Slothino

Age Limit
Slothino
Slothino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Slothino është ndër të rejat më të mira kazinove, sapo ka nisur në vitin 2020 gjatë pandemisë. Kazinoja operohet nga PremierGaming Limited, një operator kazinoje me një licencë malteze të lojërave (MGA/CL1/1450/2017) të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA). Kazinotë motra të Slothinos përfshijnë Kazino Pronto, ProntoLive Casino dhe Premier Live Casino.

Slothino

Games

Ndryshe nga shumica e kazinove të reja, Slothino ka një përzgjedhje të gjerë të lojërave të kazinove në internet dhe tregtar i gjallë lojëra. Seksioni i kazinosë ka poker online, baccarat online, ruletë online, blackjack në internet, etj. Kur bëhet fjalë për lojërat e kazinosë live, lista përfshin blackjack live, ruletë live, baccarat live, poker live, etj.

Withdrawals

Kur bëhet fjalë për përpunimin e pagesave, Slothino është një kazino e besuar në internet që garanton tërheqje të shpejta, për sa kohë që tërheqja përpunohet nga një llogari e verifikuar. Fituesit me fat mund t'i kanalizojnë pasuritë e tyre në kuletat elektronike, kartat e kreditit dhe platformat e tjera të pagesave në internet, si Trustly, Visa, Paysafecard, MasterCard, iDEAL, Neteller, Skrill, e kështu me radhë.

Monedhat

Sot, shumë kazino pranojnë monedhën fiat dhe kriptomonedhën. Për fat të keq, kripto të tilla si bitcoin dhe litecoin nuk pranohen në Slothino. Lojtarët mund të luajnë vetëm duke përdorur monedha fiat. Për t'i bërë gjërat edhe më keq, vetëm dy monedha mbështeten; Euro (EUR) dhe Krona Norsk (NOK). Kumarxhinjtë zgjedhin monedhën e tyre të preferuar gjatë regjistrimit.

Bonuses

Një nga veçoritë më të mira të kësaj kazinoje janë promovimet dhe bonuset fitimprurëse. Bonusi i parë është paketa e mirëseardhjes Slothino që u ofron lojtarëve a bonus depozite plus rrotullime falas në depozitën e tyre të parë, të dytë dhe të tretë. Përveç bonusit të mirëseardhjes, ka bonuse të tjera të rregullta dhe një program besnikërie VIP.

Languages

Një gjë në lidhje me Slothino është se ai synon lojtarë nga vetëm një pjesë e vogël e vendeve, dhe kjo është arsyeja pse kazino nuk ka një listë të gjatë të opsioneve gjuhësore, siç pritej. Për momentin, kazino mbështet vetëm tre gjuhë; anglisht, gjermanisht dhe finlandez. Kumarxhinjtë mund të ndryshojnë gjuhën në fund të faqes së internetit.

Mobile

Slothino është ndër kazinotë e reja më të mira me opsione të mëdha lojrash, një faqe interneti miqësore për përdoruesit dhe promovime bujare. Ofrohet si lojë e menjëhershme në të gjitha pajisjet. Ndërsa nuk ka aplikacione celulare Slothino (Android dhe iOS), kazinoja ka qindra lojëra kazino celulare dhe një platformë reaguese që i përshtatet lojërave celulare.

Software

Lojërat e kazinosë Slothino nuk janë aspak të mërzitshme. Kjo është mirësjellje e listës së gjatë të furnizuesve të programeve kompjuterike të kazinosë që injektojnë diçka të re në çdo lojë kazino. Lista përfshin NetEnt, Relax Gaming, Yggdrasil Gaming, Quickspin, ReelPlay, Slingo, Lojëra me Rake Red, Evolution Gaming, Nolimit City, Push Gaming, Hacksaw Gaming, Big Time Gaming, Authentic Game, Lojëra Synot, etj.

Support

Pavarësisht nga opsionet e pakta të gjuhës dhe monedhës, Slothino Casino ka mbështetje të besueshme për klientët në disa kanale. Më e mira është mbështetja e bisedës live që ofron reagime të menjëhershme nga ora 10:00 deri në 00:00 CET gjatë ditëve të javës dhe 10:00 deri në 23:00 CET gjatë fundjavave. Ekziston edhe një sistem biletash me email dhe një linjë telefonike.

Deposits

Metodat e disponueshme të depozitave janë një faktor jetik që lojtarët marrin parasysh kur kërkojnë kazinonë më të mirë me para të vërteta për t'u bashkuar. Slothino ka bashkëpunuar me disa emra të njohur për të siguruar që lojtarët të hyjnë në lojë në mënyrën më të lehtë. Metodat e depozitimit të disponueshme përfshijnë Paysafecard, ecoPayz, MasterCard, Neteller, iDEAL, Skrill, Visa, Me besim, etj.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (2)
Bonus ndeshje
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Holandeze
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (9)
Baccarat
Bileta gërvishtëse
BlackjackCaribbean StudCrapsKazino HoldemRuletë
Slotat
Texas Holdem
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (2)
Finlanda
Holanda
SoftwareSoftware (22)
Authentic Gaming
Big Time Gaming
Evolution Gaming
GreenTube
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
NetEnt
Nolimit City
Oryx Gaming
Plank Gaming
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Slingo
Spearhead
Sthlm Gaming
Yggdrasil Gaming