Rishikimi i ri i bonusit të Luckland

LucklandResponsible Gambling
CASINORANK
7.85/10
BonusBonus 1000$ + 200 rrotullime falas
Miqësore për celularin
Bonuse bujare
Oferta VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Miqësore për celularin
Bonuse bujare
Oferta VIP
Luckland is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Luckland u ofron klientëve të tij të rinj, besnikë dhe të shpeshtë bonuse dhe pikë shpërblimi. Bonusi i shpërblimit grumbullohet në një numër të caktuar pikësh. Lojtarët mund të shpengojnë dhe të marrin paratë e bonusit. Ai gjithashtu ka para bonus që u jepen lojtarëve kur ata bëjnë depozita prej 24 dollarësh (20 €) e lart në llogaritë e tyre të basteve në Luckland.

Bonusi i rrotullimeve falasBonusi i rrotullimeve falas
Games

Games

Ofrohen mbi 800 lojëra. Ato përfshijnë Wild Pixies, Space Spins, Thunderstruck II dhe një sërë lojërash elektronike dhe kartash gërvishtëse klasike. Ata gjithashtu kanë një përzgjedhje të mrekullueshme të lojërave të tavolinës që mund t'i aksesoni në kazinonë kryesore. Gjithashtu, ekziston një kazino live ku lojtarët mund të zgjedhin nga dy duzina tregtar i gjallë dhe ruletë lojërat.

+7
+5
Mbyll

Software

Të gjitha lojërat në faqen e internetit të kazinosë Luckland janë të dizajnuara, të koduara dhe të mundësuara nga zhvilluesit kryesorë me përvojë dhe të ardhshëm. Disa nga këta ofrues softuerësh përfshijnë Amaya (Chartwell), Aristocrat, Bally, Barcrest Games, Cadillac Jack, Evolution Gaming, Micro gaming, Neo Games, NetEnt, NextGen Gaming, Nyx Interactive, Play N GO, Quick spin dhe WMS.

Payments

Payments

Për sa i përket bankingut, Luckland ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese të besueshme për depozitime dhe tërheqje të shpejta dhe të sigurta. Lojtarët mund të bëjnë transaksione përmes opsioneve si [ Visa, MasterCard, Credit Cards, Prepaid Cards, Neteller .

Deposits

Luckland Casino ofron një gamë të gjerë metodash depozitimi që lojtarët mund të përdorin për të depozituar nga e gjithë bota. Këto metoda janë shumë të sigurta dhe kanë hapa shumë të lehtë për t'u përdorur. Mënyrat që lojtarët mund të përdorin për të bërë depozitat e tyre përfshijnë Bitcoin, EcoPayz, MasterCard, Neteller, Skrill dhe Visa, shumica e të cilave janë të disponueshme në mbarë botën.

Withdrawals

Metodat e tërheqjes së Luckland varen nga mënyra e depozitimit që lojtari përdori për të dërguar para në llogaritë e tij në Luckland. Lojtarët duhet të kërkojnë vetëm një tërheqje duke klikuar butonin e arkëtimit, të plotësojnë informacionin e kërkuar dhe paratë e gatshme depozitohen përmes metodës së depozitimit të përdorur, disa prej të cilave përfshijnë Transfertë bankare, Neteller dhe Skrill.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Kazino Luckland mbështet disa gjuhë që fliten në pjesë të ndryshme të pesë kontinenteve anembanë botës. Kjo është për t'u siguruar që lojtarët në mbarë botën janë të përfshirë dhe mund të hyjnë në faqen e internetit me lehtësi. Gjuhët kryesore të mbështetura në kazino Luckland janë anglishtja, gjermanishtja, frëngjishtja, suomi dhe norvegjishtja.

PortugezePT
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Luckland ka një vlerësim të lartë 7.85 dhe ka funksionuar që nga 2015 . Me fjalë të tjera, siguria e tyre dhe kënaqësia e lojërave është vërtetuar me kalimin e kohës. Është me besim që ne rekomandojmë Luckland si një kazino të besueshme në internet. Ju mund të ndiheni të sigurt duke luajtur në Luckland për shkak të gamës së gjerë të metodave të depozitimit, përzgjedhjes së larmishme të lojërave dhe reputacionit të fortë.

Security

Siguria dhe siguria janë në krye të listës prioritare të Luckland . Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar, duke e lejuar atë të pranojë lojtarë në mbarë botën. Për më tepër, faqja e internetit është e koduar SSL për të siguruar që informacioni juaj personal dhe financiar është gjithmonë i sigurt.

