Euro Palace New Casino Rishikoni

Age Limit
Euro Palace
Euro Palace is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score7.1
Përfitimet
+ Elegancë dhe miqësore për përdoruesit
+ Shërbim cilësor ndaj klientit
+ Më shumë se 500 lojëra

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2010
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
MonedhatMonedhat (15)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (5)
Brazili
Finlanda
Kanadaja
Kili
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)

Euro Palace

Euro Palace është i njohur në të gjithë botën për ofrimin e një eksperience superiore të lojërave në internet, falë ndërfaqes së tij elegant dhe miqësore për përdoruesit, përzgjedhjes së madhe të lojërave të kazinosë, shërbimit cilësor ndaj klientit dhe promovimeve të jashtëzakonshme. Euro Palace është pjesë e grupit të kazinove në internet Fortune Lounge, i cili është një nga grupet më të qëndrueshme dhe më të besueshme të kazinove në internet. Euro Palace është një kazino online e licencuar dhe e rregulluar dhe mbështet me vendosmëri lojërat e përgjegjshme.

Bonuses

Depozita 1 / 2 / 3 - Bonus ndeshjeje deri në 200 €