SurfCasino

Age Limit
SurfCasino
SurfCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

SurfCasino është një kazino ambicioze e drejtuar në fund të 2017 nga Dama NV, dhe programi i saj i filialeve i përket Ocean Affiliates. Është një vëlla me Kazino DLX dhe kazino TTR. SurfCasino ka 1000+ lojëra në shumë kategori pasi më shumë se dhjetë ofrues bashkëpunojnë me to. Ka shumë kategori lojërash. Për të përmendur disa: lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, lojëra elektronike, lojëra jackpot dhe një blerje bonus. Në Surf Casino mundeni luaj lojëra elektronike , baccarat , blackjack dhe me shume. Çfarëdo që ju pëlqen, do ta gjeni në Surf Casino pasi numri i lojërave që ato ofrojnë është i madh.

SurfCasino

Bonuses

Do t'ju pëlqejë Surf Casino për promovimet që ata kanë. Aty eshte nje bonus mirëseardhjeje të cilat mund t'i aplikoni për katër depozitat e para. Ajo shkon kështu:

  • 100% bonus ndeshje deri në 300 € në depozitën e parë.
  • 50% bonus ndeshje deri në 200 € në depozitën e dytë.
  • 50% bonus ndeshje deri në 200 € në depozitën e tretë.
  • 100% bonus ndeshje deri në 300 € në depozitën e 4-të.

Disa njerëz nuk duan të vënë baste të mëdha. Ka një bonus prej 50 rrotullimesh falas në lojën slot Golden Genie për çdo 20 € të vendosur për to. Surf Casino ka bonuse të ringarkimit të së mërkurës dhe të premtes, që funksionon në të njëjtën mënyrë. Në të dyja rastet, ju merrni një bonus ndeshjeje 50% deri në 100 €. Ka një lotari javore prej 500 €. Sa më shumë të vini bast gjatë javës, aq më të larta janë shanset tuaja për të fituar. Ka një garë javore ku mund të fitoni deri në 500 € dhe 50 rrotullime falas. Një grup i përgjithshëm i çmimeve të një gare është 1600 € dhe 3750 FS. Shanset tuaja për të fituar varen nga shuma totale e basteve që vendosni. Sa më shumë të vini bast, aq më të larta janë shanset tuaja për të fituar. Ekziston një sistem pikësh që do të rrisë shanset tuaja për të fituar në këtë llotari. 20 € janë 1 pikë në këtë rast, ata që mbledhin më shumë pikë fitojnë shortin.

Languages

Surf Casino ka një dizajn të drejtpërdrejtë që do t'ju tërheqë. Tema tropikale është në të gjithë kazinonë. Faqja shkon mirë si në celular ashtu edhe në PC Surf Casino që funksionon në Windows, Linux, macOS dhe Android. Është në dispozicion në shtatë gjuhë: anglisht amerikane, ruse, holandeze, anglisht australiane, anglisht kanadeze, spanjisht, portugalisht.

Deposits

Pagesat janë të thjeshta në SurfCasino pasi pranojnë Visa, Maestro, MasterCard, Skrill, Neteller, PaySafe dhe Zimpler. Metodat e tërheqjes në Surf Casino janë të njëjta përveç Zimpler. Mund të tërhiqni deri në 5000 € në kohë. Nëse keni nevojë për ndihmë, mund të bisedoni me mbështetjen ose të plotësoni formularin e kontaktit. Në të dyja rastet, do të tërhiqni vëmendjen e menjëhershme.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Portugeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Hryvnia Ukrainase
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (9)
Australia
Austria
Finlanda
Gjermania
Kanadaja
Polonia
Portugalia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (20)
Amatic Industries
BGAMING
Belatra
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution GamingNetEnt
Nolimit City
Platipus Gaming
Play'n GO
Push Gaming
Quickfire
Red Rake Gaming
Relax Gaming
ThunderkickYggdrasil Gaming