Paripesa

Age Limit
Paripesa
Paripesa is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

About

Me lojëra elektronike, kazino live, bingo, loto, baste dhe poker, Paripesa po bëhet gjithnjë e më popullore. Një nga arsyet kryesore për t'i kushtuar vëmendje këtij libri sportiv është se ai mbulon një gamë të gjerë sportesh dhe ka një thellësi të shkëlqyer tregu. Paripesa u themelua në vitin 2019 nga Vezzali Limited dhe është licencuar nga Autoriteti i Kumarit në Curacao me numrin e licencës 1668/JAZ.

Games

Paripesa u ofron lojtarëve mbi 1000+ ofrues slotesh dhe 20+ ofrues të kazinove të drejtpërdrejta, me një gamë të gjerë të lojërave elektronike më të njohura mes tyre. Një bonus prej 1500 € i kazinosë në internet është një nga veçoritë më të dukshme që ato ofrojnë. Bastet online, bastet e futbollit, mini baccarat, pokeri, slotet dhe një sërë lojërash të tjera janë ndër më të njohurat e Paripesa-s.

Withdrawals

Metodat e tërheqjes janë të njëjta me metodat e depozitimit dhe procesohen shumë shpejt brenda 24 orëve.

Monedhat

USD, EUR, AUD, BGN, BRL, CAD, CHF, CZK, DKK, HRK, JPY, NOK, NZD, RUB, TRY, ZAR, ARS, MXN, HKD, INR, ISK, MYR, THB, TWD, CNY, GEL, KRW, PEN, SGD, IDR, NAD, CLP, ALL, DZD, AOA, AMD, AZN, BHD, BDT, BYN, XOF, BOB, BAM, BWP, CVE, XAF, COP, KMF, CDF, CRC, CUP, DJF, DOP, EGP, ERN, ETB, GMD, GHS, GTQ, GNF, HTG, HNL, IRR, IQD, JOD, KZT, KES, KWD, KGS, LAK, LBP, LSL, LRD, LYD, MKD, MGA, MWK, MUR, MDL, MNT, MAD, MZN, MMK, NPR, NIO, OMR, PYG, PHP, QAR, RWF, SAR, RSD, SCR, SLL, SOS, SSP, LKR, SDG, SZL, SYP, TJS, TZS, TND, UGX, AED, UYU, UZS janë monedha të mbështetura të kazinosë Paripesa.

Bonuses

Lojtarët që regjistrohen me Paripesa marrin një bonus të mirëpritur 100% të kazinosë deri në 1500 € (115000). Thjesht bëni një depozitë të parë prej $10 dhe një bonus do të kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj.

  • për depozitën e parë – 100% dhe 30 FS deri në 300 €
  • për depozitën e dytë – 50% dhe 35 FS deri në 350 €
  • për depozitën e tretë – 25% dhe 40 FS deri në 400 €
  • për depozitën e 4-të – 25% dhe 45 FS deri në 450 €

Languages

Faqja e internetit është e disponueshme në një larmi gjuhësh, duke e bërë atë një kazino të vërtetë globale për lojtarë nga e gjithë bota. Shqip, arabisht, armenisht, azerbajxhanisht, bjellorusisht, bengali, boshnjakisht, bullgarisht, kinezisht, kroatisht, çekisht, daneisht, holandisht, anglisht, estonez, persisht, finlandisht, frëngjisht, gjeorgjisht, gjermanisht, greqisht, hebraisht, hindu, hungarisht, italisht, japoneze, kazake, koreane, letoneze, lituaneze, maqedonase, malajziane, mongolisht, nepalisht, norvegjeze, polake, portugeze, rumune, ruse, serbe, sllovake, sllovene, suedeze, taxhike, tajlandeze, turke, ukrainase dhe vietnameze

Software

Paripesa Casino është krenare që ofron një përzgjedhje masive prej mbi 6000 lojërash për lojtarët e saj. Ata duhej të krijonin partneritete me zhvillues të shumtë softuerësh në mënyrë që të grumbullonin sa më shumë tituj që të mbulonin të gjitha zhanret kryesore. Genesis, Wazdan, Betsoft Gaming Amatic, Industries, Fugaso, Mascot, Gaming RubyPlay, PG Soft, Playson, KA Gaming dhe BF Games janë vetëm disa prej tyre.

Support

Për çdo faqe interneti të basteve në internet, të kesh një shërbim të mirë të mbështetjes së klientit është kritike. Punonjësit e këtij departamenti kanë detyrën e palakmueshme për t'iu përgjigjur pyetjeve dhe ankesave të klientëve. Faqja e internetit ofron bisedë të drejtpërdrejtë, email dhe një formular mesazhi në vend.

Deposits

Paripesa përpiqet t'i bëjë pagesat tuaja sa më të shpejta dhe të lehta. Paripesa pranon një sërë opsionesh depozitash. UPI, Astropay, MobiKwik, Airtel Wallet, Reliance Jio, Ola Money, Frecharge, Internet Banking, NetBanking dhe PhonePe janë disa nga metodat lokale indiane të disponueshme. Ai gjithashtu ofron Bitcoin, Bitcoin cash, Dogecoin, Ripple, Tether, Ethereum, lojërat e fatit Litecoin dhe Zcash si metoda të kriptomonedhës. Për më tepër, të gjitha transaksionet janë plotësisht të sigurta dhe të mbrojtura nga shtresa të shumta të kriptimit. Lojtarët preferojnë të përdorin një shumëllojshmëri kuletash kriptomonedhash për të siguruar që të gjitha transaksionet të jenë sa më të sigurta që të jetë e mundur.

Total score7.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (12)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (49)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Letonisht
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Suedeze
Tagaloge
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (62)
Arena of Valor
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Bejsbolli
Biatlon
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Karlingu
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
MMA
Mini Baccarat
Motorsport
Poker
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Trotting
UFC
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Crypto
Dogecoin
Ethereum
Litecoin
MasterCard
Ripple
UPI
Visa
MonedhatMonedhat (75)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Maqedonas
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari Namibian
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Estonian Kroon
Euro
Forintë Hungarisht
Franga AQF të Afrikës Perëndimore
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Ruandeze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Latvian lati
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lithuanian litai
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Peso uruguaiane
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali i Omanit
Rieli Kamboxhian
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia Mauritiane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shilinga Ugandeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (17)
Armenia
Azerbajxhani
Brazili
Bullgaria
Gjeorgjia
India
Islanda
Kazakistani
Kroacia
Luksemburgu
Moldavia
Nigeria
Republika Çeke
Taxhikistani
Turkmenistani
Uzbekistani
Vietnami
SoftwareSoftware (81)
1x2Gaming
7mojos
Aiwin Games
Amatic Industries
Apollo Games
Aspect Gaming
August Gaming
Authentic Gaming
BF Games
BGAMING
Belatra
Betixon
Betsoft
Booming Games
Booongo Gaming
CT Gaming
Cayetano Gaming
Concept Gaming
DLV Games
Dragoon Soft
DreamTech
Elk Studios
Endorphina
Espresso Games
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Felix Gaming
Fugaso
Gamatron
GameArt
Gamefish
Gameplay Interactive
Gamevy
Gamomat
Gamshy
Ganapati
Genesis Gaming
Habanero
High 5 Games
Igrosoft
Inbet Games
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leander Games
Leap Gaming
Mascot Gaming
Mr. Slotty
Multislot
OMI Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
PlayPearls
PlayStar
Playson
RTG
Red Rake Gaming
Revolver Gaming
Rival
Ruby Play
SYNOT Game
Slot Factory
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
SuperlottoTV
Swintt
Thunderkick
Thunderspin
Tom Horn Gaming
Triple Cherry
True Lab
Vela Gaming
Wazdan
We Are Casino
World Match
X Play
ZEUS PLAY
ZITRO Games
iSoftBet