Power Casino

Age Limit
Power  Casino
Power Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth Power Casino

Ky New Casino u themelua në 2018 dhe u shtua në newcasinorank-al.com në 13/07/2021 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Power Casino shënon 7.5 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë .

Lojëra të ofruara në Power Casino

Power Casino ofron lojëra të njohura si Texas Holdem, Video Poker, Poker, Blackjack, Ruletë , si dhe bonuse emocionuese. Ky New Casino u shërben New Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Softuerët disponohen në Power Casino

Pas lojërave të ofruara nga Power Casino ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Power Casino ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si NetEnt, Edict (Merkur Gaming), Thunderkick, Quickspin, Evolution Gaming , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Power Casino

Duke qenë se ky ofrues është i popullarizuar në vende të tilla si , kjo New Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal. Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Power Casino mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Credit Cards, Debit Card, EcoPayz, Bitcoin, Skrill , dhe më shumë.

Pse të luani në Power Casino ?

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar New Casino , në mënyrë që të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Power Casino është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të mirë New Casino .

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mirë-për t'u ditur.

Total score7.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (8)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (43)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Peso meksikane
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (54)
Argjentina
Armenia
Austria
Azerbajxhani
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Bullgaria
Danimarka
Ekuador
El Salvador
Estonia
Filipinet
Finlanda
Gjeorgjia
Honduras
Hungaria
India
Indonezia
Irlanda
Islanda
Japonia
Kanadaja
Kazakistani
Kirgistani
Kolumbia
Kosta Rika
Kroacia
Lihtenshtajni
Lituania
Malajzia
Maqedonia
Meksika
Moldavia
Norvegjia
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Serbia
Singapor
Tajlandë
Turkmenistani
Turqia
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (27)
1x2Gaming
Amatic Industries
Apollo Games
BGAMING
Betsoft
Booming Games
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
GameArt
Habanero
Leap Gaming
Mascot Gaming
NetEnt
Paltipus
Play'n GO
Pragmatic PlayQuickspin
Red Tiger Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming