All Slots

Age Limit
All Slots
All Slots is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

All Slots

All Slots Online Casino, i njohur gjerësisht si kazinoja më e mirë në internet e lojërave elektronike në internet, u themelua në vitin 2000. Është një anëtar i grupit shumë të respektuar të kazinove Fortune Lounge. Është licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA) dhe i akredituar me Vulën e Miratimit eCOGRA. eCOGRA - Rregullorja dhe Sigurimi i Tregtisë elektronike dhe Lojërave në internet - është autoriteti i pavarur i standardeve jofitimprurëse i industrisë së lojërave në internet, që mbikëqyr në mënyrë specifike lojërat e ndershme, mbrojtjen e lojtarëve dhe sjelljen e përgjegjshme të operatorit. Vetëm ato kazino online që plotësojnë standardet kërkuese të eCOGRA kanë të drejtë të marrin vulën e miratimit eCOGRA.

Bonuses

Depozita e parë - 100% bonus depozite deri në 500 dollarë Depozita e dytë - 100% bonus depozite deri në 500 dollarë Depozita e tretë - 100% bonus depozite deri në 500 dollarë

Total score7.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2000
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Franceze
Gjermane
Suedeze
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
Credit CardsDebit Card
Interac
MasterCard
Money Transfer
NetellerSkrill
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
MonedhatMonedhat (15)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (121)
Arabia Saudite
Armenia
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Burkina Faso
Burundi
Butani
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gjeorgjia
Gjibraltari
Grenada
Guatemala
Guinea Ekuatoriale
Haiti
India
Indonezia
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt Solomon
Ishulli Bouvet
Islanda
Japonia
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Komoret
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Luksemburgu
Madagaskari
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maroku
Mauritania
Mauritius
Mianmar
Monako
Mongolia
Montserrat
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Qipro
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Senegali
Serbia
Sierra Leone
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Surinami
Tajlandë
Taxhikistani
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Tunizia
Turkmenistani
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (3)