Samosa Casino

Age Limit
Samosa Casino
Samosa Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Kazino Samosa është themeluar nga N1 Interactive Ltd në vitin 2020. Ajo ofron shërbime të lojërave online nën një licencë të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Sipas faqes së uljes së faqes, kazinoja rekomandohet nga casinonutanspelpaus.eu për përfshirjen e pagesave të sigurta dhe arkëtimeve të shpejta. Për më tepër, faqja u ofron lojtarëve një koleksion të gjerë lojërash dhe tituj të pajtueshëm me platformat e lojërave celulare dhe PC.

Games

Lobi në Kazino Samosa përfshin qindra lojëra. Disa lojëra elektronike që lojtarët kënaqen duke luajtur përfshijnë Book Suckers, Beer Collection, Starburst, Gonzo's Treasure Hunt, Reel Rush dhe Divine Fortune. Dashamirët e pokerit mund t'i bashkohen tavolinave të drejtuara nga një tregtar i drejtpërdrejtë në lojëra të tilla si Lightning Roulette, Blackjack me shumë duar, Dream Catcher dhe më shumë. Për ata që kërkojnë të largohen me pagesa të mëdha, faqja ofron jackpote të shumta dhe mega mënyra ku çmimet shkojnë deri në miliona dollarë.

Withdrawals

Tërheqjet nga Kazino Samosa janë të shpejta dhe të sigurta. Kuletat elektronike kanë kthimin më të shpejtë dhe mund të bëhen duke përdorur Skrill, Instadebit, iDebit, Neosurf, Neteller dhe ecoPayz. Përndryshe, lojtarët mund të përdorin kartat e kreditit Visa dhe Mastercard të cilat zgjasin rreth tre deri në pesë ditë pune. Së fundmi, lojtarët mund të kërkojnë transferta direkte në bankat e tyre, gjë që zgjat pak më shumë.

Monedhat

Lojtarët mund të bëjnë transaksione me EUR, USD, CAD, NZD, NOK, RUB, JPY, PLN, KZT dhe INR. Në shumicën e rasteve, lojtarët përdorin monedhën e përdorur gjerësisht në vendin ku ata banojnë. Për shkak të kësaj, lojtarët mund të kryejnë transaksione pa probleme, pa konvertime të monedhës.

Bonuses

Kazinoja Samosa ka një bonus masiv mirëseardhjeje që përfshin një depozitë 100% ndeshjeje dhe 121 rrotullime falas për anëtarët e rinj. Për ta kërkuar atë, lojtarët duhet të fusin kodin "HISAMOSA" kur bëjnë depozitën e tyre të parë. Fondet e bonusit ngarkohen sapo arkëtari të konfirmojë depozitën, ndërsa 11 rrotullimet ditore falas shpërblehen për 11 ditë me radhë.

Anëtarët ekzistues marrin bonusin e përditshëm i cili jep një bonus depozite prej 25% për depozitat midis 20 dhe 100 dollarë. Oferta shtesë janë të disponueshme për anëtarët VIP me pikë besnikërie të grumbulluara.

Languages

Faqja pranon anëtarë të vendosur në shumë vende. Si rezultat, kazino lejon lojtarët të kalojnë midis gjuhëve të mëposhtme:

  • anglisht
  • frëngjisht
  • norvegjeze
  • japoneze
  • finlandez
  • polonisht
  • Spanjisht
  • portugeze
  • Hindi

Software

Një nga arsyet pse kazinoja tërheq një ndjekës të madh në mbarë botën është shumë partneritet që operatori ka me zhvilluesit ekzistues të lojërave. Lojërat që lojtarët gjejnë në sajt vijnë nga Authentic Gaming, Avatarux, BGaming, Betsoft, Play'n GO, Playson, Playtech, Microgaming Quickspin, Red Tiger dhe më shumë. Duke pritur tituj nga zhvillues të shumtë, menaxhmenti e mban audiencën të argëtuar gjatë gjithë vitit.

Support

Shërbimi ndaj klientit në Samosa Casino ofrohet përmes bisedës live. Përndryshe, lojtarët mund t'i shkruajnë kazinosë në support@samosacasino.com. Për zgjidhje të shpejta për çështjet e zakonshme në kazino Samosa, lojtarët këshillohen të konsultohen me seksionin FAQ, i cili rendit zgjidhjet për çështje si regjistrimi i llogarisë, kryerja e pagesave dhe kërkesa për arkëtime, promovime dhe siguri.

Deposits

Faqja mbështet metoda të shumta bankare për financimin e llogarisë së një lojtari. Opsionet e kuletave elektronike për depozitat përfshijnë Skrill, Neteller, EcoPayz, GiroPay, Siru Mobile dhe Neosurf. Anëtarët që dëshirojnë të bëjnë depozita direkte nëpërmjet institucioneve bankare mund të përdorin Transfertë të Shpejtë ose Transferta bankare. Të gjitha metodat e depozitimit të përmendura më sipër janë të shpejta dhe të sigurta, duke i lejuar lojtarët të vënë bast në ditën kur kryejnë pagesën.

Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (3)
Bonus cashback
Bonus rrotullime falasBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Holandeze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
Bank transferCredit CardsDebit Card
Direct Bank Transfer
EPS
EcoPayz
GiroPay
Interac
Klarna
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPrepaid Cards
Siru Mobile
Skrill
Trustly
Visa
iDEAL
iDebit
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (13)
Afrika e Jugut
Austria
Brazili
Finlanda
Gjermania
Holanda
India
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (21)
Amatic Industries
Authentic Gaming
Belatra
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Endorphina
Evolution Gaming
GameArt
MicrogamingNetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
PlaytechPragmatic PlayQuickspin
Red Tiger Gaming
Spinomenal
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet