolution GamingMicrogamingNetEnt
Nolimit City
PariPlay
Play'n GO
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Spearhead
Thunderkick