Slot i ri Jackpot nga Yggdrasil

Yggdrasil Gaming

2021-03-31

Zhvilluesi i softuerit të lojrave Yggdrasil po vjen me një automat të ri progresiv të jackpot-it në internet: Jackpot Express. Titulli i ri është zhvillimi më i fundit i asaj që tani është një listë solide e lojërave jackpot, e cila përfshin Jackpot Raiders, Ozwin's Jackpots dhe The Stolen Stones.

Slot i ri Jackpot nga Yggdrasil

Jackpot Express është një slot me pesë rrotulla me 20 linja pagese që e çojnë lojtarin në një lundrim me varkë lumi në kërkim të çmimeve dhe fitimeve të mahnitshme. Jonas Strandman, Strateg i Lartë i Produkteve në Lojëra Yggdrasil, thotë se ka shumë shanse të ndryshme për të fituar jackpotet dhe se mënyrat e rrotullimit mund të jenë mjaft argëtuese.

Tre mënyra rrotullimi

Tre mënyrat e rrotullimit janë një veçori e veçantë e kësaj loje. Secili prej tyre e çon lojtarin në një lojë tavoline kazinoje. Lojtari mund ta imagjinojë veten duke luajtur në një kazino në bordin e lundrimit me varkë lumi. Në një farë mënyre, slot-i paraqet një "shuplakë kazinoje" ku njeriu merr gjithçka në të njëjtin vend.

Rrotullimet pa letra jep një kartë për lojtarin dhe gjithashtu shtëpinë; nëse lojtari fiton, ata marrin një egër ngjitëse. Rrotullimet pa zare i japin lojtarit një shumëzues për fitoren e rrotullimit përkatës. Së fundi, rrotullimet falas të ruletës mund të sjellin disa rezultate dhe çmime të ndryshme.

Jackpot progresiv

Në mënyrë të pazakontë, ka tre jackpot në këtë lojë, dhe është mirë të dini se ato janë të lidhura me Jackpot Raiders të lartpërmendur, gjithashtu nga Yggdrasil. Shumat e disponueshme mund të jenë top bore, veçanërisht pasi titulli i Raider tashmë ka fituar tërheqje. Titulli Express pritet të ndjekë afër suksesit të slotit të tij simotër.

Të tre jackpot-et përfshijnë fitore mini, anësore dhe të mëdha. Lojtari përballet me një rrotë Jackpot dhe duhet të kërkojë simbolin e shigjetës që do ta lejojë atë të ngrihet. Loja jackpot do të aktivizohet kur lojtari të marrë tre ikona bonus, njësoj si mënyrat e rrotullimeve falas të "kazinosë".

Rreth Yggdrasil

Yggdrasil u themelua në vitin 2013 dhe shpejt u shfaq si një nga kompanitë kryesore botërore në software kazino bizneset e zhvillimit. Duke shfaqur dhjetëra klientë, kompania fitoi gjithashtu disa licenca nga rregullatorë të ndryshëm, duke përfshirë Autoritetin e Lojërave të Maltës (B2B-Critical Supply Licence) dhe Komisionin e Bixhozit GB (Remote Casino - B2B), ndër të tjera.

Kompania ka fituar disa çmime të industrisë, përkatësisht EGR B2B Awards 2019 për kategorinë "Inovacioni në Furnizuesin e Kazinove RNG", Inovatori i Vitit në International Gaming Awards 2019 dhe EGR B2B Awards 2018 për "Inovacioni në kazino RNG". Kategoria softuerike. 

Mos humbisni lojërat më të fundit të kazinosë dhe shikoni listimet më të mira të kazinove të reja në këtë faqe interneti.

Të rejat e fundit

Wazdan prezanton në vjeshtë me promovimin e ri të Rrjetit Mystery Fall
2023-09-15

Wazdan prezanton në vjeshtë me promovimin e ri të Rrjetit Mystery Fall

Lajme