Spin Casino

Age Limit
Spin Casino
Spin Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Spin Casino

Spin Casino ofron një përzgjedhje masive të mbi 600 lojërave kazino nga liderët e industrisë në kërkesë, Microgaming. Ne ofrojmë siguri superiore dhe respektojmë standardet e ndershme të lojërave. Dhe, ne ofrojmë një koleksion të besueshëm të metodave bankare me përdorim të shpejtë për ta bërë jetën tuaj më të lehtë. Spin Casino e merr seriozisht sigurinë, lojën e ndershme dhe ligjshmërinë. Kjo është arsyeja pse ne jemi krenarë për miratimin tonë nga mbikëqyrësi i nderuar në internet, eCOGRA.

Bonuses

100% përputhet me depozitën e parë deri në 400 dollarë njësi të monedhës

100% përputhen deri në 300 dollarë njësi të monedhës në depozitën e dytë

100% përputhen deri në 300 dollarë njësi të monedhës në depozitën e tretë

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (14)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Japoneze
Koreane
Letonisht
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Tajlandeze
Turke
LicencatLicencat (5)
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Kahnawake Gaming Commission
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
MonedhatMonedhat (15)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Brazili
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Meksika
Peruja
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)