Responsible Gaming

Luckland gjithashtu promovon kumarin e përgjegjshëm midis klientëve të tij. Faqja e internetit ofron mjete të sigurta të lojërave të fatit si kufijtë e depozitave dhe pushimet e sesioneve për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë dhe shijojnë përvojën e lojërave. Luckland siguron kontakte të shpejta me organizatat problematike të lojërave të fatit nëse një lojtar dëshiron të kërkojë ndihmë profesionale.

About

About

Luckland Casino është një produkt i Aspire Global International Limited që u lançua në vitin 2015. Kazinoja u themelua dhe është në pronësi të Grasswood. Licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, ai rregullohet nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Luckland operon disa kazinove online , të cilat përfshijnë Regent Casino, Fortune Jackpots dhe Casiplay Casino. Luckland

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2015

Account

Regjistrimi i një llogarie është relativisht i thjeshtë në Luckland . Vizitoni faqen Luckland dhe ndiqni hapat e regjistrimit duke ofruar informacionin e kërkuar. Pasi llogaria të jetë aktive, depozitoni një shumë minimale dhe eksploroni bibliotekën e gjerë të lojërave.

Support

Klienti do të thotë gjithçka për Luckland. Ata kanë asistentë profesionistë që janë të gatshëm të ndihmojnë lojtarët me çdo pyetje. Mbështetja e tyre për klientët është e hapur çdo ditë të javës nga ora 08:00 CET deri në 00:00 CET. Ata gjithashtu mund të kontaktohen nëpërmjet një opsioni të bisedës live, email-it dhe përmes telefonatave duke përdorur numrat e disponueshëm në faqen e internetit.

Tips & Tricks

Përpara se të luani lojëra me para të vërteta në Luckland , lini gjithmonë para për lojërat e fatit. Kjo duhet të jetë një sasi që mund ta humbni rehat. Dhe më e rëndësishmja, shmangni ndjekjen e humbjeve. Ndërkohë, identifikoni lojërat që ju pëlqen të luani përpara se të hulumtoni ofruesit e lojërave. Gjithmonë zgjidhni lojëra nga një ofrues i besueshëm me vlerësime pozitive midis lojtarëve dhe një reputacion të fortë në industri. Një faqe e re e besueshme e lojërave të fatit duhet të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë titujt tuaj të preferuar dhe publikimet e reja. Shikoni Slotat, Ruletë, Texas Holdem, Bingo, Caribbean Stud për disa opsione të shkëlqyera.

Promotions & Offers

Luckland ka promovime dhe oferta tërheqëse. Falë kësaj, lojtarët e rinj të kazinosë në internet mund të kenë një përvojë emocionuese. Vlen të theksohet se marrëveshjet e Luckland janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Pra, përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të rishikoni plotësisht kushtet e bonusit. Kjo është për shkak se ato mund të përfshijnë kërkesa specifike të bastit për t'u përmbushur përpara se të tërhiqeni një shpërblim personal.

Mobile

Mobile

Luckland ofron disa opsione aksesi. Lojtarët mund të hyjnë në lojëra duke përdorur shfletues në laptopët dhe desktopët e tyre (luaj në çast). Gjithçka që duhet të bëjnë është të klikojnë në lojërat për të cilat janë të interesuar dhe ato do të ngarkohen menjëherë në pothuajse çdo shfletues të disponueshëm. Celular qasja është gjithashtu e disponueshme si në Android ashtu edhe në iOS.

Monedhat

Monedhat

Luckland ka metoda bankare shumë të drejtpërdrejta dhe të sigurta. Lojtarët mund të zgjedhin monedhën e tyre të zgjedhur kur regjistrohen dhe ta ndryshojnë atë sipas dëshirës, në varësi të nevojës së tyre. Disa monedha të mbështetura nga sistemi i tyre bankar variojnë nga euro në paund britanik, dollarë amerikanë, korona suedeze, dollar kanadez, dollar australian dhe peso kilian.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Me origjinë nga hapësira dimërore e Shën Petersburgut, Sofia Kuznetsov qëndron si recensuesja kryesore e NewCasinoRank. Vështrimet e saj të mprehta dhe qasja e drejtpërdrejtë e kanë çimentuar reputacionin e saj si një zë i besuar në peizazhin e kazinove në internet.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov